Şimdi Ara

Recyclix Güvenilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
9.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Adam 0 mesajlı ne bekliyorsun ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu site dediğiniz gibi ponzi sistemiyle çalışmamakta sadece hesabınıza yatıracağınız paradan üstünüzdekiler bir seferlik prim alıyor her ay karınızdan yüzde almıyorlar ben ödeme aldım alta ekleyeceğim. başta sabit %14 kar veriyor bunun %6 sı 3 hafta sonra %8 i 2 hafta sonrasında yani toplamda 5 haftada sonrasında hisse aldıkça bu %14 artıyor vereceğim linkten üye olun recyclix içinde mesaj bölümü var oradan istediğinizi sorabilirsinizhttps://recyclix.com/?id=2adb8bd90aa479 linkim bu 20 euro ilk üye olan herkese veriyor bekliyorum recyclix sitesinden yardımcı olacağımhttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2331918/9d2dcd54-0fa9-4a1d-ab05-6b3ede955c27.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhntsyl -- 27 Ağustos 2016; 1:15:50 >

• Arkadaşlar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Üye olurken yönetici referans kodu istenecektir. Verdiğim 6237-2D0D-98CF no lu kodu kullanırsanız 20 EURO siz ve bende sayenizde kazanmış olucam. 20 Euro yu kullanabilmeniz içinde en az minimum 20 euro hesaba yatırmanız gerekecektir. Bence aklınızdaki soru işaretini giderebilmeniz için en az 20 EURO yatırın zamanla istediğiniz kadar arttırabilirsiniz zaten. İyi kazançlar.
  • Kolay kolay yorum yazan biri değilim ama gerçekten bu tarz olaylara hep aynı mantıkla bakmak çok yanlış ben 4 ay 20 euro ile yatırım yaptım denedim ve para çekimi yaptım herhangi bir sıkıntı yok aradan 4 ay geçtikten yani 2 ay önce 1000 euro daha yatırdım 5 haftasonunda paramı takır takır alıyorum yok piyasa bekleme yok 8 hafta yok zarar gibi birşey yok şunu böyle düşünün. Siz hurdacısınız ve al sat yapıyorsunuz aliden 10bin tl para alıyosun onun parasıyla mehmetten 10bin tl lik hurda satın alıyosun (alinin parasıyla) sonra aldığım 10.000 tl lik hurdayı yüzde 28 karla piyasaya satıyorum aliye yüzde 15 veriyorum. Ben hiç para koymafan ticaret yaptım ali ise hiç uğraşmadan faiz aldı sonra diyorumki aliye. Kardeşim bu ayda almak istermisin devaö edelimmi devam et diyor yine aynı şekil sonra ali diyorki abicim sen bana aylık vereceğin yüzde 15 lik kar ı da ekle parama onşada malzeme al diyor daha çok kazanıyım diyor sistem bu.... Devlet bizi sağolsun her ay dolandırıyor afflite dolandırıcılığı neymiş

• Şu referans linkini verenleride anlamıyorum konıda adamlar yerden yere vurmuş güvenSizliği anlatıyolar adamı ikna yerine link yazıyosunız. Ayrıca polonyada bulunan akrabam gidip bizzat fabrikayı gördü gerçektede resimlerdeki yer fabrika ve işletme devam ediyor tam takır sizde ziyaret edebilirsiniz çevremde ciddi yatırım yapanlar var 1.000 euro falan biZim hesaplar çekirdek olur...

• mega holdings terk
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.