Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.516
Cevap
8
Favori
589.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi arkadasın dediklerini dusunursek sorun kesin Turktelekomda ben 105 gordum ama 115 ile 120 arası demek 115 altına inmiyor demekki bu da buyuk bir fark
    quote:

Orjinalden alıntı: pth

Ben kablonet kullanıyorum.1mbit bağlantım var devamlı 115-120 kb/s arası indiriyorum.Sorun yaşayanlar büyük ihtimalle Adsl kullanıcıları.İşletim sistemim linux..İndirme yöneticisi d4x..

Rapidin 25 Gb sınırlaması sahip olduğunuz rapid hesabınızı başkalarıyla paylaşmamanız için düşünülmüş kota sistemi.Benimde dolmak üzere bugün
    quote:

In the last 5 days you have downloaded 23427 MB.

• Ayrıca kullandığım program anlık sıçrama pik'lerini değil gelen veri paketlerinin ortalama kb/s değerini aldığı için daha sağlıklı ölçme sağlıyor.120 kb/s ye dayanarak download ettiğim çok oluyor.
    Kablonet'in Adsle farkı aşağıdaki resimden daha sağlıklı görülenilir.ss aldım şimdi.
     Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ]

Anlık sıçrama falan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pth -- 11 Şubat 2008; 20:57:29 >
  • bu flashget bi bende mi kötü çalışır anlamıyorum

30 ile DL yapıyorum resetliyorum 120 1 saat sonra yine 30 la DL şu rapidden premium için IDM kullanıyordum iyi maşallahı vardı ama gel gör ki key derdi var.

Flashget Ve IDM den daha kolay rapidden dosya indirirken rahat edebileceğim kotayı fazladan yazmadan indirecek.
  • şu an bir sorun mu var rapidde ? IDM ile birkaç dosya eklerken yarısından sonra error verdi, sayfasına da giremiyorum şu an, genel mi acaba bende mi bir sorun var?

edit : düzeldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wagner -- 12 Şubat 2008; 17:04:10 >
  • Merhabalar, konu gerçekten çok güzel olmuş

Ben de bugün Türkiye resmi satış sitesinden 1 aylık rapid siparişi verdim. İlk defa deneme amaçlı kullanacağım. Fakat bilmek istediğim birşey var, 5 günde 25 gb yazmışsınız. Mesela ben her gün için 5 gb sınır olduğunu duymuştum, bu da ayda 150 gb yapıyor. Üst limit nedir acaba? Baya bir dosya çekeceğim çünkü. Günlük sınır yeterli bana, ama aylık sınırı mutlaka öğrenmem lazım. Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 12 Şubat 2008; 18:41:27 >
  • arkadaşlar aranızdan megashare premium üyelik kullanan varmı? ben rapid premium üyesiyim ve üyeliğimin bitmesine az kaldı. megashare üyesi olabilirim. megashare sitesinde ve forumda gezindim megashare download limiti için hiçbir bilgi bulamadım. (rapidde 25 gb 5 gün). megada limit nedir bilen varmı? ayrıca download için idm kullanıyorum. megashares şifresini bu programda nasıl kullanabileceğim hakkında bilgisi olan varmı? şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Merhabalar, konu gerçekten çok güzel olmuş

Ben de bugün Türkiye resmi satış sitesinden 1 aylık rapid siparişi verdim. İlk defa deneme amaçlı kullanacağım. Fakat bilmek istediğim birşey var, 5 günde 25 gb yazmışsınız. Mesela ben her gün için 5 gb sınır olduğunu duymuştum, bu da ayda 150 gb yapıyor. Üst limit nedir acaba? Baya bir dosya çekeceğim çünkü. Günlük sınır yeterli bana, ama aylık sınırı mutlaka öğrenmem lazım. Teşekkürler şimdiden.

5 Günde 25 GB kota varO halde

25 X 6 = 150 GB

Günlük bir sınır yok isterseniz 25 Gbı bir günde çekin ama diğer 4 gün indiremessiniz o ayrı konu.

• quote:

Orjinalden alıntı: MiNiK

arkadaşlar aranızdan megashare premium üyelik kullanan varmı? ben rapid premium üyesiyim ve üyeliğimin bitmesine az kaldı. megashare üyesi olabilirim. megashare sitesinde ve forumda gezindim megashare download limiti için hiçbir bilgi bulamadım. (rapidde 25 gb 5 gün). megada limit nedir bilen varmı? ayrıca download için idm kullanıyorum. megashares şifresini bu programda nasıl kullanabileceğim hakkında bilgisi olan varmı? şimdiden teşekkürler.

Megashares hakkında bilgim yok ama almanızı tavsiyem etmem açıkcası.Her türlü dosyayı megashares bulamassınız ama rapidde bulabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Merhabalar, konu gerçekten çok güzel olmuş

5 Günde 25 GB kota varO halde

25 X 6 = 150 GB

Günlük bir sınır yok isterseniz 25 Gbı bir günde çekin ama diğer 4 gün indiremessiniz o ayrı konu.

Çok teşekkürler.

Düzeltme: Arkadaşlar bir soru daha, premium hesabımı Free Download Manager ile kullanabilir miyim? Flashget iyi diyorlar ama sevmiyorum ben onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 12 Şubat 2008; 22:05:51 >

• O programı bilmiyorum ama Flashget gerçekden iyi kardeşim bak bir dene memnun kalmazsan silersin language bolumunden turkçeyide seçiyorsun program turkce oluyor. cok da ii indiriyor.1 - 2 gun dene bence . Bu arada download hızları su sıralar dusuk o yuzden flashget yavas indiriyor deme sakın :D
    quote:

Güncel
  • 5günde 25gb limite takıldım..
    bu olayı da kim icat ettiyse artık

neyse sakin olmalıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

O programı bilmiyorum ama Flashget gerçekden iyi kardeşim bak bir dene memnun kalmazsan silersin language bolumunden turkçeyide seçiyorsun program turkce oluyor. cok da ii indiriyor.1 - 2 gun dene bence . Bu arada download hızları su sıralar dusuk o yuzden flashget yavas indiriyor deme sakın :D
    quote:

Güncel

Teşekkürler yanıt için, Free Download Manager le premium kullanmaya başladım artık. Gayet memnunum hızından, ama linkleri sıralayınca mesela 4 dosyadan 2sini indiriyor, sunucuya bağlantı limiti aşıldı diyor. İndirme hızım gayet iyi ama, toplayınca 100 ün üzerinde hep. Acaba bir ayar eksik mi? Bunu da sormak istiyorum. Teşekkürler şimdiden ilginize.

• flash get normalde 1 bağlantıyla çekmesini istiyorum yani 1/1 yazıyor indirilen dosyanın yanında fakat bugün bi baktım 12/1 yazıyor oha dedim bu yüzden kotamız 3er 5er artıyormuş demekki.
  • Daha önce soruldumu bilmiyorum ; free hesaba sahip olan birisi aynı hesapla premiuma geçiş yapabiliyormu ? Yoksa sıfırdan bir premium muu alması gerekiyor ?
  • 4MB internetle 10-20kb arasında hızla indiriyorum.Rapid serverlerinde veya benim internetimde sorun mu var?Yoksa adamların milleti premium kullandırtmak için yaptıkları birşey mi?
  • Rapidshare su an kapalı deli oluorum
  • ben gayet rahat indirdim demin ??
  • arkadaşlar free olarak dosya çekerken özellikle tercih ettiğiniz bir server var mı?
    varsa hangisi bu? ve bir de bu serverlar arası fark çok oluyor mu?
    bu üçünü istiyorum
  • Evet geçiş yapılıyor sanırsam,bu konunun en başlarını oku orda yazıyor olması lazım.
    quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

4MB internetle 10-20kb arasında hızla indiriyorum.Rapid serverlerinde veya benim internetimde sorun mu var?Yoksa adamların milleti premium kullandırtmak için yaptıkları birşey mi?
  • Valla arkadasım bende 1 hafta oncesine kadar free olarak kullanıyordum hemde prof. freelerden modeme macro yaptım,en ii programı buldum,millet 2 program kullanırken ben tek programla işi bitirdim. vs vs vs.... Ama gel gelelim rapid bir bozdu işi benim 105 altına dusmeyen hız 10 larda 20 lerde gezmeye başladı sonra bu topic başlıgı altında da bu konuda millete çok dert yandım.Herkesin bana tek onerisi premium hesaba geçin oldu.Bende en sonunda oyle yaptım su an hızım 90 ile 120 arasında degişiyor tabi istisna zamanlar haricinde.100 mb lık bir dosyayı genelde 13 dk. da cekiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

4MB internetle 10-20kb arasında hızla indiriyorum.Rapid serverlerinde veya benim internetimde sorun mu var?Yoksa adamların milleti premium kullandırtmak için yaptıkları birşey mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.