Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar çok çevirisi var ki hangisini kullansak diye şaşırıyoruz napalim bizde translate yamayı tercih ettik.
  • exseri kullanıcısına yanıt
    zartzurt456 kullanıcısına yanıt

@exseri

Dediğiniz gibi yaptım düzeldi. Teşekkürler.

@zartzurt456

Çeviri için teşekkürler.Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

• (konu dısı)

merhaba Pillars Of Eternity ... stellaris... space endless vb oyunlarıda makine ile cevirme sansınız var mi ? yada ben kurayim otomatik ceviriyorsa indireyim

• baddogan35 kullanıcısına yanıt

teşekkürler acelem yok başlamak için zaten diğer oyunlar var şuanlarda oynadığım onlarla oyalanıp v10 falan beklerim ben

• Oyunun v10 geleceğinin garantisi var mı, bence bıraktı zartzurt bu işi kendisi konuya bile girmiyor zaten

Ayrıca şuan yamadaki devrik cümleleri düzelten bir gönüllü var mı yok net bir şey yazarsa o kişi iyi olur. Ona göre artık bu versiyonu indirip başlayacağım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    ErenAga61 E kullanıcısına yanıt

Yamadaki devrik cümleleri gönüllü olarak @ErenAga61 arkadaşımız çeviriyor umarım sonuca ulaştırır.

bu da 17dk'lık bir kesit düzenlenmiş halinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 10 Şubat 2021; 18:17:25 >
  • ne o @zartzurt456 a suikastmı düzenlediniz len :)))

adam 10 gündür ortalıkta yok iletişimde kurulamıyor.

bir ara telefonla tehtit ediliyorum diyordu acaba kaçırdılarmı adamı ne yaptılar :)

Teşekkürler hocam, acaba ne kadar sürer ya tahmini bir süre verebilse keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DC kanalı var mı arkadaşın? geri bildirim falan paylaşırız.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Artık onu da arkadaşa sormak lazım :) İş benden çıktı.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Hiçbir fikrim yok o konuda. Pm yoluyla sorabilirsin istersen.

• link ucmuş nexusmods sitesi service unavailable yazıyor başka yerden bir link varsa veya kendisi upload edebilecek varsa özelden ulaşabilir mi

• Arkadaşlar bu hatayı alıyorum yamadan olabilir mi?

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]
  • HALO kullanıcısına yanıt
    Crack 2 diye googleda aratıp kurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Crack 2 diye googleda aratıp kurun.

Niçin olur ki bu hata acaba? Bu program ne işe yarıyor hocam? Oyunum steamdan alınma.

• HALO kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum. İlk versiyon Crackli olanlada oyundan atıyor. 2. Versiyonu kurunca düzeliyor. Ondan yazmıştım.
  • ı harfleri çıkmıyor bozuk karakter olarak çıkıyor çözümü nedir versiyon 1311.23

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaDeWRoX

ı harfleri çıkmıyor bozuk karakter olarak çıkıyor çözümü nedir versiyon 1311.23

bende de aynı sıkıntı var. yapanın eline sağlık,

çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• Sizim sayenizde oyunu seneler sonra bir daha bitirdim. Elleriniz dert görmesin, orta düzeyin üzerinden ingilizcem olmasına rağmen kendi dilimde oynamak çok ama çok keyifli bir deneyimdi. Umarım herşey gönlünüzce olur... @zartzurt456 

• Oyuna başlamak istiyorum ama çeviride çok devrik cümle olduğu söyleniyor keyif kaçıracak cinsten. Mesajları okurkende bazı arkadaşların o devrik cümleleri düzenli hale getirme konusunda çalıştığını gördüm. Beklemekte fayda var mı yoksa bu haliyle başlayalım mı arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.