Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (640. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.078
Cevap
152
Favori
786.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu one x de çıktığı gün almıştım ve ortalama 1000 saat oynadım. 1 ay önce PC ye geçtim ve oyunu yine satın aldım. Fakat klavye mouse ile oynayabilecek bir oyun değil bence. En azından f310 iş görür diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Rica etsem oyun içi kontrol ayarlarınızı atabilir misiniz?
  • Elimden geldiğince aynı pozisyonlarda çekmeye çalıştım. Burada zaten 1440p'nin bariz daha keskin olmasından dolayı doğal olarak detay seviyesi de 1.5 rs'ye göre daha iyi oluyor. Bazı yerlerde bu fark son derece belirginken bazı yerlerde ise son derece muğlak bir fark. Tabii bu şekilde 75hz monitörüm 60hz'e sabitleniyor diye biliyorum ancak zaten o performansı alıyorum ayrıca performans olarak da bazen 50'ye 55fps olurken yüksek fps verdiği yerlerde aradaki fark rahatça 15'e kadar (65-80) çıkabiliyor neredeyse bu da ciddi bir avantaj gözümde. Hem daha iyi performans hem de daha iyi görüntü. 1440p monitör olmasa bile vr ile rs'den daha iyi sonuç alıyoruz. 1440p monitörünüz var ise zaten direk 1440p seçin ve taa'yı high yapıp keyfinize bakın.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 1 Temmuz 2020; 16:51:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

Rica etsem oyun içi kontrol ayarlarınızı atabilir misiniz?
    En erken yarın atabilirim. Beklerim derseniz kesinlikle atarım. Fakat ayarlardan herhangi bir şey değiştirmedim.

• Androge0s kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, 2k ekran ile oynuyorum oyunu PC'de. r5 3600 1660S ile. O dediginiz ayarlara nereden ulasabilirim?
  • MertOktay M kullanıcısına yanıt
    Hangi dediğim ayar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Xbox kolu haricinde diğer gamepadler saçmalıyor msi g20 ve steelseries Stratus game padleri bu oyunda kullanmış biri olarak yazıyorum 2sinide iade edip xbox kolu aldım oto aim herzaman oluyor
    ve gerçekten oyunu kontrol etmek çok keyifli hale geldi hiç bir sorun kalmadı.Aslında joypad'i BF1 ve BF5'te uçak kullanmak için almıştım aynı ve benzer sorunlar saydığım 2 kolda da oldu xboz kolu her oyuna tam destek veriyor araba oyunların da mesala gaz'a basıcaksınız tuş gibi değil de tetik tuşlarına basarken sizin bastığınız oranda hızlanıyor gerçek hayatta arabanın gazına basarmış gibi
    diğer arkadaşlar ne kadar katılır bilmiyorum ama xbox kolu bu işte en iyisi bence.Satın alacaksanız da dikkatli olun piyasada özellikle kablolu olanı orjinal değil.

not: eğer farklı bir joypad kullanıyor ve uyum sorunu yaşıyorsanız link'i incelemenizi tavsiye ederimhttp://www.kardamot.com/blog/gamepadinizi-xbox-360-controller-olarak-kullanmak/
    Hub optimizated
  • MertOktay M kullanıcısına yanıt
    Google'a hub optimizated yazın sonrasında oyunun settings ve graphics ayarlarından aynı seçenekleri seçin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • niedre kullanıcısına yanıt
    https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-wireless-oyun-kumanda-cyberpunk-2077.html

Kol bu orijinal vatandan aldım daha yeni. Sıkıntının kolda olacağını sanmıyorum sıkıntı ayarlarda bence. Birazdan ayarları kurcalayacağım.
    Monsterın gamepad ini kullandınız mı acaba
    300 lira kendisi. Xbox 700 lira. Çok uçuk

• quote:

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-wireless-oyun-kumanda-cyberpunk-2077.html

Kol bu orijinal vatandan aldım daha yeni. Sıkıntının kolda olacağını sanmıyorum sıkıntı ayarlarda bence. Birazdan ayarları kurcalayacağım.
    aynısını ben kullanıyorum hiçbir problem yok muhtemelen dediğin gibi oyun ayarlarını kurcalaman gerek
    kendi ayarlarımı atarım bilgisayar başına geçince birde öyle denersin
    çok teşekkürler bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrensMişkın

Monsterın gamepad ini kullandınız mı acaba
    300 lira kendisi. Xbox 700 lira. Çok uçuk
    malesef kullanmadım ama almaya niyetlendiğim bir üründü internette satın alanların çoğu olumlu yorum yapmış yinede fake xbox kolu veya saçmasapan markaların yerine tercih edilebilir.
    benim xbox kolu tercih etmemdeki sepep trigger tuşlarının buton gibi değilde ne kadar basarsanız o derecede tepki verdiği içindi siz soyledikten sonra baktıp evet fiyat cidden uçmuş
    benim aldığım zaman 495tl idi ufak bir indirimle 455tl'ye aldım şimdi olsa almazdım sahibindene filan bakın diyecem ama maşallah fırsatçılar 2.ele bile sıfır fiyatı yazmışlar

arkadaşım şu ürünü kullanıyor 1 seneden beri çokda memnun uyumsuz olmayan bir oyunla karşılaşmadı benim xbox kolu aldığım zaman bu ürünün fiyatı 499tl idi onun için almamıştım şimdi indirim yapmışlar bir bak istersen

https://urun.n11.com/microsoft-xbox-360/sparkfox-wired-vibration-controller-xbox-360-pc-uyumludur-P429480160

unutmadan: monster pusatın
    orjinali bu üründür.(EasySMX ESM-9101) TR'de monster pusat markası adı altında satılıyorhttps://tr.aliexpress.com/item/32872700246.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedre -- 1 Temmuz 2020; 20:56:54 >
  • bilgisayara takıyorsanız xbox one kolundan şaşmayın arkadaşlar. microsoft zaten. tam uyumlu her oyunda. kalitesi de çok iyi. en baba gamepad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Temmuz 2020; 20:54:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bilgisayara takıyorsanız xbox one kolundan şaşmayın arkadaşlar. microsoft zaten. tam uyumlu her oyunda. kalitesi de çok iyi. en baba gamepad
    aynen katılıyorum baştan beri dediğim bu ama malesef fiyatlar çok çok uçmuş bende aldığım zaman 400 küsüre aldım arkadaş dedikten sonra fiyata bakim dedim 700tl olmuş
    y
  • Bu ayarı değiştiremiyorum uyarı veriyor kırmızı yazıyla sanırım sorun bu.

• quote:

Bu ayarı değiştiremiyorum uyarı veriyor kırmızı yazıyla sanırım sorun bu.

hedefleme modu ağ oturumu tarafından kısıtlanıyor kırmızı ile yazan bu oyundan çıkıp ağ oturumu kapatıp tekrar bağlan

burayı bir kontrol et toredoya bağlanamadı vs hatalı bir ibare görürsen düzelt ve yeniden denetle de sonra tekrar oyuna girip kontrol et
    taa high yapmak hiç bir şey kazandırmıyor ki sadece daha bulanık yapıyor medium çok daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.