Şimdi Ara

Red Alert 2/Yuri 'yi hamachi ile oynamak isteyenler - Yeni Oyun modu!!! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
3
Favori
116.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TeChNoLoG

quote:

Orjinalden alıntı: cadiguzel

arkadaslar lütfen yardım... cıldıracağım ya.. hamachi turkiyede ilk duyulduğu zamanlardan beri kullanıyorum, counter, nfs ve diğer multi oynanan oyunları denedim ama en cok oynamak istediğim ra2 yi bir turlu basaramadım. Sorun su ki, her turlu hamachi ayarını yapıyorum.. isin uyuz eden noktası ipxroute config kısmından hamachinin düğüm numarası ya benim ya da karsımdakinin oyununda network soket number kısmında görünmemesi, haliyle birbirimizi loby de hic göremiyoz ya da join olamıyoz (oyun versiyonları aynı) deneme yanılma yöntemi ile cerceve türünü 802.03 yapıyom, bu sefer oyunun network ayarlarında gerekli numarayı görüyorum ama diğer arakas ile bağlanamıyoz, öylece kaldım ben.. benzer problemle karsılasıp cözenlerin yardımlarını bekliyorum, teşekkürler...

Yaw beyler aynı hata bende var bi yardım edin gözünüzü sewim...

Arkadaşlar diğer ağ kartlarınız yada ağkartı gibi görünen(bluetooth , dijital tv kartı vs.. gibi ağ bağlantılarımda görünenler) diğer aygıtlarla numaralar çakışıyo olabilir.
    Benim tv kartımla çakışmıştı. Onları kontrol etmeyi deneyin. Hatta denemek için kullanmadıklarınızı disable etmeyi deneyin.

Bizim düğüm numaraları doğru çalıştığında (oyun içinde de) "7a 79 ..." ile başlayan numara oluyor. Herhalde normali de bu.

@jackal86 ağda kimseyi görememenin oyunla bi alakası yok. online ve hamachisi açık olanları görebilirsin aynı msn gibi

• yaw çok önemli bişi sorcam
    red alert 2 hamachinin son sürümünde çalışmıyomu
    red alert oynaanların hepsi 1.0.2.2 de değil 1.0.1.5 te oynuolar bi bilginiz varmı

• yaw birde siz hamachiturk.com agirebilomusunuz bişi olmuş siteye bugün anlamadığım bi şekilde girdim ama şimdi yine giremiyorum
  • Hamachi adresi açtım yepyeni (03.09.07) RA2hamachi şifre: 123
  • Ya arkadaşlar bana da tak etti artık yeter bu ne bütün dediklerinizi yaptım ama iki bilgisayar birbirini görmüyor ipxroute config de ki numara diğer bilgisayarla aynı mı olacak? numaraların çakışmasından
    bahsetmişsiniz ben ipxroute config yazdıkğımda 4 seçenek çıkıyor

1-)IpxLoopbackAdapter
    2-)Hamachi
    3-)Yerel ağ
    4-)NDISWANIPX

Hamachi ile IpxLoopbackAdapter düğüm numaraları aynı lütfen yardım edin bir oyun keyfimiz var onun
    bile tadını çıkaramadık
  • 3AYDIR URAŞIYOM AMA yapamadım ya kuramıyorum yuri 1001 pacth ya

• biri bana şu pacth kurmayı söylesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

• kuramadım ama yine oynanabilirmi

• iruy.revenge
    pass:w
    herkesi beklerim saat kaçta oyunalara başlıyoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: prafesör

3AYDIR URAŞIYOM AMA yapamadım ya kuramıyorum yuri 1001 pacth ya

yuri 1001 pacth Yuri's Revenge ile hangi bölümde olması lazım yani D'ye kurduysan orda olması lazım
    sen işi sağlama al direk dosyanın içinden kur

• ama hangi adlı dosyaya kurcam
  • İlk Mesajı dikkatli okuyun.
  • bakın şimdi 4 ay oldu

• bakın lütfen diyorum

• SA ARKADASLAR BU SERVER LARI BİRAZ DAHA COĞALTALIM
    server isim:red alertt 2
    pass:123
  • Birara karındeşen ve nostromo vardı. Hala konuya göz atıyorlarsa bana özel mesaj yollasınlar
  • yuri 1001 hatasının tükçesi
    Eski dosya buldu . Bununla beraber , bir dosya ya! Aynı isim bulundi . Hayır
    *update yaptı Dosya içindekileriden beri Yap değil Maç
    böyle bişey işte ama yinede yapamadım

• YURİ 1001 PATCH KURMAMADIM AMA RA 1006 PATCHI KURDUMMMMMMMMM

• Yokmu gece gec saatlerde de online RA2 oyuncusu agi... Oyun istiyorum oyuunnnnn
  • Geceleri Oynamak isteyenler icin

Ag Adi : RA2_Gece1
    Parola : gece1
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.