Şimdi Ara

range rover 2.7 tdv6 sport vs 3.6 tdv8 vogue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2008 model civarı bu iki model ile ilgileniyorum km en fazla 150 k olacak

Kullanıyorsanız yada biliyorsanız tercihiniz ne olurdı acaba biraz bilgi verirmisiniz ? Yada eğer tercih etmem derseniz sebebini yazar mısınız .

Su an Volvo v40 sahibiyim küçük geliyor yaş 25

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla kısa bir süre kullandık. Ben beğenmedim ama kötü olduğu için değil ben yüksek araç sevmiyorum bir de 2.7 190 beygir olmasına rağmen cüssesinden dolayı çok hantal kalıyor. 4 kişi + yüklü halde inan sollamalarda baya tedirgin oldum hani diyebilirsiniz normal 2.7 tona falan ulaşıyor araba ama bunun düşünülmesi lazım insanlar ailesiyle hiç mi tatile gitmeyecek ? Öyle kafayı çıkarayım bakayım hızlanayım bir olayı yok hızını alıp sollama yapman lazım. D Sport falan hiç işlevi yok. Performans anlamında hiç tatmin edici değil ama konfor olayı bambaşka. Cidden evdeki salonda yayılıp oturursun ya o rahatlık var.

Bizdekinin problemleri de vardı sunrooftan ses geliyordu, içeri yağmur alıyordu bunlar ufak problem biraz para sıkışıyor ama sonra şanzıman falan da sıkıntı çıkarmaya başladı.

Yakıt tüketimi de fazla yani cüsseye göre normal ama kastığım halde uzun yolda 7.5 altına düşemedim, şehir içi 11 in altını görmek mümkün değil gerçekten mümkün değil şehir içinden kastınız Şile'ye gitmek ise evet mümkün ama öbür türlü kesinlikle olmaz.

Ben V40'tan RR'ye geçmezdim tabi şans işi belki senin alacağında hiç sorun çıkmaz bilemeyiz. Yani hem sanayi için zamanın olacak hem de kenarda para ayıracaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 10 Haziran 2018; 14:26:14 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Evet biraz problemleri olabiliyor o yüzden düsük km bakmaya çalışıyorum ama fiyat değişiyor tabi

Hız olayına gelince de hiç öyle bi tutkum falan olmadı (1 kere büyük kaza geçirdim o yüzden temkinliyim)

Yakıt konusunda 10 -13 un altına inmeyeceğinin farkındayım sağolun yorumunuz için

• 2.7hdi motoru kime sorsam uzak dur derler.

• 2.7 o araç icin yetersiz.Ama araç güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende çok baktım zamanında vazgeç bu sevdadan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.