Şimdi Ara

Rapid e Upload Yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rapidshare Managerdan upload yapmak istediğimde, program açılır açılmaz, Network connection problem hatası veriyor ve uploadlarım kırmızıya donuşuyor. Modemi resetledim, herşeyi denedim sorun hala aynı. Program açıldığı anda bu hatayı alıyorum. Rapidin sitesinden yapmaya çalışınca da , bir iki dakika upload ediyor sonra dosya buyuklugu hız ve kalan sure yerinde NaN yazıyor ve bir sure sonra da sayfa geçersiz hatası çıkıyor. Serverlarda mı bir problem var. Yaklaşık 120gb upload yaptım. İlkkez böyle bir sorunla karşılaşıyorum

• dünden beri aynı problemi yaşıyorum, tam olarak sizin belirtiğiniz şekilde. henüz bir çözüm bulamadım. bu arada kablonet kullanıyorum sizin bağlantınız nedir?
  • ttnet kullanıcısıyım, sanırım rapidde bir sorun var, türktelekomun upload denetimi gibi birşey yaptığını düşünmek istemiyorum
  • aynı sorun bende de var dün geceden beri
    sayfadan 2 tane upload yapabildim ama yarıda kesilme riski yüksek oluyor
  • biraz bekleyeceğim, bir sorun var sanırım rapid serverlarında, tam da 16gb birşey upload ediyordum, hata bir kaç part hata verdi sonra bu sorun başladı, şimdi baştan kontrol edip bozukları tekrar upload etmem gerekecek
  • sorunum hala devam ediyor, benden başka aynı problemi yaşayan var mı
  • Devam ediyor hala, bir kaç forumda da konusu var aynı.
  • Ben ne rapide upload yapabiliyorum nede msn den birilerine dosya gönderebiliyorum. Rapid de sürekli yarıda kesiliyor, msn de ise sürekli aktarım hatası deyip göndermiyor.
  • yurtdışı çıkışlarında problem varrrrrrrrrrrrr
  • rapidde sorun devam ediyor ama emule de bir sorun yok tüm hızımla upload devam ediyor
  • Aynı problem bendede mevcut, sanırım rapıd de bır sorun var.
  • bende de aynı sorun mevcut. gittim rapid manageri sildim şimdi de yükleyemiyorum. yüklerken hata verip duruyor. beklemekten başka çaremiz yok
  • Ana konudan devam ediniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.