Şimdi Ara

Göçmenlerin tipi neden iyi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
13.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etrafıma bakıyorum göçmenlerin çoğunun tipi iyi çok yakışıklı veya çok güzel.Boy uzun açık renk saç renkli göz hadi bunları geçtim yüz tipi kafa tipi burun vs falan baya iyi.Özellikle bulgar ve boşnakların.Annemde babamda türk bi göçmen kadar yakışıklı değilim.Yada türk kızları göçmen kızlarından güzel değil tabi arada istisnalar olurda.Göçmen kızlarıda baya güzel.Bu durum tesadüf mü yoksa böyle bişey varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechR -- 28 Aralık 2014; 13:43:01 >

• Arabım ve yakışıklıyım :V
    göçmen sayılıyor muyum? :D
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechR

quote:

Orijinalden alıntı: byob

çünkü balkanlar ve avrupada doğal seçilim var, insanlar sevdikleriyle evlendiği için güzel çocuklar doğar, çirkinler ise neslini devam ettiremez.

bizim kültürümüzde ise genç kızlarımızın başlık parası ile öküz gibi alınıp satılmasıyla güzel-çirkin ve çirkin-çirkin eşleşmeleri daha sık yaşanmaktadır.

Güzel anne babadan güzel çocuk çıkacağı kesin midir ?

%95 diyelim.

örnek olarak 100 tane rus kızı profili aç facebooktan
    sonra da 100 tane türk kızı profili aç

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yunanistan göçmeniyiz. Neresinden olduğuna kadar belli olan bi soy ağacı vardıda unuttum. Baya önceden gelmişiz dedem felan uzunda ben pek uzun sayılmam ve babamda öyle uzun sayılmaz. Eğer buraya yakın olmasa Yunanistan'dan büyük ihtimal buraya gelmezdik heralde Sığacık'ı bilenleriniz vardır heralde yani bu genelleme yanlış çok yakışıklı olduğum söylenemez. Sarışın gibi bişeyim küçükken sarıymışım git gide hafiften saçlar kararmış. Kafa yapımız şu yurtdışında herkesde olan tarz yumurta diye dalga geçtikleri kafa yapısından arkaya doğru uzun ve yuvarlak kafa yapısı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

quote:

çünkü balkanlar ve avrupada doğal seçilim var, insanlar sevdikleriyle evlendiği için güzel çocuklar doğar, çirkinler ise neslini devam ettiremez.

bizim kültürümüzde ise genç kızlarımızın başlık parası ile öküz gibi alınıp satılmasıyla güzel-çirkin ve çirkin-çirkin eşleşmeleri daha sık yaşanmaktadır.

yav ne alaka iyi uyduruyorsun,ben sana onlarca yakışıklı kürt göstereyim,ayrıca trabzon,giresun ve rize bölgesinden de çok yakışıklı erkekler çıkar özellikle trabzon,bir de rus kızların çoğu güzel değil ki sadece fizikleri iyi bizim kızlarımıza göre çoğu tep tip

göçmen erkekleri hiçte yakışıklı değil ki kızları da beyaz tenli ve renkli gözlü olduğu için göze hoş gelir

Göçmenlerin tipi neden iyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pusulasız Adam

Yunanistan göçmeniyiz. Neresinden olduğuna kadar belli olan bi soy ağacı vardıda unuttum. Baya önceden gelmişiz dedem felan uzunda ben pek uzun sayılmam ve babamda öyle uzun sayılmaz. Eğer buraya yakın olmasa Yunanistan'dan büyük ihtimal buraya gelmezdik heralde Sığacık'ı bilenleriniz vardır heralde yani bu genelleme yanlış çok yakışıklı olduğum söylenemez. Sarışın gibi bişeyim küçükken sarıymışım git gide hafiften saçlar kararmış. Kafa yapımız şu yurtdışında herkesde olan tarz yumurta diye dalga geçtikleri kafa yapısından arkaya doğru uzun ve yuvarlak kafa yapısı yani

Benim kafamda yuvarlak.Arkada bombe var yani.Tipimde çok kötü değil annem güzel bir kadın değil tip olarak ama babam yakışıklıdır.bende kumralım kahve saç açık ten.Ama türklerin geneline bakıyorum burnu kötü kafa yapısı yüz yapısı vs kötü.saçları da dökülüyor hepsinin yaşı geçtikçe.Bide göçmenler yaşlandıkça karizma kazanıyorlar türkler çirkinleşiyor.Genel olarak böyle istisnalarda var tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

quote:

yav ne alaka iyi uyduruyorsun,ben sana bir sürü yakışıklı kürt göstereyim,ayrıca trabzon,giresun ve rize bölgesinden de çok yakışıklı erkekler çıkar özellikle trabzon,bir de rus kızların çoğu güzel değil sadece fizikleri iyi bizim kızlarımıza göre çoğu aynı yüz yapısına sahip

göçmen erkekleri hiçte yakışıklı değil kızları da beyaz tenli ve renkli gözlü olduğu için göze hoş gelir

Hocam yapı olarak çoğu iyi.Kafa yüz falan filan.Hiç bişey olmasa bile açık renk göz açık ten falan bunlar yetiyor.Türkiye gibi yakışıklı ve güzellerin az olduğu bi ülkede dikkat çekiyolar haliyle.

• Up
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Biz de Türküz dostum, göçmen Türk olmayan anlamına gelmez. Siz orta doğulularla karışmışsınız biz Balkan milletleriyle. Üstüne asırlardır orada yaşadığımızdan vücut o iklime ayak uydurmuş. Fenotip farklılığının nedeni bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: göbek deliği pamukçuğu

Biz de Türküz dostum, göçmen Türk olmayan anlamına gelmez. Siz orta doğulularla karışmışsınız biz Balkan milletleriyle. Üstüne asırlardır orada yaşadığımızdan vücut o iklime ayak uydurmuş. Fenotip farklılığının nedeni bu.

Alıntıları Göster
    Bulgar dediklerin Türktür.Bulgar göçmeni demen lazım.
  • TechR T kullanıcısına yanıt
    Etrafıma bakıyorum göçmenlerin çoğunun tipi iyi çok yakışıklı veya çok güzel.Boy uzun açık renk saç renkli göz hadi bunları geçtim yüz tipi kafa tipi burun vs falan baya iyi.Özellikle bulgar ve boşnakların.Annemde babamda türk bi göçmen kadar yakışıklı değilim.Yada türk kızları göçmen kızlarından güzel değil tabi arada istisnalar olurda.Göçmen kızlarıda baya güzel.Bu durum tesadüf mü yoksa böyle bişey varmı

Edit: türklüğünden utanıyor musun a getirmeyin muhabbeti sadece dış görünüş olarak söyledim.Türk olduğum için gurur duyuyorum.

Editte oradan gelenlerin Türk olmadığını ima eden bir havan var lütfen balkan türklerinin tarihini, mübadelenin ne demek olduğunu araştır ve mesajı editle çok yanlış bir cümle bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alien_30 -- 28 Aralık 2014; 13:39:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alien_30

Etrafıma bakıyorum göçmenlerin çoğunun tipi iyi çok yakışıklı veya çok güzel.Boy uzun açık renk saç renkli göz hadi bunları geçtim yüz tipi kafa tipi burun vs falan baya iyi.Özellikle bulgar ve boşnakların.Annemde babamda türk bi göçmen kadar yakışıklı değilim.Yada türk kızları göçmen kızlarından güzel değil tabi arada istisnalar olurda.Göçmen kızlarıda baya güzel.Bu durum tesadüf mü yoksa böyle bişey varmı

Edit: türklüğünden utanıyor musun a getirmeyin muhabbeti sadece dış görünüş olarak söyledim.Türk olduğum için gurur duyuyorum.

Editte oradan gelenlerin Türk olmadığını ima eden bir havan var lütfen balkan türklerinin tarihini, mübadelenin ne demek olduğunu araştır ve mesajı editle çok yanlış bir cümle bu.
    Göçmenlerin kanına Avrupa kanı karıştığını varsayıyorum. Bu yüzden olabilir. Mesela Yunanistan göçmenisin ve soyunda mutlaka bir yunan vardır onun genetiğinden de almış olabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alien_30

Hocam bu konuda pek bir bilgim yok yanlış bişey demiş olabilirim kusura bakmayın.

• Onların oralarda herkes öyle oldugundan onlarda burdakiler hakkında öyle düşünüyo bi çok magazin programında rusların türk erkeklerini begendigini duymuştum neyini begeniyolar şahsen bi fikrim de yok

Onlarada siyah saç kahverengi göz cok az oldugundan güzel geliyor oradaki cogu bayanın erkekte hosuna giden başka şey ise kıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 28 Aralık 2014; 13:44:11 >
  • Bende göçmenim. Ayrıca göçmenler türkiyede yaşayan türklerden daha türktür biz yörük türküyüz ve ortadoğu halklarıyla karışmadık balkanlarda şeriatın verdiği kurallara göre gavura kız vermedik türkler orda hep türk kaldı ama şuan bozulmaya başladı

Bunu yazmamın sebebi bazıları bizi avrupalı diye tanımlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 28 Aralık 2014; 13:45:35 >
  • Bulgar göçmeniyim, tamamen şans. Ben 1.86 sarışın renkli gözlü betimlediğin gibi birisiyim, ama kuzenim değil mesela
  • Genetik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan261

Bende göçmenim. Ayrıca göçmenler türkiyede yaşayan türklerden daha türktür biz yörük türküyüz ve ortadoğu halklarıyla karışmadık balkanlarda şeriatın verdiği kurallara göre gavura kız vermedik türkler orda hep türk kaldı ama şuan bozulmaya başladı

Bunu yazmamın sebebi bazıları bizi avrupalı diye tanımlamış.
    Bizde bulgar göçmeniyiz ama tipim normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem-

Bulgar göçmeniyim, tamamen şans. Ben 1.86 sarışın renkli gözlü betimlediğin gibi birisiyim, ama kuzenim değil mesela
    185 boyundayım hafiften açık sarı saçlarım var güneşte bayağı parlıyor gözlerim az açık kahve kafa tipimde arkadaşların dediği gibi arkaya doğru düz arkası yuvarlak bombeli diyosunuz heralde Yüz hatlarım iyi. arkadaşlarım, yakınlarım manken olabilirsin diyor. bazı kuzenlerimde benim gibi dedem ela gözlü. Ve bu göçmen olayını çözebilmiş değilim birisi avrupa birisi balkanlar diyor

Not:Türk diyene pek rastlamadım sürekli rus,bulgar filan diyorlar özelliklede bulgar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatlck -- 28 Aralık 2014; 13:54:11 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.