Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
221
Favori
692.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
Giriş

Zaten birkaç cümlelik eğitimle bir insanın sesini tamamen taklit eden yapay zekalar da var. GPT'nin de o düzeye gelmesi uzun sürmeyecektir. Dediğin gibi, burada kritik nokta duygunun net bir şekilde karşı tarafa aktarılabilmesi. Başlarda olmasa bile, ilerleyen zamanlarda gerçek insan sessinden ayırt edilemeyecek ve duygu durumuna göre ses tonunu ayarlayabilecek düzeye de gelecektir.

2030'lu yıllarda artık dizi, film, oyun, kitap gibi sanat eserlerinde yerelleştirme gibi bir sorun kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 11 Mart 2023; 15:19:45 >
  • Hazır epic gameste 98 liraya düşmüşken orijinal alıp denedim tr yama yapmak biraz sıkıntı çıkarttı ama şöyle çözdüm sorun yaşayacak arkadaşlara çözüm olmuş olur önce rockstar games social club programını sonra epic games programını açtım oyunun kurulu olduğu klasördeki RDR2_TR_YAMA_V17 dosyasını açtım tr yama font fix tuşuna bastım sonra oyunu açtım kendi kendine halletti türkçe karakter meselesini eğer rgsc ve epic games launcherlarını önceden açmazsanız oyun açılmıyor bilginiz olsun ayrıca eski mesajlarda oyunun makine mi el çevirisi mi olduğuyla ilgili bi takım tartışmalar yaşanmış alttaki ss ğer ki anonymous çevirinin o zamanki konusunu takip eden varsa işaretlediğim yerdeki yazılardan ne olduğunu çok net anlarlar

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate]

• crackli olan versiyonun save dosyaları neredeydi acaba

• Bu yama makine çeviri yama değil anonymous çevirinin yamasıdır. İlk çıkan gpt 3 cevirili hali rezalet haldeydi. Gpt 3 denen şey zaten Google ceviriden hallice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoloji bilgini 68 -- 17 Nisan 2023; 11:15:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Chat gpt 4'ün türkçesi muazzam, ingilizce uzun yazıları da türkçeye nerdeyse dilbilgisi hatası olmadan çeviriyor.

Bu sistemi oraya entegre etmek lazım.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

2030 çok geç, 2 - 3 seneye çok hızlı gelişmeye başlar zaten GPT-4 çok kaliteli şekilde çalışıyor 2 - 3 senede bir çok yerde kendi dilimizde kaliteli çeviri görürüz.

• linke basılmıyor nereden indireceğim

• Yamayı nasıl indirelibilirz

• S@HMeRDaN kullanıcısına yanıt

RDR2 tüm yamalar paketine şu mesajdan ulaşabilirsin: https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/156505158

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1491.18 sürümü için hangi dosyayı kurmam gerekiyor, kafam çok karıştı... Konuda verilen sürümler 13xx şeklinde ya da 1.1xxx şeklinde.

• @zartzurt456 Teşekkür ederim, elinize sağlık.

• ne yaptıysam şu karakter sorununu çözemedim arkadaş ya :D ilk önce bi yama kurdum hiç olmadı sonra RDR 2 Türkçe Yama İndir | Güncel TR Karakter Sorunsuz bu yamayı kurdum sorunsuz oldu derken ertesi gün oynarken crash verdi yine aynı şey oldu delirmek üzereyim. Yüklediğim başka bir moddan dolayı crash veriyordu onu kaldırdım ama türkçe karakterler hala boşluk çıkıyor. Oyun doğrulaması yapmadan veya silmeden düzeltebileceğim bir yöntem var mı koca oyunu tekrar indirmeyi hiç beklemek istemiyorum Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kryphton -- 17 Kasım 2023; 5:32:56 >

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.