Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Realme 5 pro için kırılmaz cam ve kılıf önerisi bekliyorum.Telefonu alalı 1 sene olucak daha adam akıllı kırılmaz cam ve kılıf bulamadım.Kırılmaz cam ve kılıf önerilerinizi bekliyorum.İyi forumlar

• Arkadaşlar merhaba
    15 gündür kullanıyorum telefonu,açar açmaz c07 sürümüne gucelledim.
    Benim 2 sorunum var şuan cozemedigim.
    1 Trendyol a wifi den giremiyorum mobilden sorun yok ama wifi den bağlanmıyor.
    2 Twitter da video açtığım zaman 1 saniye sonra video duruyor ve sürekli dönüyor. Youtube falan sorun yok kesintisiz oynuyor video.twiter tüm ayarları yaptım fakat bu çok sık oluyor. Neden olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibgc

Arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Çok yoğun kullanmıyorum. Benim telefon 8 aylık oldu. Yoğun kullanımda 7-8, diğer türlü 9-11 saat ekran süresi alıyorum. Akşam 7'den sabaha genelde sadece WIFI. Konum servisleri ekseriyetle, özel bir işim yoksa kapalı

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Baya güzel bi süre güç tasarruf açıkmı?

• quote:

Baya güzel bi süre güç tasarruf açıkmı?

Tasarruf açık. Lab da görünen gece süper güç tasarrufu da açık ama hiç bir farkını göremedim. Hatta gece daha fazla yiyor gibime geldi bana artık. Modeme uzak odada yatıyorum çekiş için güç mü harcıyor ne yapıyor anlamadım.

Yüklediğiniz uygulamalara dikkat edin. Yemeksepeti, Google Fit, Letgo bir iki yazılım daha olur olmadık zamanda arka planda güç harcıyorlar. Buna dikkat edin. Geçen minik bir futbol oyunu yükledim. Goal 3 gibi eskilerden bilenler bilir. FIFA falan değil yani. Arcade stili. Anlamadığım bir şekilde oyunu oynamadığım günler bile %3-4 şarj yiyor. Sildim.

@alibgc

Aynen bazıları fena güç harcıyor düzeltilmesi lazım bu tür sorunların uygulama kapandıktan sonra arkada çalışmaması lazım.bunu hallederseler batarya süresi baya uzar.

• Zaten şu saçmalığı çözseler Android'den şaşmam. Telefona bir instagram yüklüyoruz arka planda on tane facebook hizmeti çalışıyor. Facebook'um yok. Root falan diyorlar ama yaşım geçti uğraşmak, telefonu brick etmek de istemiyorum. Keşke pil işine ve uygulamaların pil kullanımına Apple gibi daha hassas yaklaşsa Google

Yapacak biseyimiz yok mecbur böle devam etcez inşallah kendilerini düzeltirler🙏

• Bluetooth dan arabada konuşurken metalik ses gelme sorunu yaşayan varmı arkadaşlar? İnanılmaz rahatsız ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

Bluetooth dan arabada konuşurken metalik ses gelme sorunu yaşayan varmı arkadaşlar? İnanılmaz rahatsız ediyor

Benim araba ile mi alakalı bilmiyorum ben görüşme yapamıyorum BT ile arabada. Sadece müzik dinletiyor.

• En son pil performansım. Batarya yaşlanmaya başladı galiba. 8 ay olmuş yine de fena değil. Üç gün adaptör görmedi telefon.

Realme 5 Pro [ANA KONU]

Güzel süre ama sanmiyom bataryadan oldugunu güncellemelerle ömrünü kısaltmışlar bana sorarsan🤷‍♂️

• Arakadaşlar hayırlı akşamlar benim bi sorum olucak bileşen kontrolünde algılayıcı testinde yerçekiminde hata alıyomusunuz sizde cevaplarınız için teşekkürler şimdiden🙏🙏

• Yeni güncelleme geldi yükleyen varmi? Volte geldimi?

• Bana henüz gelmedi güncelleme, tam olarak ismi nedir güncellemenin?

• Realme 5 Pro [ANA KONU]

Yeni c8 güncellemesi ile aldigim ekran süresi sizlerde durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibgc -- 24 Kasım 2020; 12:11:10 >
  • Arkadaşlar ben coloros a geri dönmeyi düşünüyorum acaba güvenlik tarafında zarar görebilirmiyim ilerleyen zamanda?
  • quote:

Yeni c8 güncellemesi ile aldigim ekran süresi sizlerde durum nasıl?

c08 bana da geldi henüz yüklemedim. yükleyip tam şarj tüketince burada paylaşırım.

• C08 güncellemesini yapmayın. Ben yaptım pişmanım. Bankacılık uygulamalarına girmiyor, güvenlik sorunu veriyor. Bir çok işimi halledemiyorum şuan. Hiç mş kontrol edilmez dağıtılmadan önce

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.