Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.516
Cevap
8
Favori
589.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halen devam ediyor modem reset işe yarıyor bazen de yaramıyor acaba kablolarda sorun olsa diyecek bir ara sürekli 100 kb/s ile aldım..dnslerle alakalı bir şey olabilir mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: astarmh

halen devam ediyor modem reset işe yarıyor bazen de yaramıyor acaba kablolarda sorun olsa diyecek bir ara sürekli 100 kb/s ile aldım..dnslerle alakalı bir şey olabilir mi??

Sorun tam olarak nedir ?
  • Valla ben o dnsleri 100 defa degiştirdim,speedtesti kendi sayfasından yurtiçi ve yurtdışı baglantılarını deneyerek 10 defa yaptım,rapid linklerinin hepsini denedim ve 3 tane değişik free kullanıma uygun modeme makro yapan program denedim.Hiç birinde olmuyor ilk kurdugum programla bir hafta hep 105 lerde indirdim su an o programda bitik durumda.Programla cogentden aynı dosyayı 30 la indirirken hemen sonlandırıp programı,kendim manuel olarak sayfasından indiriyorum program kullanmadan 105 ile indiriyor.Bence sorun baglantılardan degil rapidden kaynaklı bir olay .
    quote:

halen devam ediyor modem reset işe yarıyor bazen de yaramıyor acaba kablolarda sorun olsa diyecek bir ara sürekli 100 kb/s ile aldım..dnslerle alakalı bir şey olabilir mi??
  • Sorun bendeki sorunun aynısı sanırsam,tutarsız indirme hızı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Sorun tam olarak nedir ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

Sorun bendeki sorunun aynısı sanırsam,tutarsız indirme hızı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Sorun tam olarak nedir ?

Peki.

Sorun Free'de olduğu zaman yapacak birşey veya yardım edecekte birşey olmuyor açıkcası.

• Ehrimen kardeşim , premium aldım rahatladım valla 100 ile 110 arası flashget ile somuru devam başka bir şey daha yapmama gerek varmı download hızlandırıcı program falan diyo bir de rapid manager diye bir program falan var ?
  • quote:

Ehrimen kardeşim , premium aldım rahatladım valla 100 ile 110 arası flashget ile somuru devam başka bir şey daha yapmama gerek varmı download hızlandırıcı program falan diyo bir de rapid manager diye bir program falan var ?

Flashgetle indir.Başka hiçbirşeye gerek yok
  • Beni rahatsız eden 5gündeki 25gb download limiti. Eskiden hiç böyle bir şey yoktu. Rahat rahat kullanıyorduk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Shooter

Beni rahatsız eden 5gündeki 25gb download limiti. Eskiden hiç böyle bir şey yoktu. Rahat rahat kullanıyorduk.

aynen ya şimdi rapidsiz link arar oldum hem para verdik sonuca bak
  • Free kullanıcılara kısıtlama mı başladı ben de 100k ile indiriken 25-30 k ile iniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontr

Free kullanıcılara kısıtlama mı başladı ben de 100k ile indiriken 25-30 k ile iniyor.

Şu aralar freelerin hızları gerçekten çok yavaş.Sırf bu yavaşlık yüzünden Pre alan arkadaşlar var.

Bkz : Tekos

Free olduğu zaman yapılacak birşey yok...
  • Malesef kardeşim son 3 gunde yazdıklarımı oku bu sayfada ne demek istedigini anlayabiliyorum bende 3 gundur aynı sorunu yaşıyordum ama şimdi hiç bir sorun yok çatır çatır indiriyorum 100-110 arası pre. acc. en iyisi....
    quote:

Free kullanıcılara kısıtlama mı başladı ben de 100k ile indiriken 25-30 k ile iniyor.
  • hangi server'ları kullanıyorsun
    quote:

Malesef kardeşim son 3 gunde yazdıklarımı oku bu sayfada ne demek istedigini anlayabiliyorum bende 3 gundur aynı sorunu yaşıyordum ama şimdi hiç bir sorun yok çatır çatır indiriyorum 100-110 arası pre. acc. en iyisi....
    quote:

• Eger bana diyorsan ben freeydim sonra pre ye geçtim şimdi hız gayet ii herhangi bir sorun yok . Free de çok sorun var ben butun serverlarla denedim baglantı hızımda ii di . cogent ve level en mantıklı olanları .
    quote:

hangi server'ları kullanıyorsun
    quote:

Malesef kardeşim son 3 gunde yazdıklarımı oku bu sayfada ne demek istedigini anlayabiliyorum bende 3 gundur aynı sorunu yaşıyordum ama şimdi hiç bir sorun yok çatır çatır indiriyorum 100-110 arası pre. acc. en iyisi....
    quote:

• Türkiye'ye en yakın olan Level-3 ve Cogent serverları. Ama ben Level-3 serverlarından daha iyi sonuç alıyorum. Keşke serverların lokasyonları da belirtilse.
  • arkadaşlar r a p i d ile me ga sh ar es arasındaki farklar nelerdir. mesela r a p i d 5 güne 25 gb limit verirken me ga da kaç gb?
  • Ben aralarındaki farkı bilmiyorum ama sana şöyle anlatayım kardeşim , olay arz ve talep meselesi yani neredeyse butun film,muzik ve program sitelerindeki linklerde ve forumlarda rapid kullanılıyor insanlar o yuzden rapidi tercih ediyorlar ve upload dersende rapid her yaptıgın upload ne kadar tıklanırsa o kadar sana puan veriyor ve bu puanlarla bir aylık uyelik daha alabiliyorsun.Bence rapid mantıklı download açısından çünkü her yerde mega linki yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: MiNiK

arkadaşlar r a p i d ile me ga sh ar es arasındaki farklar nelerdir. mesela r a p i d 5 güne 25 gb limit verirken me ga da kaç gb?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekos -- 11 Şubat 2008; 3:00:05 >
  • Şu anda Rapidshare'e sadece ben mi giremiyorum?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yok yok arkadaslar uzulmeyin artık beni tanıdınız yukarlarda da bas bas bagırdım benim rapid free ondanmı 20 30 la indiriyorum diye.Şimdi 3 gundur premium kullanıyom o daha ii ama gene 50 60 gece 12 ye kadar.Son 1 haftadır ya rapid ya da ttnet yurt dışı baglantılarında bir sorun var baglantı hızı sabit olmadıgı gibi bende su 1mbit baglantı ile 50 ile indiriyorum.Benim bir teorim var arkadaslar lokal kullanıma baglı olarak o semt veya ilçedeki yogunluga gore hızlar dusuyor sistem cokmesin diye 4 kat hızlı int. verdiler ya sistem kendini kaybetti o yuzden ne 2mbit. yeterince performanslı ne 4mbit cunku ne kadar fazla kullanıcı o kadar dusuk hız .(bu benim düşüncem)
  • Ben kablonet kullanıyorum.1mbit bağlantım var devamlı 115-120 kb/s arası indiriyorum.Sorun yaşayanlar büyük ihtimalle Adsl kullanıcıları.İşletim sistemim linux..İndirme yöneticisi d4x..

Rapidin 25 Gb sınırlaması sahip olduğunuz rapid hesabınızı başkalarıyla paylaşmamanız için düşünülmüş kota sistemi.Benimde dolmak üzere bugün
    quote:

In the last 5 days you have downloaded 23427 MB.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.