Şimdi Ara

Recyclix Güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu recyclix sitesi sizce güvenilir mi? Kullanıp para kazananlarınız var mı? Paramız boşa gitmesin sonra.

• kullandım para kazanamadım. saadet zinciri bi atıgı işlemek 7 8 hafta sürüyor sen o atıgı aldıgın fiyattan 8 hafta bekliyon :D busefer aldıgın atıgın piyasası düşüyor boş iş yani uğraşma daha etkili para kazanma yolları varken 8 hafta bekleme
  • para kazanılmaz. saadet zinciri. 0.20 eurodan atık alıyon 8 hafta bekliyon 8 hafta sonra atıgın piyasası düşüyor hissesi düşüyor elinde patlıyor. titan veya saadet zinciri zaten adını sen koy daha iyi yöntemler var internetten para kazanmak için 8 haftanı boşa harcama
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bortacina

kullandım para kazanamadım. saadet zinciri bi atıgı işlemek 7 8 hafta sürüyor sen o atıgı aldıgın fiyattan 8 hafta bekliyon :D busefer aldıgın atıgın piyasası düşüyor boş iş yani uğraşma daha etkili para kazanma yolları varken 8 hafta bekleme

hocam 5 hafta diye biliyorum bir de %14 değil mi direk? Piyasa oynuyor mu öyle?
  • gravatörü var yenıden işlemesi var piyasa sabit kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

quote:

kullandım para kazanamadım. saadet zinciri bi atıgı işlemek 7 8 hafta sürüyor sen o atıgı aldıgın fiyattan 8 hafta bekliyon :D busefer aldıgın atıgın piyasası düşüyor boş iş yani uğraşma daha etkili para kazanma yolları varken 8 hafta bekleme

hocam 5 hafta diye biliyorum bir de %14 değil mi direk? Piyasa oynuyor mu öyle?

Bende merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gravatörü var yenıden işlemesi var piyasa sabit kalmıyor

bunu bilmiyordum hocam. sanıyorum ki 1.000€ yatırsak her ay 140€ kazanacağız.
  • hahaha e biz parayı bankaya repo yada vadeye koymayalım ozaman :)
    örnek 1 euro 3tl baz alalım

1000 Euro = 3.000 TL
    140 Euro = 420 TL

5 Haftalık Net kazanç 420 TL

normal bi devlet bankası ve özel bankalar 3.000 tl yi ayda 3050 olarak öderler :)
  • quote:

hahaha e biz parayı bankaya repo yada vadeye koymayalım ozaman :)
    örnek 1 euro 3tl baz alalım

1000 Euro = 3.000 TL
    140 Euro = 420 TL

5 Haftalık Net kazanç 420 TL

normal bi devlet bankası ve özel bankalar 3.000 tl yi ayda 3050 olarak öderler :)

sitesinde %14 diyor o yüzden demiştim hocam
  • senelik hesaplanıyor olabilir yani kısacası ben şahsen tavsiye etmem sen yinede iyice bir araştır ama öyle senın düşündüğün gibi bi kar yok ortada
  • güvenilir değildir ponzidir,scamdır

• Hayır bu ve benzeri ponzi oyunlarına yatırım yapmayın, dolandırıcıları zengin etmeyin.

• Arkadaşlar ben 4 aydır RECYCLİX üyesiyim ve çok memnunum.Şirket çok sağlam adımlarla ilerlemekte ve kazandırmakta.Herkesin görüşü farklıdır saygı duyarım ama ben bu şirkete güvendim yatırım yaptım ve çok şükür sıkıntım yok ayrıca para çekimi yaptım ve banka hesabıma hiç kesintisiz para yattı.Teşekürler RECYCLİX
  • Nerden baksanız 6 aydan beri kullanmıyorum 2 defa ödeme aldım sıkıntı olmadı karım oldu yinede ancak paypal kapandıktan sonra sıkıntı oldu benim için lakin site güvenilir konuyu uplattım kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: renest

Arkadaşlar ben 4 aydır RECYCLİX üyesiyim ve çok memnunum.Şirket çok sağlam adımlarla ilerlemekte ve kazandırmakta.Herkesin görüşü farklıdır saygı duyarım ama ben bu şirkete güvendim yatırım yaptım ve çok şükür sıkıntım yok ayrıca para çekimi yaptım ve banka hesabıma hiç kesintisiz para yattı.Teşekürler RECYCLİX

Kardes sistem hic karli degilki. Bir kere ben bir domguyu tamamladiktan sonra mali satmak istesem adam benim ana parama el koyuyot. Daha sacmalik burada. Mesela 1000 dolar yatirsam dongu sonunda 1400 olsa ve ben satmak istrsem adam bana 350 lirasini verecrk. Eee ben 1000 dolar yatirim yaptim. Kar etmeyi birak direk zarara ugruyorum ben.

• Arkadaşlar öncelikle yanlış anlaşılmasın ben Recyclixi savunmuyorum ve kimseyede illaki para yatır demiyorum.Herkes kendi kararını vericek.Şimdi diyelimki 1000euro para yatırdınız ve atık aldınız 35 gün sonra 140euro kar geldi ve ben çekilmek istiyorum dediniz o zaman şirket sizin yatırımınızın %25 cayma payı olarak keser (ki ben başka şirketlerede yatırım yaptım onlarada cayma diye bir şey yok) yani bizim durumumuzda 750euro + 140euro =890euro.İki ay sonra çekilmek istediğinizde ise 750 + 140 + 140 = 1030euro.Hangi firmaya yatırım yaparsanız yapın bir ayda kar edemezsiniz malesef durum böyle.Benim şirkete güvenim tam o yüzden yatırımlarım devam ediyor.Paypal konusuna gelince hiç önemli değil zaten %3.5 komisyon kesiyordu ben direkt banka hesabıma çekiyorum parayı kesinti %0
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    Binbaşım saygılar!Sistemi tanımadığınız çok açık öncelikle Recyclix dolar değil euro ile çalişmaktadır.Bir ayda kara gecebileceğimiz bir yatırım öneriniz varsa bimek isterim.Ben sistemden memnunum ve uzun vadeli düşünüyorum şirket çok şeffaf ve kararlı.1000euro yatırıp 1 ay sonra çekilmek isterseniz zarar edersiniz ama iki ay sonra çekilmek isterseniz zarar etmezsiniz ve ben sistemi beğenmedin yok çekiliyorum bunlar diğer benim bildiğim hiç bir benzer şirkette yok Recyclix'te bu mümkün.
  • Biraz ingilizceniz varsa bu mevzunun nasıl bir ponzi olduğunun kanıtları burada

http://www.affiliateunguru.com/recyclix-review-genuine-opportunity-or-well-planned-scam

Er ya da geç bu oluşum da batacak ve sisteme son girenlerin paraları gidecek...
    Uzak durun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keep clubbin

Biraz ingilizceniz varsa bu mevzunun nasıl bir ponzi olduğunun kanıtları burada

http://www.affiliateunguru.com/recyclix-review-genuine-opportunity-or-well-planned-scam

Er ya da geç bu oluşum da batacak ve sisteme son girenlerin paraları gidecek...
    Uzak durun...

Verdiğin linkte o kadar boş o kadar karalama seyler yaziyorki. Diyorki recylix e para yatirirsiniz 100 euro bu 3 döngünün yani 105 gunun sonunda 103 euro olur yani kazanciniz 3 euro olur diyor sen yatrdgn parayi cekmek istersen tabiki kesinti olcak iş gayet guzel boş boş cahilcahil karalama yapma yani sirket gayet guzel işliyor ve yatirdigin parayla çevreyi temizleme geridonusum gibi mukemmel bir iş yapiyorsun .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.