Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.954
Cevap
278
Favori
455.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontroller ve düşman yapay zekası hariç mükemmel bir oyun.
    yanlız aim olayı ciddi sıkıntı. bir sürü ayar yapmama rağmen halen istediğim seviyede değil. oyun motoruyla ilgili bir sıkıntı var
  • Baba bu arthur morgan gelmiş geçmiş en drama oyun karakteridir sonunda ağladım valla hüngür hüngür salya sümük ağladım ondan öncede başına gelenleri duyunca halimi hiç sormayın nasıl bir duruma soktun beni rockstar helal olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hassasiyetiniz paylaşıyor ve saygı duyuyorum lakin,
    Doğuş grubuna Atatürk düşmanı diyemem.
    Ata'mız üzerinden reklam yapmak tabiiki hoş değil,
    ama atılan mesaj da kötü niyetli değil bana kalırsa.
    Bunu anlık gaflet olarak değerlendiriyorum.

Benim için sokakta Atatürk kartpostalı satan adam,
    veyahut Atatürk üzerinden prim yapmaya çalışan adam daha kötü.
    Çünkü, bu tür insanlar sürekli bu işi yapıp çıkar sağlıyor.
    n11'in durumu anlık bir gaflettir.
    Bence.

Ayrıca, kimsenin boykot yptığı falan da yok,
    site aşırı yoğonluktan sürekli kilitleniyor.
  • Kampta bir şarkı duydum çete üylerinin topluca söylediği,''Ring Dang Do'' ismin de,ağızıma sakız gibi yapıştı şarkı.Oyun bitti fakat günlük hayatımda sürekli o şarkıyı mırıldanıyorum.Biraz gribim sesler kalın tam Arthur gibi söylüyorum böyle gırlaktan kalın çıkıyor sesim,ev ahalisi bıktı benden.Ring dang doooooo.........!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 12 Kasım 2018; 21:37:1 >
  • AIchera kullanıcısına yanıt
    Turkoman race-war atı. Hızı makul ve sağlam bi at. Ben hız tercih ettiğim için Missouri Fox Trotter kullanıyorum ama ahırda bi tane çatışma için Turkoman bulunduruyorum.

Bu arada kurt saldırısında yeterli mesafe olmazsa her at üstünden atar. Arap atına özel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaudeville -- 11 Kasım 2018; 13:17:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skin Deep ve Zoologist kupalarını almak isteyen arkadaşlar için tamamlanmış bir video serisi ve Compendium'daki tüm hayvanları içeren güzel bir kaynak buldum. Bağlantıları aşağıya bıraktım, vaktim olursa kupalar içinde bir bölüm ekleyeceğim.

Compendium'daki tüm hayvanlar:

Hayvanların yerini gösteren video serisi:

Chapter 5'deki hayvanları bulmanıza gerek yok.

Bulmanıza gerek olmayan hayvanlar:

Blue & Yellow Macaw
    Scarlet Macaw
    Great Green Macaw
    Sunglow Boa
    Rainbow Boa
    Red-tailed Boa
    Fer-De-Lance Snake (Thieves Landing'de görenler olmuş ama dediğim gibi gerek yok.)
    Red Footed Booby

NOT: Videolar Chapter 6'dan sonrasında geçiyor, Chapter 6'yı bitirmeyenler bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 11 Kasım 2018; 13:52:50 >

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım erkek olunca siyah Arap atı ve gold renk turkoman aldım. 1400 dolarım gitti ama değdi

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Turkoman Türkmen atı idi yanlış hatırlamıyorsam rdr 1 de de mevcuttu , ben onu kullanıyorum gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Hikayede %90'dayım. Hikaye bitti ama Epilouge kısmı var ( bitirenler ne demek istediği anlar ) . Hikaye bitince oyundaki yan görevleri yapmaya devam edebiliyoruz demişlerdi Epilouge'dan sonrasıda buna dahilmi beyler ? orada bi karışıklık olmasında :)
    şuna cevap veren bi kişi çıkmamış yada henüz kimse oyunu bitirmedi.
  • İlk sayfada göremedim şu dominoyu detaylı anlatacak biri var mı?
    Gambler Challenge 9 da üst üste 3 oyun kazan diyor ama yapamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu iyi güzel saatlerce oynuyoruz ama bittikten sonra nasıl başka oyun oynayacağız ben hayatımda bu kadar detaylı ve grafikleri harika olan başka bir oyun daha görmedim ki
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Kaybedecek gibiysen oyun bitmeden çık. İşlemiyor o zaman kayıp diye baştan alman gerekmiyor. Dominonun mantığı çok basit. Her zaman taş koyma ihtimalin olsun. Tek tarafa yüklenme.

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Hocam atın aygır mı kısrak mı olduğuna neden bu kadar takılıyorsunuz ki?

Good boy demesi hoşuma gidiyor

Oyuna başladığımdan beri ilk kez hazine buldum 3 külçe altın verdi. Hepsini atlara gömdüm 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 11 Kasım 2018; 16:8:29 >

• Yapabiliyorsunuz eğer Arthur ile tamamlamadıklarınız varsa da ya yeniden başlıyorlar ya da olduğu gibi devam ediyorlar. Tek eksisi bir görevi Arthur yapınca John gidip görev karakteriyle muhabbet edebiliyor bazen, John ile yapılırsa bu olmuyor.
  • evet devam edebiliyorsun

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Evet doğadan yakaladım. Zaten satılmıyor sanırım denk gelmedim hiç.

Tamam bir de Turkoman deneyeyim

• Teşekkür ederim.

O zaman hikaye kısmını %100 bitiriyim tamamen öyle geçiyim. Artur ile bir çoğunu yaptım zaten total %84. Bu arada Canyondayım şu an ne yalan söyliyim Artur ile oynarken bu kadar keyif almamıştım.John ile hemen hemen 1 temasına dönüyor oyun bu yüzden sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 11 Kasım 2018; 16:20:17 >
  • carpiki C kullanıcısına yanıt
    Benim de derdim o iki gündür ama anladığım kadarıyla hikayenin parçası yani elimizde değil pek. Kötü bir sona götürüyo gibi bizi oyun umarım düşündüğüm gibi değildir. Kötü derken üzücü anlamında tabi

• 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.