Binbaşı
13 Nisan 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet arkadaşlar amazon.de acaip bir fırsat yapmış. euro da bu aralar düştüğü için 2900 tl lik bundle yapmışlar.
oyunlar 500 tl etse xbox 2400tl ye gelmiş oluyor. fifalı almasaydım kesin bunu alırdım.
https://www.amazon.de/Microsoft-Standard-Redemption-PLAYERUNKNOWNS-BATTLEGROUNDS/dp/B07JK51KLM/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1540499552&sr=8-5&keywords=xbox+one+x
evet arkadaşlar amazondan standart kargo ile söyleyince 444 euroya geliyor.
ben 2 tane aldım. fırsatı kaçırmayın. 2 sene garantili geliyor amazon.de ürünleri.
https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-FIFA-Standard/dp/B07H3CN943/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1538471278&sr=1-4&keywords=xbox+one+x
Evet arkadaşlar forumda da bu sorundan dolayı arabası motor arızası veren astra K sahipleri artmaya başladı.
Opel Türkiye yeni araç veya yeni motor taleplerini kesinlikle kabul etmiyor. Piston Sekman ve yatakları değiştirip motorunuzu rektifiye edip size teslim ediyorlar.
Benim tecrübeme göre bu arızanın belirtileri şunlar.
Motor gücünde düşüş
Siyah duman atma
Rolantide sarsıntı ve titreme
Devirlenirken tekleme
En son olarak motor arıza ışığı yanması ve motor gücünde muazzam bir kayıp ve son.
Sonrasında piston ve sekmanın şekli şu hale geliyor.

Herkese geçmiş olsun
arkadaşlar yabancı ve gurbetçi arkadaşlarınız varsa onlara bu haberi yollayabilirsiniz.
gurbetçi ve yabancılar euro ve dolar ile para kazanıyorlar ama oralarda yaşam çok pahalı herşeyi euro dolar ile alıyorlar neden kdv versinler ki güzel bir düzenleme olmuş.
bunun gibi düzenlemelerin devam edebilmesi için EVET diyorum.

http://www.emlakdanismanlari.com/yabancilara-konut-satisinda-kdv-kaldirildi-5438.html
Evet arkadaşlar referandumda neden evet dediğinizi kısaca 1-2 cümle ile anlatırsanız burada hayır verecek arkadaşları da aydınlatırız.

Ben reisimizin yönetimde daha etkin olması için evet diyorum. Şu an cumhurbaşkanı çok güçsüz. Reis sazı eline alınca bütün hainler inlerinden kafalarını dahi çıkaramayacak.

Siz neden evet diyorsunuz?
Evet arkadaşlar hepimizin bildiği Devlet Bahçeli artık tamamiyle AKP politikasına hizmet eden bir lider görünümüne kavuştu.
Şu videodaki lafları ettikten sonra nasıl bu hale geldi sizce çark etmesinin nedeni nedir?
Ben 7 Haziran'da kendisine oy verdim haram olsun.

Bence kendisine başkanlık sonrası başkan yardımcılığı görevi teklif edildi.
Siz ne düşünüyorsunuz.

Arkadaşlar bu wireless adapteri windows 7 de kullanıyordum. Bilgisayarımı upgrade ettim. Sıfırdan windows 8.1 64 bit kurdum.
Bağlantım bilgisayarı açtıktan 15 dakika sonra limited oluyor. Modem arayüzüne bile bağlanamıyorum. Tekrardan bağlantıyı koparıp tekrar bağlanmam gerekiyor. Forumda verilen INCA sürücüsünü kurdum onunla da aynı problem.
Windows u ilk kurduğumda canavar gibi çalışıyordu driver da yüklememiştim ama problem yoktu. Şimdi Inca sürücüsünü kaldırsam da aynı problem mevcut. Acaba birşey bu wireless adapteri mi engelliyor.

Yüklü programlar ve startup şu şekilde. Ne sorun olabilir ki? Sıfırdan format mı önerirsiniz?

http://postimg.org/image/jtmas4fw7/
http://postimg.org/image/fgjsvot4p/
şimdi arkadaşlar windows server 2003 r2 kullanıyorum.160gb sata diskim 4 bölüm olarak ayrılmış durumda.
vmware den suse linux kuruyorum bitiriyorum server 2003 üstünden suse yi kullanıyorum.fakat kapattığım sefer tekrar acmaya calısınca aşağıdaki hatayı alıyorum.
Cannot open the disk 'G:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Virtual Machines\SUSE Linux\SUSE Linux.vmdk' or one of the snapshot disks it depends on.
Reason: The partition table on the physical disk has changed since the disk was created. Remove the physical disk from the virtual machine, then add it again.

partition table uçuyor.o harddisk bölümü raw olarak görülüyor.
vmware de suseyi kurarken custom seçip physical drive seçeneğini işaretleyip sata diskimin 4. bölümünü işaretliyorum.use individual partition diyorum.bu sorunu nasıl çözebilirim?acaba sata da mı sorun var
arkadaşlar core2duo destekli agp8x anakart var mı acaba?
ayriyetten biraz da oc kabiliyeti gerekli.core2duo e4300 ve ASUS P5VM anakart aldım fakat.anakartın sadece çarpan ve ram zamanlamaları için desteği var.böyle bir anakart varsa ebaydan bile almayı düşünebilirim çünkü 9800xt yi değiştirmek istemiyorum...
merhaba arkadaşlar üzerinde broadbrand adsl router :) yazan bir adsl bir usb bir erhernet cıkısı olan modemim var..
laptop aldım ama wireless modeme para vermek istemiyorum bide bu kablolu modemin ya usb cıkısına yada ethenet cıkısına bir anten benzeri bişey takılıyo olabilse de wireless gibi kullansak var mı böyle birsey?
yada başka bir önerisi olan varmı it wireless modem al secenegi dısında:)
Hakkında
Forum İmzası:
Bayrağımız Göklerde Dalgalanan Sancak,Allah'ın Huzurunda Eğiliriz Ancak. Amd Ryzen 7 2700X@4.2Ghz | Kingston HyperX Predator 2x8gb 3200mhz CL16| Asus B350 Prime | Msi 1080 Ti Armor | XBOX One X | Oneplus 6
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.070
İkinci El Bölümü Mesajları: 267
Konularının görüntülenme sayısı: 58.026 (Bu ay: 1.609)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 326 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Overclock, Soğutma ve Modifikasyon
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.