Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 (1.13xx)Türkçe Yama(-v09-)~%99[OpenAI GPT-3 Translate] (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.595
Cevap
220
Favori
692.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
637 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JulienDuCasse

Font sorununu çözemediyseniz, indirmiş olduğunuz RDR2_TR.exe dosyasını oyuna girmeden önce açın , sonrasında oyunu başlatıp yama uygulamasının gönderdiği hazır seçeneğine tıklayın. Maalesef oyuna her giriş yaptığınızda exe dosyasını açmalısınız. Yoksa font sorunu oluşuyor.

O şekilde yaptığımda sorun oluyor ama önce oyunu açıp sonra toolu açtığımda sorunsuz çalışıyor.

• türkçe karakter sorunum var çözümü nedir arkadaşlar

• Azərbaycandan birdaha herkese selam arkadaşlar konu dışı olucak ama bir ricada bulunmak itiyorum. R.D.R 2 oyunu oynarken 4 cü hisse sonlarında poker oynanan bir görev var . her o göreve başlayıp poker masasına oturduğumda oyun çöküyor. Denemediğim bir şey kalmadı sorunu çözemedim ve görevi tamamlayamıyorum. Ama kendi save dosyamdan vaz geçmekte istemiyorum internetden save dosyası falan indirmek istemiyorum. Onun için R.D.R 2 oynayan arkadaşlardan bir ricam var ben saveni size atsam ve sadece o görevi geçip bana tekrardan save ni yollaya bilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmühendisi

türkçe karakter sorunum var çözümü nedir arkadaşlar

bendede vardı karakter sorunu ben böyle çözdüm...

önce RDR2_TR.exe yi yönetici olarak çalıştır ama gelen uyarıya ok vurma beklemede kalsın. sonra launcher i çalıştır otomatik bekleyen uyarı kaybolucak. sonra HAZIR yazan bir uyarı daha gelecek ona ok vur ve oyna.

Edit: Birde her oyunu açtığınızda bu adımları yapmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eldost -- 3 Şubat 2021; 20:50:20 >
  • Eldost E kullanıcısına yanıt
    Oyununuz orjinal se dosya doğrulama yaptırın oyun dosyalarına sorununuz çözülecektir. Ama dmalum yöntemi ise oyunu başka bir kaynaktan tekrardan indirip kurun. Çok büyük ihtimalle oyunun bir yada bazı dosyalarında sorun var.
  • citiraga kullanıcısına yanıt

Oyun orijinal değil malesef. ve birdaha indirme şansım da yok çünki internetim kotalı o yüzden tek çare bir arkadaşın bana yardım etmesi.

Birde oyunda tüm mini oyunları oynayamıyorum aynı çökme yaşanıyor. Ama sorun değil benim için çünki pek sevmiyorum mini oyunları. Sadece bu görevde zorunlu olduğu için takılıp kaldım.

Şu siteye bakmanı önereyim o zaman hocam. Size atılan save dosyaları yada netten indirecekleriniz sizin karakteriniz ve ekipmanlarınızla uyumlu olmayacak onu unutmayın.

https://www.rdr2-mods.org/savegames/
  • citiraga kullanıcısına yanıt

Hocam biliyorum o yüzden kendi savemle devam etmek için bir arkadaşa kendi save dosyamı göndermek ve o arkadaşın o bölümü geçtikten sonra tekrar bana atması gerekiyor. işte bana yardım edecek arkadaşı arıyorum :)

• Öncelikle emeği geçenlere teşekkürler. Ama Nexus mods a üye olamıyorum. Başka indirme yolu neden sunulmadı?

• Hocam yamayı silmek için daha önceden attığım klasörleri silmem yeterli midir? PC nin herhangi bir yerine kalıntı bırakıyor mu bu?

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenAga61 -- 24 Şubat 2021; 23:28:8 >

teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenAga61

-

Emeğinize sağlık

• ErenAga61 E kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam tahmini bir süre verebiliyor musunuz çıkış tarihi için, ona göre sizinkini bekleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben yardımcı olurum sana. Dm den ulaşabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eline sağlık takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenAga61 -- 24 Şubat 2021; 23:29:5 >
  • arkadaşlar rdr2 ye başlıyım diyorum oyunum orjinal steamden v10 u beklemelimiyim yoksa bu yama idare edermi

Hocam takipteyim sizi düzenleyip yayınlarsanız çok memnun olurum ne kadar süreceği önemli değilm oyunu tam anlamıyla anlamak biZim için daha mühim kolay gelsin.
  • hocam ne kadar doğru bilmiyorum ama bu yamayı kullandıktan sonra pc kullanılmaz hale eldi. açtüğüm bütün proramlar 5 sn açılıp hemen ardından kapnıyor. windows antivürüsünü dahi açamıyorum kendliğindnen kapanıyor. herhani bir dosya uyulama yükleyemiyorum. kısaca exe olan veya setup ını kurmak istediğim bütün dosyaları açamıyorum. sistem uyulamaları dahi açılmaz oldu. ve bunların hepsi bu yamayı kullandıktan sonra oldu. benim gibi sorun yaşayan varsa yazabilir mi

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.