Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (643. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
17.081
Cevap
153
Favori
787.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Arada ki devasa fps farkına değecek görsel bir fark göremedim.

Bu arada bugün 10dk da bir oyundan attı beni öyle hata vs. vermiyor direk oyundan masaüstüne düşüyorum. Sizde de oluyor mu?

Alıntıları Göster
    O sorunu yaşıyordum bende :) 20.2.2 sürümü var şuan birde dikey montajdan sonra kesildi etkisi var mı bilemedim söyleyeyim dedim.

Aynen 10-15 fps düşürecek kadar fark yok 1,500 devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun ayarlar tam doğru olmuyor. Ben nvidia önerilen ayarlarda oynuyordum normalde. Cam gibi netti. Buradaki ayar muhabbetinden dolayı bende biraz kurcalayım dedim kurcaladım bozuldu biraz ayarlar. Tekrar nvidia ayarlarına çektim bulanık oldu. Şaşırdım normalde cam gibiydi nie böyle oldu diye. Birkaç defa daha yaptım ondan sonra düzeldi. Düzelmeyecek diye ödüm koptu. Oyunun grafik ayarları kısmı gerçekten sancılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

Oyunun ayarlar tam doğru olmuyor. Ben nvidia önerilen ayarlarda oynuyordum normalde. Cam gibi netti. Buradaki ayar muhabbetinden dolayı bende biraz kurcalayım dedim kurcaladım bozuldu biraz ayarlar. Tekrar nvidia ayarlarına çektim bulanık oldu. Şaşırdım normalde cam gibiydi nie böyle oldu diye. Birkaç defa daha yaptım ondan sonra düzeldi. Düzelmeyecek diye ödüm koptu. Oyunun grafik ayarları kısmı gerçekten sancılı.
    Rs filan açtın mı?

• Şu valentine daki otelde sanki tecavüze uğruyormuş gibi ses çıkaran adamı bulabilen varmı Allah aşkına bi türlü odasına giremedim napıyo içerde diye

• kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    valentine de her shopa girdim fakat hiç biri satın almıyor. Oyuna yeni başladım valentine harici böyle shopların olduğu mekanlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

şaka maka noldu aylarrrrr geçti hiç biri kıramadı

bizim sarışın kız kazandı bu sefer

• Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Şu detaya bak çamurlu ayakkabıyla halıya basınca iz bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 3 Temmuz 2020; 1:31:50 >

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    çözüldü şuan netleşti. rs kapalı ama.
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Oyun kart seçiyor o zaman

Afterburner açık, gözünüzü rahatsız etmiyor mu?
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bazen görmüyorum bile alışınca. Pek rahatsızlık vermiyor.

1660super benim kart, çok üst düzey olmadığından kapalı tutuyor olabilir rs yi
  • quote:

1660super benim kart, çok üst düzey olmadığından kapalı tutuyor olabilir rs yi
    Oyun içi kendin ayarlıyorsun onu. Oto kapalı olur genelde zaten.

evet biliyorum, dün ayarları zor düzelttim o yüzden bir daha bulaşmadım hiç :)
  • quote:

evet biliyorum, dün ayarları zor düzelttim o yüzden bir daha bulaşmadım hiç :)
    Ayar deneneceği zaman önceki ayarları kayıt almak en doğrusu

Yok bende şöyle bir sorun oldu. Benim önceki ayarlar otomatik nvidia ayarları. Nvidia kontrol panelinden tek tıkla ayar yapıyor kartıma göre en uygun ayarı. yani aynı ayarları yapmasına rağmen görüntü farklıydı 2 3 defa yapınca düzeldi. Neyse ben şimdilik şöyle iyiyim gamepad e alışmaya çalışıyorum zaten bol bol avcılık yapıyorum. 1660s için güzel bi ayar denk gelirse anca o zaman değiştiririm.
  • quote:

Yok bende şöyle bir sorun oldu. Benim önceki ayarlar otomatik nvidia ayarları. Nvidia kontrol panelinden tek tıkla ayar yapıyor kartıma göre en uygun ayarı. yani aynı ayarları yapmasına rağmen görüntü farklıydı 2 3 defa yapınca düzeldi. Neyse ben şimdilik şöyle iyiyim gamepad e alışmaya çalışıyorum zaten bol bol avcılık yapıyorum. 1660s için güzel bi ayar denk gelirse anca o zaman değiştiririm.
    Youtube da vardır ama grafik ayarları ekran kartlarına göre ayarlama yapıldığını sanmıyorum. Genel anlamda gpu arayüz default olarak düşünülerek oyun içi ayarların yapıldığını düşünüyorum.

• Oyunu aldığıma çok pişmanım imzamdaki sistemle 45 fpse kadar düştü yer yer hemde 1080pde :(

Sen koskoca Rockstarsın yahu optimizasyon rezil demeyeceğim bildğin yok yani konsoldan aldıkları gibi pcye aktarmışlar heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylve -- 3 Temmuz 2020; 11:37:3 >
  • arkadaşlar r5 1600af ve rx580 kullanıyorum ramim 8gb yeterli olur mu kullanan varsa tecrübesini paylaşabilir mi? 8gb ramle rdr2 aynı para zaten gerekirse onuda alıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylve

Oyunu aldığıma çok pişmanım imzamdaki sistemle 45 fpse kadar düştü yer yer hemde 1080pde :(

Sen koskoca Rockstarsın yahu optimizasyon rezil demeyeceğim bildğin yok yani konsoldan aldıkları gibi pcye aktarmışlar heralde
    Bi kaç sayfa gerilerde ayarlar var onları dene 2080 gibi kartla 45 fps alıyorsan hepsini high ultra gibi ayarda kullanıyorsun sanırım.

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.