D

Teğmen
06 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar macbook air 11.6 2012 mid model cihazıma format atmak için disk izlencesinden silmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum yardımcı olabilecek olan varmı 15.10 yüklü catalina beta kullanıyorum filevault kapalı ancak sıfırlıyamıyorum nedense bağlantıyı kesip denedim olmadı yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur teşekkürler.

Arkadaşlar Merhabalar Size Söyle Açıkalayayım

1 Sınıf 1.DÖNEM GANO 1.85 GELDİ FAZLA KASAMADIM
1 SINIF 2.DÖNEM İSE GANO DÖNEM ORTALAMSI 1.78 OLDU GANO 1.82 İNDİ

ŞUAN 2 SINIFIN 1 DÖNEMİNDEYİM ORTALAMAM 1.50 BEN 2 DÖNEMDEN DERS ALABİLİRMİYİM YOKSA ALAMAMMI BUNU MERAK EDİYORUM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ OKULUN ÖĞRENCİ EL KİTABINDA GANO’su 1.80’in altında kalan öğrenci sınamalı statüye geçirilir. Dördüncü yarıyıl
sonunda sınamalı statüde olan bir öğrenci, sınamalı statüden çıkana kadar beşinci
ve daha sonraki yarıyıllara ait ders alamaz. Sınamalı statüden çıkmak için öncelikle
(CC)’nin altında not aldığı bazı dersleri tekrar eder DEMEKTE BU KONUDA NE DEMEK İSTEMİŞTİR BEN ANLAMADIM TAM OLARAK 2 DÖNEM BAYA Bİ KASSAM ORTALAMAMI 1.80 ÜSTÜNE ÇIKARSAM SIKINTI ORTADAN KALKARMI TEŞEKKÜRLER.
Arkadaşlar Merhaba Airsoft Tabanca Almayı Düşünüyorumda Kesinlikle Ve Kesinlikle Meraktan Ve Arkadaş Ortamında Beni Devamlı Airsoft Turnuvası Falan Filan Davet Ediyorlar Bende Bitane Kendi Airsoftum olsun Diyorum Bu Yüzden Almak İstiyorum Güzel Birşey Olsun Fiyatı Önemli Değil Ancak Sağlam Ve Gerçek Hissiyati Versin İstiyorum Ne Bileyim Tetiğe Basınca Mermi Giderken Namlunun Oynaması Sanırsam Blowback Deniyor Tam Emin Değilim Ve Co2 Olan Veya Elektrikli Olanlar Falan Hangisi İyi, Bir Tüp İle Kaç atış Yapabiliriz Veya Pilli Olan İle Yardım Bekliyorum Önerisi Olan Varmı Fiyat Konusunda Önemli Değil Teşekkürler.
Arkadaşlar Merhaba Elimde General mobile Discovery 2 Var ancak Telefonun Gmail Hesabı Şifresini Kız Arkadaşım Değiştirdi Ve Sıfırladı Ancak Şifreyi Unutmuş Ve Telefon şifreyi Girmeden Açılmıyor Acaba Bu Şifreyi Yazılım İle Düzeltmenin Bir Yolu Varmıdır Yardımcı Olabilirmisiniz Telefon Hiç Bir Türlü Açılmıyor Lütfen Yardım.
Arkadaşlar Merhaba Bundan Bir 5 sene önce bir hocam bana çin yuanının ilerde çok değerlenebileceğini söylemişti sizce türk lirasını geçermi çin yuanı cevapları alayım teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba dairemde maksimum 16 mbps hız alıyorum ancak üst komşum 50 mbps alıyor fakat ben vdsl değilim adsl kullanıyorum vdsl nasıl geçebilirim taahhütüm bitti ve hat sahibi ben değilim teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba bundan 1 hafta önce türknete başvuru yaptım ancak 1 gün sonra iptal talebinde bulundum iptal için siz arayacağız falan dediler bekliyorum hala hat babamın üstüne ancak ben kendi adıma sıfırdan açtırınca ev telefonu değişiyormuş bu sebepten numara değişmesin aynı kalsın diye bende iptal ettim fakat türknet bana mesajlar atıp durdu aktivasyon tamamlandı falan belgelerinizi bekliyoruz falan. Bende hemen müşteri hizmetlerini aradım ve mesaj falan geliyor dedim dediler iptal talebiniz var aldırış etmeyin dediler neyse bugünde türkneti online işlem merkezine girdim amacım iptal talebi hakkında bilgi almak neyse bana yeni numara vermişler orada yazıyor şimdi kafamı karıştıran şu ben şuan türk telekom kullanıyorum ve hat babamın üstüne ancak şuan telefonla kimseyi arayamıyorum çevir sesi yok dışardan kimse beni arayamıyor, internet yok dsl yanmıyor şimdi kafama takılan şu internetim acaba türknetemi geçti ve belgelerimimi bekliyor ama ben iptal talebi yaptığım halde hem eski numaram uçtu hemde internetsizmi kaldım çok kafam karıştı türk telekomu aradığımda hat aktif diyor arama yapabilirsiniz diyor internette aktif diyor kullanın diyor ama türkneti aradığımda numaranız bizde diyor kafayı yicem belgeleri yollamadan numaram nasıl değişebilir nasıl aktif edebilirler. Bir yardim edin arkadaşlar valla kafam karıştı.
Merhaba Arkadaşlar Apartmanımın Girişinde Türk Telekom Fiber Kutusu Var Ancak Alabildiğim Hız Max 16 Mbit/s Kutuyu Koydular Ancak Ne Bir Montaj Nede Bir Kablo Bağladılar Nasıl Aktif Ettirebiliriz 1 Sene Oldu Nerdeyse Ama Fiber Net Kullanmıyoruz.
Merhaba Arkadaşlar Apartmanımın Girişinde Türk Telekom Fiber Kutusu Var Ancak Alabildiğim Hız Max 16 Mbit/s Kutuyu Koydular Ancak Ne Bir Montaj Nede Bir Kablo Bağladılar Nasıl Aktif Ettirebiliriz 1 Sene Oldu Nerdeyse Ama Fiber Net Kullanmıyoruz.
Arkadaşlar Max 1500 Tl Laptop lazım Ofis/iş için Oyun Olarak Tek oynadığım Dota 2 Önerisi olan Varmı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell
Bilgisayar
Macbook Air
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Operatör
Turkcell
ISS
ISS
Türk Telekom
Oyun Platformu
Oyun Platformu
Steam
Oyun Platformu
Psn
Oyun Platformu
Origin
Takım
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 300
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.128 (Bu ay: 406)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.