Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
787.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahmin ettiğim süreden çok daha uzun bekletti, çıkışı şahsen yıl sonuna bulur o dönem böyle hit bir oyun için güzel bir zaman şayet alt yazı dosyaları sıkıntısız açılır ise tr yaması içinde bir fırsat doğar.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    O kutlu gün gelecekse beklenir hocam bu oyunu ön sipariş edebilirim gta 5i orj oynamadım ama bunu oynarım çünkü online ı çok hoşuma gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spoiler yememek için çıkana kadar başlığa bakmamak en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım resmi bir açıklama umarım 1-2 hafta içinde gelir.
  • hiçbir oyuna 200 tl gibi rakamlar vermeyi düşünmedim ancak bu oyuna verebilirim gta 5 i vpn ile falan almıştık çıktığı gün 80 lira gibi bir rakama ve hesap hala sağlam

bu rockstar hype işini çok iyi beceriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 24 Eylül 2019; 20:0:16 >
  • Her ne kadar ihtimal vermemiş olsam da R* launcher bu söylentiyi en doğrular nitelikteki şey bana kalırsa. Oyun Pc'de dudak uçuklatacaktır. Max. grafikleri görmek için sabırsızlanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    o launcheri sadece gta 5 için çıkartmamışlardır ya dediğiniz gibi bence de
  • pc gelcek de seneye
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    ben bir oyuna verdim para 1.000 tl verdim ama kaza geldim pişmanim tabi iyi yapiyorsun
  • sadece bu oyun icin ps4 alacaktim. ama bekliyorum. pc ye cikacaksa ps4 alnayacagim.

mecburen ps3 almistim rdr/mgs4 pc ye cikmadi diye

hadi hayirlisi insallah gelirde 2 bin liram bana kalir.

• Yorumlarda da görüldüğü gibi hepimiz bu oyunun PC ye çıkmasını dört gözle bekliyoruz ve fiyatı ne olursa alırız diyence çok fazla.
    İşte dünyada da böyle bir beklenti var adamlar artık bunun farkındalar ve ilk oyundaki PC ye çıkarmama olayını yapma ihtimalleri kalmadı.

Bence hem bu oyunu hemde ilk oyunu remaster filan yaparak bu oyunla beraber yada sonrasında çıkaracaklardır.En az GTA V kadar satar bu oyun PC de.
  • Arkadaşlar iyi geceler benim merak ettiğim bir şey var bu oyun
    Pc için derecelendirildi Deniyor ya yani bu oyun kesinlikle bilgisayar için çıkacakmı

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    hayvan gibi geliri ellerinin tersleriyle itmezler er ya da geç çıkar ama umarım o kadar da geç olmaz

yakında resmi açıklama bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 25 Eylül 2019; 22:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

hayvan gibi geliri ellerinin tersleriyle itmezler er ya da geç çıkar ama umarım o kadar da geç olmaz

yakında resmi açıklama bekliyoruz
    Çünkü ben de mevcut kullandığım bilgisayar donanımlarını bu oyun çıkacak diye değiştirmiyorum
    Bu oyun eğer bilgisayar için çıkarsa duruma göre paraya daha da kıyıp sinema tadında keyif alabilmek için yeni bir sistem toplıycam
    Umarım bu oyunun yanında birinci oyunda bilgisayarı çıkar ikisinide oynamak harika olur

birkaç güne çıkar kokusu ortaya
  • İlk remasteri ile cıkarsa efsane olur.5-6 ay içerisinde cıkarsa iyi 1 senede daha bekleyemeyiz:D Ps4 teki grafiklere düşen millet pcde adam akıllı port ile çıldırırsın:D
  • quote:

birkaç güne çıkar kokusu ortaya
    Hayırlısıyla bekleyelim bakalım
    Çok efsane olur eğer bilgisayar için piyasaya sürerlerse

mecbur sürecekler 20-30 fps de oyun mu oynanır hele öyle grafikli bir oyunu sadece konsolların çöp donanımlarına emanet etmezler

bu derecelendirmeyi eğer rockstar yaptıysa %100 çıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 25 Eylül 2019; 23:41:30 >
  • quote:

mecbur sürecekler 20-30 fps de oyun mu oynanır hele öyle grafikli bir oyunu sadece konsolların çöp donanımlarına emanet etmezler

bu derecelendirmeyi eğer rockstar yaptıysa %100 çıkacaktır
    Çok haklısınız bilgisayarda oyunu hem akıcılık hem de görsel olarak şova dönüştürecekler tam bir sanat eseri olacak diye tahmin ediyorum ben de
    Sırf bu oyun çıkarsa diye bu oyunun sistem gereksinimleri çıkmadan bilgisayar parçalarımı değiştirmedim çıkışı ile birlikte elimdeki parçaları kontrol edeceğim duruma göre değiştireceğim

Şuanki sistem
    İ7 4790
    Rx 580 8gb
    16gb

sıkıntı çıkartacağını sanmam

benim sistem imzada var sadece vram tarafında sakattayım 4 gb birçok yeni oyuna yetmiyor buna da yetmezse ayvayı yedik, mecbur ayar kıstırır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.