Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (641. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

benim ayarlarım bu şekilde

• Oyuna yeni başlıcam. Taktik tavsiye var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Oyuna yeni başlıcam. Taktik tavsiye var mı?
    Taktik maktik yok BAM BAM BAM :D

Şaka bir yana oyunun her zerresini kendiniz keşfedin, kendiniz tecrübe edin. Bittiğinde boşlukta kalacağınızı bilip ona göre tadına vara vara oynayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=GikVqctaeIA&feature=youtu.be

Gizemli paskalyalardan birtanesi spoiler sayılır mı bilmiyorum ama sayılıyorsa izlemeyin gerçi ben 40 yıl gezsem böyle birşeye rastlamam sanırım.

Yorum bırakayım bu nasıl bi oyundur yapımcılar nasıl bir kafa vardır? İzlenmesi gereken bir vidyo diye düşünüyorum vidyoyu yapan kimse artık bir film edasında yapmış ki sanki film izledim.

• beraber takılmak isteyen varsa eklesin mümkünse 30 yaş ve üstü.... steam:btrlpksrgl
  • niedre kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. oldu sabahtan beri kuş vuruyorum özellikle sürü halinde kuşları peş peşe tak tak tak indirmeye bayıldım
  • Yarın deneyeyim o ayarları bakalım nasıl olacak. Oyunda bir bug var vsync açınca ayarları 1 fps ile uyguluyor. Alta alıp açınca fps normale dönüyor.

Hocam cihaz MSI P65 4K.

• PrensMişkın P kullanıcısına yanıt
    apple.com'da 500tl ancak 1 ay sonra geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Evet fark ettim şuan medium'da kullanıyorum daha da keskinleşti görüntü.

• Androge0s kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağlantı için 50 liralık bir Bluetooth aparatı yeter mi

İşlevini yerine getirdikten sonra fiyatının önemi yok. Tplink'in adaptörü var 50tl civarına satılıyor. Yorumlara bakıp onu almıştım amazondan sizde dilerseniz ona bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Evet fark ettim şuan medium'da kullanıyorum daha da keskinleşti görüntü.
    Yani 1080p kullanırım artık diyosun :)

ugreen marka harici kim kullandıysa sıkıntı yaşamış. çekim gücü 1-2 metre anca oluyormuş. ugreen markasından herkes çok memnun hatta başka forum sitelerinde konuları açılmış biraz araştırırsanız görürsünüz. bende ugreen sipariş verdim 90tl henüz elime gelmedi yarın teslim gözüküyor gelince detaylı yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

taa high yapmak hiç bir şey kazandırmıyor ki sadece daha bulanık yapıyor medium çok daha iyi.
    taa sharpening kaç olmalı peki? ilk sıfır yaptık çok sıradanlaştı görüntü. son 20/20 yaptım en güzel gözüme sanki böyle geldi ama taa high. onu şimdi medium yapıcam ama sharpening kaç olsun bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

taa sharpening kaç olmalı peki? ilk sıfır yaptık çok sıradanlaştı görüntü. son 20/20 yaptım en güzel gözüme sanki böyle geldi ama taa high. onu şimdi medium yapıcam ama sharpening kaç olsun bilemedim

Alıntıları Göster
    taa açık olan bi oyunda sharpening her zaman sonlarda olmalı çünkü çok bulanıklaşıyor zaten
  • quote:

taa açık olan bi oyunda sharpening her zaman sonlarda olmalı çünkü çok bulanıklaşıyor zaten

Alıntıları Göster
    taa medium, sharpening 20/20 yaptım güzel gibi oldu şimdi. ah bir anlık drop yemesem. ortalama fps 53 çıkıyor ama min 11 almışım zaman zaman. bu sorun nasıl çözülür sizce?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    reflection, water reflection, water physics, near volumetric volume, tree quality bunlar en çok fps yiyenlermiş bunlardan birini belki max yapmış olabilirsin bunlar dışında triple buffering kapalıysa onu açmayı deneyebilirsin vulkan ise dx12 e dx12 ise vulkana geçmeyi deneyibilirsin vulkanda fps daha yüksek ama dx12 bence daha stabil çalışıyor

ben 15 saat ayarlarla uğraştım şimdi dx12 ile nvidia ayarlarını kullanıyorum en iyisi bu gibi geldi
  • quote:

Alıntıları Göster
    High ile 20/20 ayarlı bende bulanık gelmedi görüntü ama medium denerim akşam.

Ek olarak rs 1,500 birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 2 Temmuz 2020; 11:53:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

High ile 20/20 ayarlı bende bulanık gelmedi görüntü ama medium denerim akşam.

Ek olarak rs 1,500 birde

Alıntıları Göster
    ben native 2k ve 1.25 rs oynuyorum anca kendine geldi görüntü
  • quote:

ben native 2k ve 1.25 rs oynuyorum anca kendine geldi görüntü

Alıntıları Göster
    2k monitörüm yok malesef 1080p oynuyorum. Vsr 1440p çözümleme de bana sağlıklı gelmedi :)

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.