Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
99.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telegram hesabı açsak mı oradan apklar falan paylaşabiliriz yardımcı oluruz bildiğimiz konularda?
  • Bootloader kilidini açabilsek keşke de Coloros çöpünden kurtulsak AOSP romda 4 gb ram çok rahat yeter ama bu Color os çok ram tüketiyor %50 ram kullanıyor sistem en az..
  • Dikkat dikkat!
    15 nolu romu yukleyim dedim Yuklerken size 6 haneli ekran kilidi şifresi soruyor rom dosyasının üzerine tıkladım. yüklerken the installed version lower than current uyarı verdi. Rom yüklenmiyor..
    Wipe data vs. herşeyi denedim

Bilginize haberiniz olsun..
    Genç arkadaşlar yükleme çalışmasın. Telefonlarınızı bozmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 10 Şubat 2020; 8:48:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski rom yüklemeden radyo aktif edebiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygulama yüklenmedi malesef.

Realme 5 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bir arkadasin ustteki yorumu sayesinde N11 den 1648 tl te aldim. Sagolsun varolsun. Bankadan 6 ya boldurtcem telefon geldigi zaman. Kristal yeail rengi tercih ettim. Samsung A10 kullaniyordum, umarim pisman olmam samsung i birakip hic bilmedigim bir markaya gectigim icin. Tek korkum GPS. Navigasyonu cok kullaniyorum insallah konum bulamama gibi bir sorunu yoktur. Yoksa yandim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar, hayırlı olsun telefonlarınız.

Cihazın instagram performansı nasıl acaba. Mate 20 lite kullanıyorum, İnstagramda çok problemli.
    Misal bir fotoğraf/görsel atıyorum hikayeye, atarken normal görünüyor sonradan bakıyoruz başka cihazlarda diğer insanlarda görsel büyük gözüküyor ekrandan taşıyor. Yazılar varsa ekranın dışına taşıyor.
    Story çekerken de kamera sürekli odak arıyor hem de üstteki problem devam ediyor, yani videodaya yazı ekliyorsun üst kenara yakın diyelim, sende normal görünüyor ama diğer insanlarda neredeyse çerçeveden taşacak gibi yeri farklı oluyor.

Daha fazla uzatmadan bu tarz sorunlar var mı :)

• Bu telefonun başka bir yerde daha ana konusu açılmış galiba, ama burası daha aktif gibi. Belki de iki konu birleştirildi bile.

• albaywolf kullanıcısına yanıt
    ben de 2-3 tane radio apk denedim fakat kurulmuyor kurulmasını da engellemişler sanırım
  • Topluca iade etsek telefonları. Sonradan özellik ekleme tamam ama olanı çıkarmak da nedir. Sinir oldum.
  • Merhaba arkadaşlar n11 den kuponlarla beraber 1650tl ye geliyor.Redmi note 8 pro ile kıyaslayınca arada ne gibi farklar üzermi bu telefon sonradan ?

• Class kullanıcısına yanıt
    Realmede fark olarak eksikler: NFC yok, FM radyo yok, kızılötesi kumanda yok. Her ikisinde de kablosuz şarj yok. 128liklerini kıyaslarsak fiyat farkı epey yüksek. Diğer konularda Note 8 pro kullanmadım bilemiyorum.
  • Bu konuya emek verip zaman harcayıp cevap verdiğin için sana teşekkür ediyorum..

En kolayı eski roma geri döndürmek ama bir teknik servis bulup yapabilen veya bilgisayardan vs yükleyebilen bi kişi varsa buraya ulaşırsa iyi olur..ücreti mutabil yükletebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 10 Şubat 2020; 13:12:8 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.