Şimdi Ara

Red Alert 2/Yuri 'yi hamachi ile oynamak isteyenler - Yeni Oyun modu!!! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
116.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wsock32 diye bir dll var, onu aratın. 64 bit için var mı hatırlamıyorum. Bunu redalert klasörünün içine atınca oynayabiliyorsunuz.
  • yerimizi alalım şurdan

• *******KONUMUZ GÜNCELDİR (2018-2019) ******

Merhaba Arkadaşlar,Efsane oyun Red Alert 2 yi ve Yuri'yi özlediğinizi ve hemen oyuna katılmak istediğinizi biliyoruz...artık işleri çok kolaylaştırdık..oyuncu bulma derdine son..tüm yerli oyuncular ile "discord" isimli yeni oyun-sohbet kanalımızda multiplayer oynuyoruz.(yabancı oyuncularla oynamaktan sıkıldık,tamamiyle yerliyiz..ayrıca oyunla ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz,kanala giriş yapıp,yazmanız yeterli. Elinde oyunu olmayanları da unutmadık,kanalımızdan kolayca indirip yükleyebilirsiniz,kısaca herşeyi hallediyoruz,arkadaşlarımız size yardımcı olacaklar...evet,hemen linke tıklayın email ve şifrenizi/kullanıcı adınızı belirleyin,yönergeleri takip edin ve aramıza katılın..hepsi çok basit ve ücretsiz...direk giriş buradan: https://discord.gg/6xqfNDQ

Oyunla ilgili tüm dosya ve bilgiler kanalımızda mevcuttur.Tekrar hatırlatalım,tamamiyle yerli oyunculardan oluşuyoruz.

Not1: Windows10 ve Windows8 kullananların Red Alert 2 ve Yuri oynarken yaşadıkları ekran sorunu (Alt+Tab) %100 çözülmüştür..ayrıntılı video kanal girişinde mevcuttur.

Not2: Sorularınız olursa bu konunun altına yazabilirsiniz,cevaplayacağız..tüm oyuncuları bekliyoruz.

Kanalımızdan görünüm:

--------------------------------------------------------------------------

Not2: Oyun, Windows Xp,Windows7 ve Windows8 ve 10 da %100 multiplayer oynanmaktadır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 17 Mayıs 2018; 23:59:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

red alert 2 oyuncuları premium hamachi ağımızda oynuyor...sizde katılın...hergün 50 online oyuncu var.

hamachi indir:http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.3.0-tr.exe

hamachi ağımızı ekle.

ağ: ra2turnuva

şifre:123

ben girdim online yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 6 Ekim 2011; 17:13:34 >
  • Beyler yarım edin lütfen

Winows 7 için Hamachi ayarlarını yapamadım.

Hamachi kurdum versiyon 1.0.1.5
    red alert 2 versiyon 1006
    win 7 de IPX olmadığı için gerekli dll dosyasınıda ekledim.
    arkadaşta aynı sürümleri yükledi ama bir birimizi göremiyoruz.
    Hamachi ağından birbirimizi görüp sohbet edebiliyoruz
    Red Alert 2 yi açınca bir birimizi oyunda göremiyoruz :(
  • Arkadaşlar iki bilgisayar arasında kablosuz ağ bağlantısıyla network üzerinden Red Alert 2 oynuyoruz ancak oyun akıcılığı zaman zaman bozuluyor anlık takılma oluyor 1-2 saniyelik sonra geçiyor ve zamanla oyundaki birim sayıları arttıkça oyun ağırlaşmaya başlıyor.Ancak single player da böyle bir sorun yok.Bilgisayarlarımızın donanımları da gayet iyi.Bunun bir çözümü vardı daha önce bir yerde görmüştüm ancak bulamıyorum.Çözümünü bilen var mı?
  • gamerangerdan oynamak isteyen varsa pm ile ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

gamerangerdan oynamak isteyen varsa pm ile ulaşabilir.

gameranger krup gelyrm
  • beyler lan dan oynarken rakıla takıla oynuyor sistem ile alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

quote:

gameranger krup gelyrm

Bekleriz dostum, istersen msn adresini atabilirsin... diğer arkadaşlarda atabilir msn adreslerini.. kalabalık olunca daha zevkli oluyor..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

quote:

gameranger krup gelyrm

Bekleriz dostum, istersen msn adresini atabilirsin... diğer arkadaşlarda atabilir msn adreslerini.. kalabalık olunca daha zevkli oluyor..

hocam msn kullanmuyorum gameranger kurdum nick:shadx

• Arkadaşlar ben Yuri ve ra2 yi çok sevdigim bi oyundur çok uzmanımdır sizi de görmek isterim fakat baya aradan geçti oynamadıgım bana biri nasıl baglanıp ney paacagımı gösterebilirse sevinirim GameRangeri indirdim gerisini sizlerden bekliyorum teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alex1212

Arkadaşlar ben Yuri ve ra2 yi çok sevdigim bi oyundur çok uzmanımdır sizi de görmek isterim fakat baya aradan geçti oynamadıgım bana biri nasıl baglanıp ney paacagımı gösterebilirse sevinirim GameRangeri indirdim gerisini sizlerden bekliyorum teşekkürler.

gamerangerin ayarlarnda yüklu olduğun oyun klasörünü tanımla
    Ondan sonra oyun serverlarini red alert lardan seç.
  • Hala oynamaya devamsa bende varım da az yardım :D
  • bana çoooook acilll mental mod kurulum lazım nereye baktıysam hep linkler kırık biri yardımcı olursa çok memnun olurum lütfeeennnn.....
  • oyun?
  • Daha oynayan varsa bana yardım edecek felan olursa beklerim biraz eski felan ama halen zevkli :D
  • hamachi devri kapandı artık gameranger var.
    Hamachi gibi oyuncu bulma sıkıntısıda yok.
    Dünyanın heryerinden binlerce oyuncu var.
    www.gameranger.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada ra2 oynamak isteyen olursa pm atsın nostalji yapalım hamachi ile :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.