Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapattım bakalım düzelecek mi. Teşekkür ederim bu arada.
    7-8 aydır kullanıyorum epey ucuza aldığım için bazı küçük şeyleri dert etmiyorum ama can sıkıcı olabiliyor.
    Açıkçası kısa süre kullanmama rağmen colorOs i daha çok sevmiştim. Realme nin kendi arayüzüne aylardır güncelleme gelmedi yanılmıyorsam. Online alışveriş yaparken bankadan gelen onay kodu mesajını görmek için mesaja tıklamak zorundayız. Aşağı kaydırıp halletmek bu kadar zor olmamalı. Şuna bi çözüm yok.
    Ekrana çift tıklama ile uyandırmak pek verimli çalışmıyor bazen oluyor bazen olmuyor.
    Gmail ve outlook uygulamalarını kullanıyorum bunda da mail bildirimleri çok geç düşüyor. Uygulamaya giriyorum Bir ton mail gelmiş haberimiz yok.
    Widget hava durumu düzgün çalışmıyor. Gece oluyor hala 28 derece gösteriyor. girip yenilemezsen düzelmiyor.
    Otomatik ekran parlaklığı verimli çalışmıyor maalesef. Yeterli ışık olmasına rağmen en olmadık yerde ışık kısılıyor.
    Bölünmüş ekran realme ui ye geçtikten sonra bozuldu resmen hala düzeltemediler.
    Titreşim tarzı değişti bi garip titriyor telefon. Hiç alışamadım kaç aydır. Düzeltilir mi bu bulamadım da.
    Ekran sürelerinden çok memnunum. Pil performansı çok iyi telefonun.
    Kamerada ince ayrıntıları çok anlamam ama çevremdeki pek çok kişi kamera performansını epey övdüler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: namunsan

Kapattım bakalım düzelecek mi. Teşekkür ederim bu arada.
    7-8 aydır kullanıyorum epey ucuza aldığım için bazı küçük şeyleri dert etmiyorum ama can sıkıcı olabiliyor.
    Açıkçası kısa süre kullanmama rağmen colorOs i daha çok sevmiştim. Realme nin kendi arayüzüne aylardır güncelleme gelmedi yanılmıyorsam. Online alışveriş yaparken bankadan gelen onay kodu mesajını görmek için mesaja tıklamak zorundayız. Aşağı kaydırıp halletmek bu kadar zor olmamalı. Şuna bi çözüm yok.
    Ekrana çift tıklama ile uyandırmak pek verimli çalışmıyor bazen oluyor bazen olmuyor.
    Gmail ve outlook uygulamalarını kullanıyorum bunda da mail bildirimleri çok geç düşüyor. Uygulamaya giriyorum Bir ton mail gelmiş haberimiz yok.
    Widget hava durumu düzgün çalışmıyor. Gece oluyor hala 28 derece gösteriyor. girip yenilemezsen düzelmiyor.
    Otomatik ekran parlaklığı verimli çalışmıyor maalesef. Yeterli ışık olmasına rağmen en olmadık yerde ışık kısılıyor.
    Bölünmüş ekran realme ui ye geçtikten sonra bozuldu resmen hala düzeltemediler.
    Titreşim tarzı değişti bi garip titriyor telefon. Hiç alışamadım kaç aydır. Düzeltilir mi bu bulamadım da.
    Ekran sürelerinden çok memnunum. Pil performansı çok iyi telefonun.
    Kamerada ince ayrıntıları çok anlamam ama çevremdeki pek çok kişi kamera performansını epey övdüler.

Bende bu bildirim geciktirme işini geceleri yapıyor. Pil / Varsayılan Optimizasyonlar / "Arka plan senkronizasyonunu devre dışı bırak" seçeneğini kapatmayı da deneyebilirsiniz.

Şubat ayında 1600 küsüre almıştım çekle kuponla. Ufak tefek pürüzler bende de oluyor ama görmezden geliyorum. Şu an bu paraya çok daha alt seviye telefonlar satılıyor. Vergi bastırmadan iyi aldık. Batarya çabuk ölmezse 3 sene kullanmak istiyorum. Gündüz telefona uzun süre bakmadığınız durumlar oluyorsa o nedenle bildirimler gelmiyor olabilir. Telefonu uyandırınca genelde yağıyor hepsi.

• Realme 5 pro icin android 9a geri dönüş yazilimi yayınlanmış. Bilgisi olan deneyen varmi ?

https://c.realme.com/in/post-details/1298939119690317824

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgur.sari21 O kullanıcısına yanıt
    Coloros a11 sürümü bu sanırım🤔

• https://www.youtube.com/watch?v=FaQqxXCjG6M&feature=youtu.be

Videodaki sorunu yaşayan var mı? Klavyede çok belirgin oluyor mesela Ü ve İ tuşlarına art arda basarsam dokunmayı geç algıladığı için harflere iki kez basıyorum

Dönülebiliyor ülke fark etmeksizin. Orada yalnızca Hindistan kullanıcıları için dediğine bakma. Netflix kullanıyorsan Play Store'da görünmüyor apk indirmek zorunda kalıyorsun

• Realme 5 Pro [ANA KONU]

Arkadaşlar merhaba bu ekrandaki jelatin çizigimi yoksa ölü pixelmi anlam veremedim🤔

• Merhaba
    Telefonu dün aldım mevcut telefonun kastigi icin. Kurulumu yaptım eski telimden verileri falan çektim,tüm uygulamalarimda geldi falan güzel şekilde ve bu arada android 10 sürümü de indi ve onuda kurdum. Sonrasında hersey bittiğinde c07 güncellemesi geldiğini gördüm indir dedigimde indirmiyor sürekli ağ hatası veriyor.
    İnternet bağlantı hızını göstermeyi açmıştım orasida sürekli 0.20 lerde geziyor ve ara ara ağ hatası diyor. Neden olabilir yardım lütfen.

• paranoi P kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleme menüsünden güncellemeye uğraşma bazen hata veriyor.

https://www.realme.com/in/support/software-update

Realme resmi sitesi bu. Cihazını bul aşağıya kaydırarak indir ve kur.

• paranoi P kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayirli olsun cihaz.kac paraya ve nereden aldiniz?

• Son güncellemeden sonra ekrana çift dokunmayla uyandırma olayı çalışmamaya başladı. Sizde de var mı?

• albaywolf kullanıcısına yanıt
    Bende bi sorun yok🤷‍♂️

• Realme'de standart launcher ile uygulama menüsü arka planını beyaz yerine şeffaf yapma özelliği mevcut mu? Ayrıca standart launcher ile harici simge paketleri kullanılabiliyor mu? Yabancı forumlarına biraz bakındım olmadığı yazılmış ama belki yanlış anlamış olabilirim.

• Coloros 6 ya dönen varmı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: alibgc

Coloros 6 ya dönen varmı arkadaşlar?

Ben döndüm ama rollback paketi ile telefon çöktü servise verdim servis color os a döndürdü ve kesinlikpe realme ui geçmeyi düşünmüyorum

Hangi sürümündesiniz peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: alibgc

Hangi sürümündesiniz peki?
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

En son coloros da a.17 yokmuydu ya güncellemelere baktınızmı hiç?

• Color os son sürüm a20

Valla ilk kez gördüm🤷‍♂️

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.