Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek Pil tasarrufunda cihaz yavaş şarj oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 7 Şubat 2020; 14:20:50 >
  • bugün aldım ben de.. Mi note 3'ten geçtim sanki o daha akıcıydı.. Volte açılmıyor.. Şarjı güzell.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Hocam fotografta iyi bir sensöre sahip olduğu için üzülmezsiniz. Ama bir V30+ etmez hiçbiri..
    Batarya konusunda da iş optimizasyonda bitiyor. Hemen hemen aynı pil kapasitesine sahip, İşlemcileri ve ekran ölçüleri de benzer Meizu X8 ( Ips) Mi9se ( Amoled) kullandım.
    X8 batarya da çok daha iyidi.
    Mi9T kullandım, ekranda benzer ölçüler, Mi9 T Amoled ama 5 pro daha iyi.
    Geri kalan tercihler kişisel ihtiyaç ve zevke kalmış
    4-4 değilde 4-3 dememin sebebi buydu zaten ;) v30 veya g7 deki ess sabre ses çipi çoğu amiral gemi telefonlarda yok misal s8 veya s9 bu bakımdan v30 ve g7 nin gerisinde, ben babama m30s düşünürken bu telefon da benim gözüme girdi sırf amiral gemilerinde kullanılan ımx586 sensörü bile bu telefonun albenisini etkiliyor! çekilen fotoğraflar ortada sizde kullanıyorsunuz ortalamanın üzerinde bir telefon ama fiyatıda buna orantılı olarak 1699 iken çok iyiydi, batarya süresi benim kullanımıma göre artacak çünkü internete çok giren video izleyen veya çok müzik dinleyen bir kullanımımım yok bu sebepten batarya süresi bende biraz daha uzun soluklu olacaktır amoded panelli telefonları aramaz, kısacası bu telefon benim radarımda, daha iyisi daha fazla para demek(ne kadar ekmek o kadar köfte misali) bana bu telefon fazlasıyla yeter umarım fiyatı düşer de beni üzmeden alırım ileride

• quote:

Orijinalden alıntı: Savitar77

Telefon Cumartesi elime geçti gerçekten hakkını veriyor

2 sorum var

1- Reddit veya Instagramda dolaşırken yani sayfayı aşağı kaydırırken eski telefonumda küçük bir haraket ile çok fazla inebiliyordum şuan çok yavaş ilerliyor bunun çözümü var mıdır?
    2- Kameranın yavaş çekimi çok kısıtlı geldi bunu başka bir uygulama üstünde kullanabiliyormuyuz (ayrıca 960 Fps gerçekmi test edebilen var mı? sonuçta SD730 bile 240fps@720p yazıyor sitesinde)
    Ağır çekimi adobe premiere üzerinde inceledikten sonra kaydettiği 30fps lik videodaki görüntüdeki değişimin 4 kare de 1 olduğunu anladım yani 960fps modunda aslında 240 fps çekim yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu mesaj silindi.
    1-SD kart Fat yada NTFS hangi formatta bicimlendiriyim hocam.Bende güncelleme yaptım ancak kilitlenme olmadı.Fm radyo gitti.
    2)Yeni gelen güncellemeyi rom atmadan bunun üstüne kuramaz mıyız.
    Teşekkür ederim.
  • Hocam öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederim.
    Bende lapin gibi atlayıp güncelleme yaptım ve Radyo vs.. gitti.
  • Avrupa Birliği de her moka karışıyor artık malum başka işi gücü yok

Hayır radyonun nesi yasakmış onu da anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 4 Şubat 2020; 13:5:31 >
  • Arkadaşlar merhaba, ben de lansman günü siparişimi vererek aranıza katıldım dün gelen güvenlik güncellemesini kurdum. FM radyonun gitmesi dışında herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Kullanmasam bile bir özelliğin gitmesi can sıkıcı. Bir de telefonun dahili hafızasında yaklaşık 2gb kadar alan açıldı.
  • şimdi tam böyle hissediyorum ama... buharlar çıkmaya başladı benden..böyle olmaz realme..
    Önemli notları vs yüklemişim cihazı içine

Android 10 ile beraber düzeltin bari..yayınlama tarihini erkene alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 4 Şubat 2020; 13:22:26 >
  • FM radyo dışında sorun yok gibi şuan ... Radyonun gitmesi kötü oldu
  • Arkadaşlar volteyi açabilen var mı ?
  • Cihazin ust cami ile çerçeve arasindaki yapistiricilari ve açıklık.Yorumlarinizi istiyorum :)

Realme 5 Pro [ANA KONU]
    Realme 5 Pro [ANA KONU]
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 4 Şubat 2020; 20:42:25 >

• Yetkili servise ulaşıp ve çağrı merkezine Yenisiyle değiştirme talebinde bulunun bence de
  • EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    Yarin ilk işim bu olacak Hocam
    Asagalarda falan olsa sorun degilde,ustte 2 gundur gözüme takiliyor.Sanki tamir edilmiş cihaz gibi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.