Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.516
Cevap
8
Favori
589.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet hepimizin hızında bir anormallik ve dalgalanma var yani sorun senden degil.
    quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

demek sorun bende değilmiş herkes hızdan şikayetçi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

Ewet hepimizin hızında bir anormallik ve dalgalanma var yani sorun senden degil.
    quote:

telekomdan olabilir.
  • selamLar benim collecter ım vardı 1200 puan filan şimdi rapid pre.. aldım ona gecirebilirmiyimm..
    uploadLar gecsın de puanLar önemli deil...

???
  • quote:

Orjinalden alıntı: yNs EmR

selamLar benim collecter ım vardı 1200 puan filan şimdi rapid pre.. aldım ona gecirebilirmiyimm..
    uploadLar gecsın de puanLar önemli deil...

???

Uploadlar taşınmıyor o şekilde.
  • az önce Premium üye oldum, peki nedir bunun faydası ?
    Rapidsahre manager indirdirm kurdum, yani rapide atılan dosyalara gözatma ve istediğimi indirmek gibi bir şansım varmı ? yoksa forumlarda sağda solda bulduğum dosyalarımı indirebileceğim ?

google girip " *.exe site:http://rapids-hare.com " demeyin onu biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 22 Şubat 2008; 2:29:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

az önce Premium üye oldum, peki nedir bunun faydası ?
    Rapidsahre manager indirdirm kurdum, yani rapide atılan dosyalara gözatma ve istediğimi indirmek gibi bir şansım varmı ? yoksa forumlarda sağda solda bulduğum dosyalarımı indirebileceğim ?

google girip " *.exe site:http://rapids-hare.com " demeyin onu biliyorum

Sayfa başından genel bir bilgi edinebilirsin
    En büyük artısı daha hızlı indirmesi tabiki.
    Linkleri sen bulucaksın .Bulamassan ufukyilmaz@live.com ekle ben yardımcı olayım.

İyi sömürmeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 22 Şubat 2008; 7:25:46 >

• rapid premium kullanıyorum garip bi sorunla karşı karşıyayım bu ay..

indirdiğim dosyaları rardan çıkarırken dosya hatası yada şifre hatası veriyo bi türlü çıkaramıyo, sonuçta dosyayı..yalnız DİKKAT:KESİNLİKLE LİNKLERDE YADA ŞİFRELERDE Bİ YANLIŞLIK YOK...BUNU DEFALARCA KONTROL ETTİK..bazen yapmıyo,linkler tek sitede değil en sağlam siteden bile indirildiğinde bu sorunu yapıyor..bunun akabinde de her linki 2-3 kez tekrardan tekrardan indirmem gerekiyor..böyle bi sorunu daha önce hiç yaşayan oldumu...dosya boyutu düzgün inmiş-şifre doğru ama rardan çıkarırken hata veriyor çıkarmıyor yinede
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

Ewet hepimizin hızında bir anormallik ve dalgalanma var yani sorun senden degil.
    quote:

telekomdan olabilir.

Sanman çünkü diğer pek çok siteden 300kb üstünde indirebiliyorum.
  • arkadaşlar dun aksam rapid hesabı aldım ve downloadu açık bırakıp yattım.benden başka kimse bilmiyor şifreyi. yaklaşık 2gb falan indirdim. bu sabah kalktıgımda accountum baktım ki kilitlenmiş. (This account has been locked by our abuse team) nedeni ne olabilir sizce? hesabı gittigidiyordan aldım ve alır almaz bilgileri değiştirdim. ve enteresandır ki dun gece benle birlikte arkadaşımında aldıgı başka bir accountta kilitlendi ortada bi sahtekarlık durumu mu söz konusu nedir anlayamadım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: labrie

arkadaşlar dun aksam rapid hesabı aldım ve downloadu açık bırakıp yattım.benden başka kimse bilmiyor şifreyi. yaklaşık 2gb falan indirdim. bu sabah kalktıgımda accountum baktım ki kilitlenmiş. (This account has been locked by our abuse team) nedeni ne olabilir sizce? hesabı gittigidiyordan aldım ve alır almaz bilgileri değiştirdim. ve enteresandır ki dun gece benle birlikte arkadaşımında aldıgı başka bir accountta kilitlendi ortada bi sahtekarlık durumu mu söz konusu nedir anlayamadım?

Hesabı aldığından download edilmiş miktar 0mıydı ? Genelde rapidde sahtekarlıkla karşılaşmadımda arkaşındamı senin aldığın yerden aLdı ? Eğer oda oradan aldıysa açık bir sahtekarlık söz konusu.Aldığınız yerle görüşün.
  • evet download miktarı 0'dı. hesabı satan kişiyle görüştüm galiba sattıgı bütün accountlar rapid tarafından kitlenmiş .zaten bu şekilde rapid satışı illegal oldugundan aynı kartla bir kaç hesap birden alınca mevzuyu cakmıs olacak ki rapid hesapları kitlemiş. başka bi kartla alıp yeni hesap verdi bana. başkasından rapid hesabı alacak arkadaşlara tavsiyem hesabın kilitlenme durumunu gözönünde bulundursunlar alırken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: labrie

evet download miktarı 0'dı. hesabı satan kişiyle görüştüm galiba sattıgı bütün accountlar rapid tarafından kitlenmiş .zaten bu şekilde rapid satışı illegal oldugundan aynı kartla bir kaç hesap birden alınca mevzuyu cakmıs olacak ki rapid hesapları kitlemiş. başka bi kartla alıp yeni hesap verdi bana. başkasından rapid hesabı alacak arkadaşlara tavsiyem hesabın kilitlenme durumunu gözönünde bulundursunlar alırken.

Neyse allahtan yeni hesap vermiş sana.Ben Rapidpremiumtr'den alıyorum 14 YTL ama değiyor.

İyi sömürmeler
  • 10 kbs geçmiyor rapidshare , berbat ötesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

10 kbs geçmiyor **** , berbat ötesi

Premium hesabınız mı var yoksa Free olarakmı indiriyorsunuz ?

Free olarak indiriyorsunuz yapacak pek bişey yok açıkcası.

Premium hesabınız var ise :

1.Modeminize reset atın
    2.Rapid indirme sunucunuzu deiştirin.Tavsiyem Level 3#4 ve 3#2'dir.

Birde böyle denermisiniz lütfen ?
  • Free olmasından kaynaklandığını sanmıyorum, ben Premium almadan öncede 120 kb kadar çıkabiliyordum IDM ile.

Premiumdan sonra 180 Kb 'lara kadar çıkıyor arada ama ne iştir anlamadım ( Bağlantı Hızım 1024 sınırsız )

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 22 Şubat 2008; 18:51:37 >
  • yha arkadsLar bende premium aldımda ya nedendir bilmiyım.. sanki rapid durduruyor download ı 3 dakka normal download oluyor ondan sonra sanki modeme rest atmıs gbi oluyo.. 0.0kb/s oluyor ipime bakıyom aynı neden böle
  • quote:

Free olmasından kaynaklandığını sanmıyorum, ben Premium almadan öncede 120 kb kadar çıkabiliyordum IDM ile.

Premiumdan sonra 180 Kb 'lara kadar çıkıyor arada ama ne iştir anlamadım ( Bağlantı Hızım 1024 sınırsız )

1024 hızla 180e çıkması imkansız galiba program fazladan gösteriyor çünkü DL managerlar indirdikleri hızdan çok gösteriyor genelde.

• quote:

Free olmasından kaynaklandığını sanmıyorum, ben Premium almadan öncede 120 kb kadar çıkabiliyordum IDM ile.

Abi sen ne ettin ben 4mb ile 10-20kb arasında indiriyorum ya

• quote:

Orjinalden alıntı: yNs EmR

yha arkadsLar bende premium aldımda ya nedendir bilmiyım.. sanki rapid durduruyor download ı 3 dakka normal download oluyor ondan sonra sanki modeme rest atmıs gbi oluyo.. 0.0kb/s oluyor ipime bakıyom aynı neden böle

Flashget,Internet Download Manager,Orbit,RS Manager vs. gibi programlar ile denermisiniz lütfen ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

quote:

Abi sen ne ettin ben 4mb ile 10-20kb arasında indiriyorum ya

4096 ile 10-20 ile nasıl indiriyorsunuz ?

quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

10 kbs geçmiyor **** , berbat ötesi

Premium hesabınız mı var yoksa Free olarakmı indiriyorsunuz ?

Free olarak indiriyorsunuz yapacak pek bişey yok açıkcası.

Premium hesabınız var ise :

1.Modeminize reset atın
    2.Rapid indirme sunucunuzu deiştirin.Tavsiyem Level 3#4 ve 3#2'dir.

Birde böyle denermisiniz lütfen ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.