Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.515
Cevap
8
Favori
589.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Free olman sadece hızını degiştirir oda free olarak aracı bir program kullanırsan hızın duser ama manual olarak direk link kullanırsan eger serverlar yogun degilse hızında fazla bir degişim olmuyor.Genelde TURKİYE deki kullanıcıların buyuk bir cogunlugu cogent veya level serverlarını kullanıyor.Diğer soruna gelincede evet serverlar arasında bazen daglar kadar fark oluyor biri 10 ile indirirken diger server aynı dosyayı 100 ile indirebiliyor.Bu server yogunlugu ve uzaklıgıylada ters orantılı olarak düşüş bazında degişiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: exproud

arkadaşlar free olarak dosya çekerken özellikle tercih ettiğiniz bir server var mı?
    varsa hangisi bu? ve bir de bu serverlar arası fark çok oluyor mu?
    bu üçünü istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekos -- 16 Şubat 2008; 0:33:12 >

• Arkadaşlar ben rs premium hesap aldım ama merak ettim bişi var.Ben öğrenci yurdunda kalıorum ve internet bağlantısını yurdun ana bilgisayarından alıyoruz..Yani network e bağlıyız..Network teki diger bilgisayar kullanıcıları benim hesabıma ulaşabilirler mi?
  • Bildigim kadarıyla o baglantı bilgilaeri senin bilgisayarında kalıyo yani çıkış yapmadıgın surece kendi bilgisayarını tanır sadece, ama bunu anlamanın bir yolu var aç bilgisayarını gir rapid hesabına git başka arkadaslarının bilgisayarından bir şeyler indirmeye çalış rapid uzerinden bakalım girecekmi direk.
    quote:

Orjinalden alıntı: CyanBloodbane

Arkadaşlar ben rs premium hesap aldım ama merak ettim bişi var.Ben öğrenci yurdunda kalıorum ve internet bağlantısını yurdun ana bilgisayarından alıyoruz..Yani network e bağlıyız..Network teki diger bilgisayar kullanıcıları benim hesabıma ulaşabilirler mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CyanBloodbane

Arkadaşlar ben rs premium hesap aldım ama merak ettim bişi var.Ben öğrenci yurdunda kalıorum ve internet bağlantısını yurdun ana bilgisayarından alıyoruz..Yani network e bağlıyız..Network teki diger bilgisayar kullanıcıları benim hesabıma ulaşabilirler mi?

Hayır ulaşamazlar.
  • ben neden flashget ile dl yapamıyorum 7-8 denemem oldu ilkinde yüzde 19da takıldı ikinci 99da takıldı sonrakiler hiç başlamadı free kullanıcısıyım firefox flashgot eklentisiyle indirmeye çalışıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: mungan22

ben neden flashget ile dl yapamıyorum 7-8 denemem oldu ilkinde yüzde 19da takıldı ikinci 99da takıldı sonrakiler hiç başlamadı free kullanıcısıyım firefox flashgot eklentisiyle indirmeye çalışıyorum

free kullanıcılar flashget le dosya indiremezler. Sonradan indirmeyi desteklemiyor. Premium hesap alırsan istediğin gibi flashgetle dosya indirirsin.
  • ben indirilebildiğini duymuştum ondan sordum
  • Aralıklarla Rapid yavaşlıyo indirme hızı 80-90 lara düşüyor.Bende 3-4 dosyayı aynı anda indirerek 105"e sabitliyorum.
  • Bende aynısını yapıyorum bu aralar işe yarıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: cimbomluevrim

Aralıklarla Rapid yavaşlıyo indirme hızı 80-90 lara düşüyor.Bende 3-4 dosyayı aynı anda indirerek 105"e sabitliyorum.
  • rapıdın bı arama fıhrıstı vardı.btun konular hakkında bulmak ıstedıgını yazıyorsun onla ılgılı herseyı gosterıyor.ama bu bır program degıl rapıdın fıhrıst gıbı bısey.mocoyu denedım hıcbırıse yaramıyor.bu demek ıstedıgım rapıdın kendı ıcıne bı ara bulmustum ama sımdı kaybettım.ıcınde fılmler-programlar-musıc gıbı baslıklar var ınsallah anlatabılmısımdır.
  • rapid 15 30 itibariyle 10 kb ile indiriyor premium kullanıcısıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

Evet geçiş yapılıyor sanırsam,bu konunun en başlarını oku orda yazıyor olması lazım.
    quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

4MB internetle 10-20kb arasında hızla indiriyorum.Rapid serverlerinde veya benim internetimde sorun mu var?Yoksa adamların milleti premium kullandırtmak için yaptıkları birşey mi?

Ne geçişi tam olarak ve daha ne kadar böyle devam edecek?
  • arkadaşlar bu filim linklerini filan nerden buluyorsunuz
  • Kardeşim çok ozur dilerim bir yanlışlık olmuş senin uzerindeki sorudan alıntı yapcam diye senin konunu alıntı yaparak cevap vermisim olayın senle bir alakası yok.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

Evet geçiş yapılıyor sanırsam,bu konunun en başlarını oku orda yazıyor olması lazım.
    quote:

4MB internetle 10-20kb arasında hızla indiriyorum.Rapid serverlerinde veya benim internetimde sorun mu var?Yoksa adamların milleti premium kullandırtmak için yaptıkları birşey mi?

Ne geçişi tam olarak ve daha ne kadar böyle devam edecek?

• Arama motorlarına google vs..... gibi indirmek istedigin neyse onu yaz linkler çıkıyor.Bu çıkan linklerde bazı forumlar var orlarda da rapid linkleri var o sitelerden indiriyorsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: karasimsek06

arkadaşlar bu filim linklerini filan nerden buluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekos -- 20 Şubat 2008; 2:13:22 >
  • Yani rapid-share bu yavaşlık konusunda resmi bir açıklama yapmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 20 Şubat 2008; 12:36:16 >
  • quote:

Modemine reset atmayı dene.Eğer hala aynı hızla devam ederse Rapid serverını deiştir.

Level 3-4 en iyisidir.
  • quote:

Yani rapid-share bu yavaşlık konusunda resmi bir açıklama yapmadı...

Hayır herangibir açıklama yapılmadı.
  • Level3-3 de free ile normalde 350-400 arası indirirdim 4mb internet var şimdi 20-40 kb arası.
  • demek sorun bende değilmiş herkes hızdan şikayetçi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.