Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.516
Cevap
8
Favori
589.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok sağol
  • Yazın forumda bi kullanıcı premium hesabını bize açmıştı.Ortak olarak kullanıyoduk.Taa ki birisi şifreyi değiştirene kadar
  • hala siz rapide para mı veriyorsunuz ben beleşe konuyorum modem resetleyici sağolsun herşey down bitince otomatik
  • quote:

Orjinalden alıntı: dephyr

hala siz rapide para mı veriyorsunuz ben beleşe konuyorum modem resetleyici sağolsun herşey down bitince otomatik

Oda güzel.Ama ben Geceleri Flashgeti açık bırakıyorum sabaha kadar indirior modem resetleyici bunu yapıyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

hala siz rapide para mı veriyorsunuz ben beleşe konuyorum modem resetleyici sağolsun herşey down bitince otomatik

Oda güzel.Ama ben Geceleri Flashgeti açık bırakıyorum sabaha kadar indirior modem resetleyici bunu yapıyormu

24 saatte link indirsen bende 24 link indiriyorum fark yok tek fark sen premiumla dosyayı kaldığı yerden başlatabilirsin ama bendeki modem resetleyici günün 24 saati hep acık ve görevini yapıyor ben pc başında değilimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 19 Ocak 2008; 16:15:01 >
  • şu modem resetleyici programın ismi nedir ?
  • modem resetleyici istiyom
  • Limitler yükseltilmiş.

With 210 Gigabit/s of Internet connectivity and 4.5 Petabytes of storage, Rapid-Share is one of the biggest and fastest web hosters world wide.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Umur!

benim bir sorum olacak yeni konu açma gereği duymadım eğer tam anlamıyla cevap gelmezse açarım.

Rapiddshare premium kullanıcısıyım indirme yöneticisi olarak IDM kullanıyorum.Fakat 20 gb indirmeme rağmen(NetLimiterdan baktım 19 küsür yazıyordu)
    rapidde 25 gb indirdin diyordu DM lerin böyle bir soruna yol açtığını biliyorum çözüm ne olabilir.IDM klasik olarak 8 koldan çekiyor ama eğer bunu 1e düşürürsem (nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim) bu sorun ortadan kalkar mı.çünkü forumda Fget ile bunun deneyi yapılmıştı ancak idmde nedendir nasıl olur bir bilgim yok.

teşekkürler şimdiden.

Çoklu indirme yaparsanız kotaya yansıması çok normaldir.Çoklu indirme tekli indirmeye görede daha yavaştır.Her yönden - açıkcası.Bire indirirseniz kotalar neyse o olarak yansır.

IDM'de o ayar nasıl oluyor bilmiyorum ama benim tavsiyem Flashget kullanın.Eğer tamam diosanız Flashgetteki ayarları anLatayım ?

Seçenekler>Bağlantı>Orda 8 Yazan Bi Listbox war o kaç koldan indiriceğini belirliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan.91 -- 21 Ocak 2008; 15:30:53 >
  • quote:

quote:

quote:

24 saatte link indirsen bende 24 link indiriyorum fark yok tek fark sen premiumla dosyayı kaldığı yerden başlatabilirsin ama bendeki modem resetleyici günün 24 saati hep acık ve görevini yapıyor ben pc başında değilimki

senin modem resetleyicin aynı anda 4 dosya indirebiliyomu ???
    peki modem resetlenip yeni ip alırken kaybolan zamanı kapatabiliyomu ?

U.S Downloader falan yalan işler imkanınız varsa premium alın rahatlayın kanımca
  • Tamam rapid i anlatmisiniz tskler zaten bende uye oldum.Uye olduktan sonra yapilacak adimlarida alsak.Zira orada dosya aramayi dahi bilmiyorum
    tskler
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2000watts

Tamam rapid i anlatmisiniz tskler zaten bende uye oldum.Uye olduktan sonra yapilacak adimlarida alsak.Zira orada dosya aramayi dahi bilmiyorum
    tskler

Anlatılacak bişey yok açıkcası

Ne indirmek isterseniz rapid-share linkleri ile doludur.

Diyelimki Film indireceksiniz Google'dan aratın film sitelerini girin bir film beğendiniz diyelim ortalama 4-5 Part halinde Rapid-Share Linki vardır.Free olduğunuzdan dolayı sadece 1 Part indirebilirsin.İkinci partı indirmen için Modeme reset atmak zorundasın.Bunun tek çözümüde Rapid-Share premium almaktır.

Divx siteleri vs google'dan bulabilirsin.Olmadı PM'den ulaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 21 Ocak 2008; 17:55:06 >
  • yani rapidin içinde arama yapamiyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2000watts

yani rapidin içinde arama yapamiyorsun?

Rapid sitesinde arama yapamazsın zaten.Ne indirmek istiyorsan Google amcaya bir uğra o seni doğru yere götürür Götürdüğü yerdeki linklerinde %95'i rapiddir.
  • arakdşlar önceden 1024 sınırsız kullanıyordum genelde indirme hızı 100-140 arası oynuyordu şimdi 2048 geçtim ama rapidden tek dosya inerken hızda bi değişiklik olmadı ama çoklu indirme yapınca inenlerin indirme hzını toplayınca 200 geçiyor niçin tek dosya indirmede 200 ü göremiyorum acıklarsanız sevinirim
  • Direct Download özelliğini de açıklayalım değilmi
  • RapidFolder nedir?
    Her premium üyenin folderı olur mu. Ben de bunu merak ediyorum.

Rapidshare.com rapidshare.de'nin devamı niteliğinde midir? Alakasız mıdır=

Bir de istese rapidshare com pc'nizin mac no sunu alarak modem resetlemeyle downloadı engelleyebilir. Yanılmıyorsam rapidshare.de böyle yapıyordu zamanında. Bunu engellememesinin sebebi nedir? Yayılmak vs. mi
  • Free zone dan premium nasıl yapılır onu da eklerseniz yazıya güzel olur, bilmeyenler vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

Direct Download özelliğini de açıklayalım değilmi

Ekledim hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.