Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.515
Cevap
8
Favori
589.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: quicksand

hangi siteden şifre alayım en son wupload vardı kapandı .. rapidde çok bozduydu :)

şimdi nerden şifre almalıyım ? ne önerirsiniz?

Kesinlikle real-debrid den al dostum. şu an piyasa bitik oldugundan uploaderlar durmadan host değişiyor.Ayrıca uploaded letitbit gibi sitelerdede kota olayı var.

Real debrid de hem bir çok hostu destekliyor hem uploaded filepost turbobit su an sınırsız. Tavsiyem real-debrid.ilk defa kullandım ama çok memnunum.

Şu piyasada su karısıklık varken kesinlikle bir hosta güvenip premium alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

quote:

Orijinalden alıntı: quicksand

hangi siteden şifre alayım en son wupload vardı kapandı .. rapidde çok bozduydu :)

şimdi nerden şifre almalıyım ? ne önerirsiniz?

Kesinlikle real-debrid den al dostum. şu an piyasa bitik oldugundan uploaderlar durmadan host değişiyor.Ayrıca uploaded letitbit gibi sitelerdede kota olayı var.

Real debrid de hem bir çok hostu destekliyor hem uploaded filepost turbobit su an sınırsız. Tavsiyem real-debrid.ilk defa kullandım ama çok memnunum.

Şu piyasada su karısıklık varken kesinlikle bir hosta güvenip premium alınmaz

Hocam alldebrid denedinizmi onda bazı filehostlarda kota var ama cogu sitede problemi yok. Gecen ay real debrid aldım upload.to problemini bir türlü gideremediler. Bir de alldebridi denemeni öneririm.

• walla hocam ben real-debridden memnunum. aldıgımdan beridir de uploaded to sınırsız bu bile yeterli benim için ki daha pek sorunla karsılasmadım . su an turbobit uploaded filepost ve uploading sınırsız
  • Arkadaşlaar dosya yöneticisinden linkleri nasıl alıyoruz?
  • rs'e giremiyorum. başka giremeyen var mı?

edit: 10 dakikalık bir kesinti oldu. şu an giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 17 Mart 2012; 15:18:28 >
  • tTnet sözde adil kullanım uygulamasını fazlasıyla çalıştırdığından beri ****den idman ile dosya 1 sn iniyor 3 sn duruyor (kalan tahmini süre 30 dk ile 6 saat arasında gidip geliyor (:), nasıl çözebilirm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: limbesh

tTnet sözde adil kullanım uygulamasını fazlasıyla çalıştırdığından beri ****den idman ile dosya 1 sn iniyor 3 sn duruyor (kalan tahmini süre 30 dk ile 6 saat arasında gidip geliyor (:), nasıl çözebilirm ?

Adil kullanımdan değil.**** hızı kestiği için öyle malesef.
  • şubattan beri rapidpro aktif değil. bugün rapidshare'den premium gibi indirebildiğimi farkettim. acaba happy hour uygulaması mı var? yoksa bana kıyak mı geçiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 2 Ekim 2012; 7:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

şubattan beri rapidpro aktif değil. bugün rapidshare'den premium gibi indirebildiğimi farkettim. acaba happy hour uygulaması mı var? yoksa bana kıyak mı geçiyor?

az önce bendede aynı durum oldu

premium gibi üstelik idm'den direkt download yaptı şaştım

hihohayttt

rapid batırdı gemiyi. battı balık yan gider

keyfini çıkarın
  • Forumda ilk mesaj attığım konu burasıymış. Öldü gitti buralar da.
  • efsane konudur bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne günlerdi bee

EURO veriyordu
  • OLAY OLAY OLAY

Bir dev KAPANIYOR !!!!

Hoşçakal RS

• duygulandim lan

o zamanlar ttnet 1mbit download 256kbs upload netim vardi. oyunlar 30 40 partliydi

rapidden her.parti indirip modemi ac kapa yapardim. 110kb/s ile gelirdi dosyalar.

2-3 gun pc yi acik tutardim bi oyun.icin

simdi 50-60gb oyun bile 1 saatte masaustumde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

duygulandim lan

o zamanlar ttnet 1mbit download 256kbs upload netim vardi. oyunlar 30 40 partliydi

rapidden her.parti indirip modemi ac kapa yapardim. 110kb/s ile gelirdi dosyalar.

2-3 gun pc yi acik tutardim bi oyun.icin

simdi 50-60gb oyun bile 1 saatte masaustumde

Vay be... Aynı durumları zamanında bende yaşadım. PC'yi açık bırakıp 30-40 partlı oyun indirdiğimiz günler çok uzak değil. Rapid'den bir kere premium alıp sonra sürekli dosya yükleyip kaç sene gelen puanlarla hesabımı uzata uzata geldim.

Üzüldüm RS'nin kapandığına...

Kazanacaklarını kazandılar gerçi yıllarca...

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.