Şimdi Ara

Red Alert 2/Yuri 'yi hamachi ile oynamak isteyenler - Yeni Oyun modu!!! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
116.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşLar ben hamachi ile kurulan oyunları göremiyorum.bütün ayarları yaptım ama:((( wannabedie@windowslive.com yardmcı olmak istiyen arkadaşlar ...
  • Bu gece saat 12 de ra2yuri maçımız vardır.katılmak isteyen herkes o saatte hamachi ağında bulunsun
  • arkadaşlar 31.01.2008 itibariyle yeni bir ağ açtım..mamba07 şifre.123
    redalertciler bekliyorumm...birde hamachi premium olnlar yıldız olnlar...red_tr red_tr2 red_tr3 red_tr4 hepsinin şifresi 123 dür
    oynama garantisi veriyorum boş kalmassınız..ağlarda kişi sayısı çoktur..dolu görükürse 30 günlük hamachi premium alın girin...nickim mamba dır...görürseniz slm vermeyi unutmayın...
  • Özlemişim bu oyunu yaa...

Önümüzdeki ay sınırsıza geçiyorum büyük ihtimal. Daha ayın 15'i gelmeden kotayı fulledim.

Aranıza anca önümüzdeki ay katılabilirim.
  • arkadaşlar benimde yıllardır en sevdiğim oyundur oynamak isteyen arkadaşlar için newerwinter@hotmail.com
  • Ra2 de kendine güvenenler eklesin. Gercekten iyi olanları bekliyorum. 4 vs 1 çömezlere karsı kazanıp; kendini iyi sanan tipler 1 vs 1 de 5 dk dayanamiyor. Neyse iyi oyunlar.

ağ adı : emekli_ra2ciler
    sifre: 123
  • RA2 ye adam yokmu beyleeeer
  • ben oynuyacağımda bir türlü kuramadım oyunu;
    virüs mü bulaştı pc'ye ne anlamadım.
  • Beyler ben patchi indirdim klasör için fakat patch warning başlıklı ''Missing or Invalid registry/Nl entry'' yazısı geliyor sonra dosya adı, dosya türü ,aç ve iptal çıkıyor.hangi programla açmayı denesem açmıyor ve iptal desemde uptade aborted çıkıyor.Ne yapmam gerekiyor.Yardım plsss..
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur74

Beyler ben patchi indirdim klasör için fakat patch warning başlıklı ''Missing or Invalid registry/Nl entry'' yazısı geliyor sonra dosya adı, dosya türü ,aç ve iptal çıkıyor.hangi programla açmayı denesem açmıyor ve iptal desemde uptade aborted çıkıyor.Ne yapmam gerekiyor.Yardım plsss..
  • Red Alert Turkiye
    123

güncel ağ..belirli aralıklarla temizlenir,yer açılır....
  • ya benim pc vista bu nedenle network a giremiyorum illa xp yüklemem mi lazım?

• vay be red alert 2 kulübü :) zamanında 4 brutual enemy e karşı tek ben oynardım. Çoğunlukla yenerdim, sadece bir sefer internet kafede oynadım, onda da red2 uzamanı takılan adamı yenmek için, 10 dk sürmedi. Adamın gözleri faltaşı, ağız açık monitöre bir bakışı vardı güzeldi. :)
  • ra21006en.exe yi çalıştırdığımda aşağıdaki hatayı veriyor ...

Red Alert 2/Yuri 'yi hamachi ile oynamak isteyenler - Yeni Oyun modu!!!
  • bende ag baglantilarim yok..
    bide yuriyi yükledim ama oyuna girer girmez bilg donuyor sizce sebebi ne ?
  • bende ekledim kimse yok
    hamaci 9,0 yukledim üst versiyonsa bulusamyız
  • ee şimdi kimse oynamıyor mu?
  • Donanim haber harikasin seni çok seviyoruz

Bu bilgi sayesinde oynayabildik arkadaşla
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutaymacit

yaw çok önemli bişi sorcam
    red alert 2 hamachinin son sürümünde çalışmıyomu
    red alert oynaanların hepsi 1.0.2.2 de değil 1.0.1.5 te oynuolar bi bilginiz varmı

Çoğu oyunda 1.0.1.5 ten sonraki sürümler sorun çıkarır. Biz hep 1.0.1.5 kullanıyoruz hiç sorun olmuyo.

• redalert 2 yi nerden dowload wtcem
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.