Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok, yapmadım. Sadece güç tasarrufu modunu açtım, o kadar. Aşağıdaki ayarlar da bu modda otomatik ayarlanmıştı, değiştirmedim.

Realme 5 Pro [ANA KONU]
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dhkonuk kullanıcısına yanıt
    baya iyi ozaman adamlar tasarrufu geliştirmisler👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet, evet, Kesinlikle 😎

• Son kullanımda 2 gün, 18 saat kullanım süresi ve 11 saat 23 dakika ekran süresi aldım. Daha önce ekran süresi 10 saatin üstüne çıkmamıştı. Anlaşılan son güncellemede batarya tarafında güzel iyileştirmeler yapılmış ;)

Realme 5 Pro [ANA KONU]

• Bu arada, telefon 1 saat 50 dakikada %1'den %100'e şarj oldu. Daha önce tam şarj süresini ölçmediğim için güncellemeden öncesi ile kıyaslayamıyorum ama, her zaman ortalama bu civarda sarj oluyordu.

Coloros da bu sure 1 saat 20dk idi 🤷‍♂️

• Realme 5 Pro [ANA KONU]

Gerçekten adamlar kullanıcıyı memnun etmenin pesinde bende gectim realme ui, coloros dan batarya konusunda hic bi fark gorunmuyor farkı kapatmislar realme candır😁😁

• Arkadaşlar selamınaleyküm bi sorum olcak eski güncellemede kalsak bi sorun oluyormu yani hic güncelleme yapmazsak bi sorun teşkil edermi?

• alibgc A kullanıcısına yanıt

Kesinlikle 😊

Etmez yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: alibgc

Arkadaşlar selamınaleyküm bi sorum olcak eski güncellemede kalsak bi sorun oluyormu yani hic güncelleme yapmazsak bi sorun teşkil edermi?

Kritik güvenlik yamaları varsa onları kaçırırsın. Telefona olur olmadık uygulama yüklemiyorsan çok sorun olacağını sanmam ama yine de riski alıp almamak sana kalmış. Gelen güncellemeler aman aman uçurup kaçırmıyor telefonu. Ben iddia ediyorum telefonların en güzel hali kutudan çıkardığımız halleri. Güncelleme geldikçe ya da biz kullandıkça eski tadı kalmıyor asla. Realme de bunu daha az yaşadım gerçi.

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap icin😇

• Realme 5 Pro [ANA KONU]

Telefonu aldım alalı böyle bi süre görmemiştim gerçekten adamlar yapiyor bu işi🤩🤩🤩🤩

• alibgc A kullanıcısına yanıt

Pardon dostum, yoğunluktan yazamadım. Ben aslında bir önceki mesajına cevaben yazmıştım "kesinlikle" diye :)

Güncelleme kısmına gelecek olursak, üreticiler her zaman güncellemeleri açık tutmayı tavsiye ediyor ama son karar kullanıcıya kalmış tabi ki ;) Mesela ben Windows 7 yüklü ikinci bilgisayarımı çok uzun zamandır güncelleme yapmadan (diğer üreticilerin antivirüs, firewall gibi ürünlerini güncelleyerek) kullandım ve zaten artık güncelleme de çıkmıyor :) Ama yine de keyifle kullanıyorum.

Diğer yandan, telefonumu her zaman güncel tutuyorum ve bu durumdan memnunum. Ben Real me özelinde, her güncellemenin telefonu daha da kullanışlı yaptığını düşünüyorum. Sonuçta karar sana kalmış yani ;)

Yanıt için teşekkürler 👍☺️

• Ekran kapalıyken bildirim gelmiyor. Uyandırdığımda ardı ardına yığılıyor bildirimler. Nasıl çözebilirim bunu.

• namunsan kullanıcısına yanıt
    Güç modun açıkmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: namunsan

Ekran kapalıyken bildirim gelmiyor. Uyandırdığımda ardı ardına yığılıyor bildirimler. Nasıl çözebilirim bunu.

Tasarruf modunda bildirim kontrolü için arkaplan uygulamalarını uykuya alıyor sanırım. Bana da oluyor bazen.

• @alibgc @Weisanstein
    Güç tasarruf modu kapalı. Ama uykuda bekleme optimizasyonu açıkmış. Bu arada bunu ben açmadım bu da ilginç geldi. Gün içerisinde gelen bildirimleri neden etkiliyor peki.

• namunsan kullanıcısına yanıt
    Arka plandaki uygulamaları uyutuyor diyebiliriz😇😇

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.