Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimse cevap vermemiş ben cevap vereyim.
    Bir hatta pttcell var diğer hatta data hattı var.
    Ve içindeki yazılım menüsüyle çok güzel ayrım yapabiliyorsunuz..ben hotspot olarak kullanıp notebooktanda internete girebiliyorum..10dk aşım süresi ayar yapılmıyor. (Realme ye sesleniyorum)

Bir hattı ses, olarak kullanıp diğer hattıda internet olarak kullanabiliyorsunuz..

Alışveriş kredisiyle ilgil olarakta şunu söyleyebilirim
    İşbank müşteri hizmetlerinden veya işcep uygulaması kullanıyorsanız..peşin fiyatına taksit yaptırabiliyorsunuz.. sadece 12 ay için ilk ay toplam 167 lira peşin faiz alıyor..
    Krediye borca girmenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 8 Şubat 2020; 20:56:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme 3 pronun dışardan gelen sesleri filtreleme özelligini hiç beğenmedim bir forum kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum..

• Beyler kilit ekranındayken bildirim geldiğinde ekran ışığı açılsın istiyorum.Ayarını bulabilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    Cevap verilmiş ama bende ekleyim.
    Turkcell ve Vodafone kullaniyorum,İnternet hızı cok iyi ( Tepkime) Görüşme kalitesi 2 hatta da cok iyi ve net diyebilirim.Ben Hotspotta problem yasamadim, Cocuk 1 saat kadar video seyretti benim İnternet ile, Ayrica Miui daki gibi bende de Hostspotta veri sınırını goremedim.

• Arkadaşlar merhaba. Bugün telefonlara bakarken bu telefon dikkatimi çekti. Normalde redmi note 8 ve mi 9t pro alabiliyorum ama note 8 in aşırı ısındığını ve 9t pro nunda alacağımda garantisiz olacağı için bu telefona bir anda yöneldim. Bu telefon hakkında sizden bir kaç bilgi almak istiyorum

1-) Telefonun kronik sorunu var mı? Güncelleme ile geçmeyen ve göze batan sorunu var mı telefonun?

2-) Telefon düzenli güncelleme alıyor mu? Bu çok önemli benim için.

3-) Kendi işletim sistemi ColorOS un stabil olmadığı bu yüzden custom ROM kullanılmasının daha doğru olacağı yazıyor XDA da. Telefon stabil değil mi ve donmalar kasmalar falan mı yaşıyor.

4-) Kamera sensörü IMX 586 olduğu için fotoğraflar kaliteli mi? Bu sensörün farkını ortaya koyabiliyor mu?

5-) 4GB RAM Telefon için yeterli mi? RAM dan kaynaklı kasma oluyor mu?

6-) Günlük ekran süresi ne kadar normal kullanımda?

7-) Sadece PUBG oynayan biriyim. O da boş vakit buldukca. Bu yüzden oyun oynarken çok ısınıyor mu ve oyunda takılmalar oluyor mu?

Sizlerin vereceğiniz cevaplara göre telefonu alıp almamayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Serkan Türkk S kullanıcısına yanıt
    Telefonda hiçbir kronik sorun yok, her yönden tavsiye ederim.. sadece güncellemelerle özelliklerini kırpabilirler.. radyo gitti

Telefonu aldıgınız zaman 5 aralık yazılımıyla geliyor çok stabil bence.. romun sonu 14 ile bitiyor.. hiçbir güncelleme yüklemezseniz mutlu huzurlu kullanırsınız..
    Android 10 neler getitir neler görurür bilemiyoruz ama radyo geri gelsin..
    Gözü kapalı alabilirsiniz..
    selfi çekenler, bayanlar ağır büyük telefon sevmeyebilirler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Şubat 2020; 17:12:54 >
  • Ben hiç bir güncelleme yapmadım şimdi mesajları okuyunca kontrol ettim bende de radyo yok. Bu nasıl oldu kendi kendine mi güncelleme yaptı bu telefon?

• quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

Kimse cevap vermemiş ben cevap vereyim.
    Bir hatta pttcell var diğer hatta data hattı var.
    Ve içindeki yazılım menüsüyle çok güzel ayrım yapabiliyorsunuz..ben hotspot olarak kullanıp notebooktanda internete girebiliyorum..10dk aşım süresi ayar yapılmıyor. (Realme ye sesleniyorum)

Bir hattı ses, olarak kullanıp diğer hattıda internet olarak kullanabiliyorsunuz..

Alışveriş kredisiyle ilgil olarakta şunu söyleyebilirim
    İşbank müşteri hizmetlerinden veya işcep uygulaması kullanıyorsanız..peşin fiyatına taksit yaptırabiliyorsunuz.. sadece 12 ay için ilk ay toplam 167 lira peşin faiz alıyor..
    Krediye borca girmenize gerek yok.
    iş cep kullanıyorum evet kredi kartı ile peşin satınalmak mı gerekiyor sadece; sonra iş cep uygulamasında taksitlendirmeyi kendimiz yapabiliyor muyuz, doğru anladım değil mi bu özellik bütün bankalarda varmı?

• Hocam bu güncelleme ilgili bir bilgi bulabildiniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Önce kredi kartı ile peşin satın aldım..
    1 gün sonra cep telefonumdaki iş cep uygulamasından harcamalarım bölümunden taksitlendir secenegi çıkıyor..12 ay seçip onay verdiğiniz anda 2 gün bekliyorsunuz sonra taksitlendirilmiş olduğunu görüyorsunuz..
    Banka n11 harcamınızı iptal edip, kendi taksitlnediriyor..

Başka bankalar da böyle avantajlı bir özellik yok herslde. kimse yazmadığına göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Şubat 2020; 20:6:51 >
  • EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkürler bilgilendirmeniz için
  • Ben İş Bankası kullanıyorum 18 aya kadar taksit seçeneği verdi ama vade farkı vardı.
  • 48 megapixel resim çekebilmek için colorbustun açık olması mı gerekiyor?

• Enpara ile aldım n11'den faizsiz 2 taksite böldüm.(6'ya kadar bölünüyor)

• merhaba yanıt için teşekkürler. Vodafone da vowifi(kablosuz çağrı) açık mı? bulunduğum yerde bu çok önemli
  • 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    Hic kullanmadigim icin bakmadim Hocam.

• nfc olaydı iyiydi, bir de netflix normal çalışsaydı
  • EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    hayır açmadan da çekebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.