Yarbay
03 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
38 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda ve net de doyurucu cevaplar alamadım.

U12 Plus kullanıyorum,cihaza Android 9 P güncelleme ne zaman gelecek? Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.
xiaomi Mi5 KIRILMAZ EKRAN CAMI VE SİLİKON,DERİ VB... KILIF ARIYORUM.

TEL 05322912008
Arkadaşlar uzun yıllardır bu forumdayım.

Ve inanın ne bura da nede başka bir yerde yalan konuşmam sevmem de yalanı.

Bu gün vapurla Beşiktaşa geçtim bir arkadaşla takas yapacaktık.(şehir dışına çıkacağından böylesi karışık bir günde yapmak durumunda kaldık)

Polisle göstericiler çatışıyordu(daha doğrusu polis milleti linç ediyordu gazıyla)

Oradan geçen bebek arabalı 3 anne ve bebeklerine polis gözümün önünde defalarca gaz attı.

Manyakmısınız görmüyor musun kadınlar ve çocuklar orada dediğimizde ise bize de gaz attılar.

Gözümle gördüğüm bir olay bu,

Şimdi soruyorum bu nasıl bir kindir ki göstericiler çoktan kaçmışlar ara sokağa ve sen o kadınların çocukların geldiğini gördüğün hatta bizim uyarmamıza rağmen üstlerine o derece bir değil en az 8-9 kez gaz atıyorsun....

Bunun açıklanacak hiç bir izahatı yoktur.

Yazıklar olsun,

Sizi doğuran analarınızdandamı utanmıyorsunuz.

Bu gün yaşadığım olaydan sonra ;Milleti gaza 5 gündür boğan bu sapık zihniyeti ve forumda bu yaratıkları savunanları kınıyorum.

Bir baba olarak bir yurttaş olarak ama her şeyden önemlisi İNSAN olarak.....
"Deadliest Warrior Ancient Combat"

Arkadaşlar böyle bir oyun çıkmış yada çıkacak videolarını izledim hoşuma gitti,

Forumda arattım ama bir sonuç çıkmadı,

Bilgisi olan var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=xymF4en7sUA
Arkadaşlar uzun süredir Live'a girmiyordum.

Jtaglı makinemle mutlu ve mesuttum,

Fakat bizim kuzen makinaya el koyunce gidip fat kasa jasper elite aldım.

Hazır almışken son fw'i yaptırıp 12 aylıkta gold üyelik sipariş ettim.

Bilen arkadaşlara sorum şu:

Gold üyeliğe rağmen bazı oyunlar kendi online kodlarını ps3'te olduğu gibi istiyor mu?

İstiyorsa bu oyunların online kodları exstra olarak satılıyor mu?
Arkadaşlar elimde jtag'lı konsol bulunmakta,

gayet de memnunum.

tek sıkıntım pes,fifa gibi oyunların güncellemelerini yapamıyorum,

eski kadrolarla felan oynamakta insanı sıkıyor .

ibrahimoviç nerdeyse barça'dan sonra 2.takımına gidecek bende ise halen barça kadrosunda

bu konuda makinanın jtag özelliğini bozmadan nasıl güncelleme yapabileceğimi anlatabilecek arkadaşlara şimdiden Teşekkür ederim.
Arkadaşlar yalın adsl ile alakalı bir gelişme var mı?

eve bağlatmayı düşünüyorum ama telefonla uğraşmamak için bu hizmeti bekliyordum,

1 Kasımdan sonra dediler ama bir gelişme yok gibi duruyor,

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Arkadaşlar;

Wii aldım fakat elimde kutudan çıkan wii sport (5'li pack)ve super mario galaxy'den başka bir şey yok,

artı birde EA Sports'un teniz oyunu var ama ben çabuk sıkıldım bu oyunlardan daha doğrusu,

kontrolleri kullanabileceğim kılıçlı,kalkanlı keyif alarak oynayacağım oyunlar arıyorum,

bütce kısıtlı olduğundan seçerek sizinde önerilerinize göre oyun almayı düşünüyorum.
arkadaşlar mac öğrenebilmek ve etrafımdaki mac kullanıcılarının ısrarına dayanamayıp ,

2.el mac notbok aldım,

power book g4 kullanmaktayım 1.67 işlemci hızı 1gb ramli,

fakat film izlerken hd riplerde ve blurey riplerde makina çok ağır oynatıyor takıla takıla ,

ses düzenli stabil akıyor ama görüntü ya çok ağır yada kare kare bozuk şekilde ekrana geliyor,

avi'leri çok rahat izlerken yukarıdaki formatlarda sıkıntı yaşamam normal mi?

yada arada çalışan gereksiz programlardan mı? kaynaklı,

tek istediğim blurey rip olmasada mkv formatında avi kalitesinden daha iyi film izlemek,

bir arkadaşımda microsoft işletim sistemli dizüstü var sistemi çok sdüşük olmasına rağmen o izleyebiliyorken,

benim izleyemem aynı formatları birazda zoruma gitti diyebilirim,

format atmayı düşünüyorum eğer formatlada düzelmez derseniz en azından hiç uğraşmayayım bu haliyle kullanayım.
Arkadaşlar sizde yaparmısınız bilmem ama ,

Ben bazı oyunları oynamaya kıyamıyorum bir başlayınca oyunun o güzel büyüsü kalkacak hemen bitecek endişesiyle,

Bazı oyunlara başlamadım yada başalayıp bitirmeye kıyamadan saklıyorum hala,

Tuhaf bir durum ama elimde değil sanki bu oyunları oynayıp bitirdikten sonra oyun konsolumun,

Ve benim amaçsız kalacağımı düşünüyorum

Örnek vermek gerekirse GTA4 ve RE5'i sadece bi deneyip vitrinin en güzel yerinde saklıyorum,

En uygun zamanı bekliyorum,

Sizinde bu şekilde sakladığınız yada bir türlü oynamaya kıyamadığınız oyunlar var mı?

Yoksa tuhaflık sadece bende mi?
Hakkında
Forum İmzası:
İranlı Bir Sair Demiş Ki "Aşka Uçarsan Kanadın Yanar"...Mevlana Cevap Vermiş "Aşka Uçamazsan Kanat Neye Yarar.."
Forum İkinci El İmzası:
PROFİLİMDEN YÜZDEN FAZLA ALIŞVERİŞİME ,
VE REFERANSLARIMA BAKABİLİRSİNİZ.

SÖZÜMÜZ SENETTİR!
Hakkımda:
REFERANSLAR-ALIŞ VERİŞ YAPTIKLARIM BeyazBüyü,dragonstory,ea_wanted,ulasasmadili, Ermac6,selimbilmez,,SolidRock,mat2000, emxxxx,memphis1tr ,ereneren,TamTürk,Res , Quis,Bukalemuns,Puerco, theforefather, gameman,hakanfarel,zildjiann,harmonya, gorkem_adakoglu,akinarcak,Jermaine723 , Eto Demerzel,meroboy,Dantemike,Furcifer bugsymaloone,pasha_kubilay,zohahahaha , sahineerin,competition,Givemeurlove11 jubujup,foreveratech,niyeki,Thai-Fun,okko,Burhan Altıntop lord_nemesis,erdaldarici1,süsse,ideas ,Atik_Elektronik,tirannosavrus,Halit61, TheManchurian, MUSTAFABEY_01, SultanApex, Unixhelp4you altan85 ,Mr.Extrem,xxxBomb3rMaNxxx,okanbay,bigmucit34, mx_mx DOĞANSERİOUS,mikail13,captain89,MytHoLoG,Ike,Kloroform, meroboy ,Mr.Extrem,beatles33, inanmayan denesin,tifosi41,Chaoss,yusuf642,bado6100,ulasasmadili,WOWOZANGE,Canok,jorge,cathedral,gri06,Ahmeteyup,akgolo ve aklıma gelmeyen onlarca kişi......
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.875
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.191
Konularının görüntülenme sayısı: 199.666 (Bu ay: 255)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.