Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
220
Favori
692.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Online üstünden hikaye alacağım,çeviri yükleyince hikaye modda ban yeme gibi bir şey olur mu? Sallıyorum önce online gireceksin sonra hikaye moda gireceksin gibi bir zorunluluk vs var mıdır?

• Malesef bu yama oyunda çökmeye sebep oluyor. Yamayla ilk 15 dakika sorunsuz oynarken birden donup oyun kapanıyor. Yamayı sildiğimde sorun ortadan kalkıyor. Bu sorunu yaşayıpta aşabilen var mı ?

• Bomb Has Been Planted kullanıcısına yanıt
    Crack 2 diye Google da aratıp kurdum sorun düzeldi. Yani 2. Versiyon crack yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Crack 2 diye Google da aratıp kurdum sorun düzeldi. Yani 2. Versiyon crack yaptım.

• V10 gelmeyecek mi?

• Zartzurta n’aptınız yaw
  • ErenAga61 E kullanıcısına yanıt

Pm atmıştım bakarsanız size yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakıyorum herkes kendince çalışmalara başlamış çeviriyorlar bu böyle gitmez. Belli ki v10 gelmeyecek o zaman Google Sheet ile grupça çalışmalara başlanmalı çevirmenler kendine bir bölüm seçip çevirmeli öyle daha etkili sonuç alınır. Zaten makine çeviri bütün işi yapmış yani sıfırdan çevirmek gibi zor olmayacak. Böyle herkes ayrı çalışınca aynı yerler çevriliyor yani 1 bölümün 3-4 çevirisi var..

• Çok teşekkür ederim hocam,emeğine sağlık çok makbule geçti.

• Eldost E kullanıcısına yanıt

Sağol hocam bende de aynı sorun vardı sayende düzeldi teşekkürler.

• ErenAga61 E kullanıcısına yanıt

translate e atıp çevirip çok uğraşıyorum demek de komik

• nickymouz N kullanıcısına yanıt
    Siz yapın o zaman. Translate olan çevirileri elden geçirecek tek tek. Ve evet oldukça az uğraş veren bir iş.
  • geçin şu "siz yapın" olayını. kötüye kötü demeyi öğrenin artık. ölü sevici olmayın.

-hükümet x yapıyor bence yanlış.

+ sen daha iyisini yap o zaman

-bim ürünlerden bolca getirse de herkes alsa keşke

-bu dizi de 3. sezondan sonra boka sarıyor

-ayakkabı aldım dar geldi değiştirmek istiyorum

uzar gider böyle.

Translate ile yapmıyor çeviriyi. Anonymous'un YouTube'da bulunan "Türkçe Altyazılı Bütün Hikâye" adlı videosundan geçiriyor. İlk ara sahneyi karşılaştırın anlarsınız.

• orası öyle zaten de ara kısımlarda translate kullanılmış. cümle bitiyor üç nokta gelecek "..." diyelim, üç nokta ile kelimeler arasında boşluk var. translate yapıyor bunu. geri kalan noktalamalar da facia zaten.

Dostum bu saydığın bütün işler profesyonelce yapılan işler parasını veriyorsan sana en uygununu istemek de hakkın. Onları buradaki amatör bir şekilde çeviri yapan arkadaşlarla karşılaştıramazsın örneklemen çok yanlış. Gönüllü bir şekilde yapıyorsa ve iş profesyonel bir iş değilse, iyi yorumlarla teşvik edici olmalıyız. Bu işleri profesyonelce resmi çeviri yapan arkadaşların çevirilerini "onları karalamak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın" kaliteli beklemek zorundayız çünkü o işin profesyonelleri iyi yapmaları gerekir. Bu arkadaşlarımız ise sadece amatör çeviri yapan kişiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 7 Şubat 2021; 17:15:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickymouz

translate e atıp çevirip çok uğraşıyorum demek de komik

2.3 milyon kelimeli translate yamanın devrik cümlelerini düzenleyip konu akışına uygun hale getirmek emek ve özveri isteyen bir iş. Herkeste istese de olmayan özveriyi ve emeği küçük gören asıl komik sizsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 7 Şubat 2021; 23:28:27 >
  • yama sayesinde chapter 6 dayım oyun arada bı ERR_GATE vs hatası verıyor hatayı duzeltmek ıcın bellı bı ayarları yapıyorsun duzelıyor, ama gene cıkıyor :D 1 2 saat oynadıktan sonra tekrar cıkıyor bı sekılde ılerlıyoruz Yama da emegı gecen herkeze TEŞEKKÜRLERİMİ sunuyorum

• bu oyun için şuan en güzel çeviri hangisi oyuna başlamıyorum bu yüzden böyle büyük bir oyunu rezil bir çeviriyle oynamak istemiyorum

• Oyunla ilgili bulabileceğin tek yama bu. Kalitesi tartışılır. Hikayeyi anlamana yeter ama bazı cümleler beynini yakabilir. Devrik cümle çok var.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.