Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda türkçe dil desteği varmıydı arkadaşlar haber müthiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Oyunda türkçe dil desteği varmıydı arkadaşlar haber müthiş
    Konsol versiyonlarinda Turkce dil destegi yoktu ama zaman icinde PC'de cevrilecektir mutlaka. Zaten oyunun butun motoru ve alt yapisi GTA 5 ile ayni.

• Umarım optimizasyonu GTA V gibi olur. RX 560 ile medium-high ayarlarda min. 30 fps alırım sanırım.
  • Steam'e neden 1 ay sonra gelecekmiş ki? Epic gamesin parası karşıda rockstar olunca 1 ay exclusive yapmaya yetmiş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pizza Steve -- 4 Ekim 2019; 19:25:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Steam'e neden 1 ay sonra gelecekmiş ki? Epic gamesin parası karşıda rockstar olunca 1 ay exclusive yapmaya yetmiş demek ki.
    Rockstar: %0 Epic: %12 Steam: %30 komisyon alıyor. İlk gün satışlarından en yüksek geliri elde etmek için steamde geç yayınlıyorlar. Ben sadece Rockstar Launcherda satılır diye bekliyordum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Konsol versiyonlarinda Turkce dil destegi yoktu ama zaman icinde PC'de cevrilecektir mutlaka. Zaten oyunun butun motoru ve alt yapisi GTA 5 ile ayni.

Alıntıları Göster
    illa çevirecektir gönüllü arkadaşlarımız ama uzun bir süreç alabilir keşke desteklense bu arkadaşlardfa oyun çıkarken resmi olarak türkçe desteği ile çıksa rockstar türkiyede iyi satış yapıyor ama bunun hakkını vermiyor malesef
  • Harika haber. Optimizasyon merak konusu.
  • Allahım goool diye bağırdım evde. Önsiparişe açılsın, uygun fiyattan gelmezse Epic tarafı direk Steam'den önsipariş geçeceğim. 1 ay geç oynarım, hem çıkış dönemi sorunları da bir nebze azalmış olur.
  • Ps4 de suyunu çıkardık, bir de pc de 60+fps tadını çıkartırız tabii ki

Oyunu olduğu gibi çıkartıp sadece textureleri yükseltseler bile pc de sırıtmaz, o kadar iyi gözüküyordu standart ps4 de.

Yalnız o textureleri kesinlikle düzeltmeleri lazım, yakından kötü görünüyordu her şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Rockstar: %0 Epic: %12 Steam: %30 komisyon alıyor. İlk gün satışlarından en yüksek geliri elde etmek için steamde geç yayınlıyorlar. Ben sadece Rockstar Launcherda satılır diye bekliyordum açıkçası.

Alıntıları Göster
    1 ay çok kısa bir süre. Bekleyip steamden alan çok olacaktır. Ayrıca epic'in rockstar tarafından bir oyunu exclusive yapması diğer firmalardan çok daha pahalıya patlar. Bence epicten yapılacak satış rakamlarının çok olacağını sanmıyorlar. Çıkışından 1 ay süre ile kendi platformlarını yükseltmeye çalışacaklardır. 1 ay steamden çıkışını bekleyenleride epicten aldıkları para karşılar. Oyunlarda en çok hasılatı çıkışını takiben bir kaç haftalık süre karşılıyormuş.

• Sistem gereksinimlerini de en kisa zamanda umarim aciklarlar.
  • Gtx 1050 ile medium high arası minimum 30 fps olsun başka bişe istemem artmasına da gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Alıntıları Göster
    steam buyuk publisher lardan %30 almıyor. zaten oyun steamde sattıkca oran %18 e kadar dusuyor steamde de.

fakat dediginiz gibi maksimum kazanc icin boyle yaptılar. insanlar epic yerine rockstar dan alıcak. her şey rockstar a kalıcak

Şaka bir yana sanırım Epic sadece 1 aylık exclusive satın alabildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 4 Ekim 2019; 20:24:28 >

• Soru şu; Steam bekleyecez mi. yoksa rockstarin kendisinden mi alacagiz???

• quote:

Orijinalden alıntı: recep61

Soru şu; Steam bekleyecez mi. yoksa rockstarin kendisinden mi alacagiz???
    steam den alınsa bile oyun rockstar social club/launcher ı kullanıcak zaten. yani direk rockstar dan alınabilir. ayrıca rockstar dan preorder yapanlar 2 tane bedava oyun alıyor
  • Hadi hayırlı olsun. Fiyatı uygun olur umarım.
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Evet rockstar daha mantikli ancak steam den alan ile rockstardan alan online beraber oynayabilecekmi

• recep61 kullanıcısına yanıt
    tüm platformlarda aynı fiyatta olacaktır, rockstar'da +2 oyun avantajı ve ücretsiz ultimate edition var. tercih meselesi ben steam'den alacağım, steam'de geniş bir kütüphaneniz varsa ve daha önce ps4de oynadıysanız beklenebilir 1-2 ay daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Ekim 2019; 20:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep61

Evet rockstar daha mantikli ancak steam den alan ile rockstardan alan online beraber oynayabilecekmi
    oynar hocam PC de nerden alırsan al oynarsın.fakat konsol ve PC icin cross play olur mu bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.