Şimdi Ara

Rakipler direkten dönmüş bize de yazık olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla almak için epey uğraştık kendisi de gelmek istedi ama Spartak Moskova yönetimi arıza çıkarttı vermek istemedi.
    Forvette Webo değil de bir Emenike'yi alabilseydik bence forvet hattımız felaket olacaktı.

• Emenikenin yerinde olsa ülkenin üzerinden uçakla bile geçmem. Ayrıca Emenike'nin önü çok açık dünyanın en iyi kulüplerinden rahatlıkla oynayacaktır ileride.
  • Adam 2.ligden çıkıp nerelere geldi dahada ilerleyecektir bende katılıyorum arkadaşa. Sanmıyorum birdaha fenerbahçeye dönsün keşke dönse ama sanmıyorum..
  • MavéRicK_09

Emenikeyi Spartak Moskova'da izliyor musunuz da böyle kesin bir tahminde bulunuyorsunuz?
  • Webo'dan gayet memnunum ben.
  • emenikeyi alamıyosam ben olsam eder i alırdım nasılsa aykut sowu sol tarafta oynatıyor eder tam solda da oynuyor forvettede sağ taraftada

volkan
    gökhan yobo transfer hasan

kuyt meireles emre eder
    transfer
    sow
  • Emenike çok abartılıyor bence. Sow daha iyi.
  • Webo çok kötü sanki her lig maçında gol atıyor adam (Bjk yi söylemiyorum bile)daha ne yapsın
  • Sow iyidir de sonuçta adamı sol forvet olarak kullanıyoruz.
    Webo da kötü değil verimli oynuyor ancak sadece skor değil de oyun için etkinlik olarak da bakarsak Emenike ezer.
  • Bizim takımda düz kanat oyuncusu yok. Hala Sow sol kanat oynuyor diyenler var. Keza Kuyt'ta öyle. Takım 4-2-3-1 görünümünde 4-1-2-3 oynuyor. Maç içerisinde taktik yerleşim ve yapılan koşular ve istasyonlara dikkat ederseniz anlarsınız. Forvet mevkisi bizde çakılı adamla kapatılmıyor artık. Kanatlardan içeriye çapraz koşularla, müsait olan oyuncu bindirme yapıyor. Sağ veya sol ayaklılar zaman zaman ters kanada geçip üstünlük kurmaya çalışıyorlar.

Kimse dikkat etmiyor ama Sow iki ayağınıda mükemmel kullanan bir oyuncu. Komple bir forvet ve her yerden her pozisyonda vurabiliyor. Şahsen izlediğim ve Fenerbahçe'ye gelmiş en iyi yabancı forvet tahtını Hooijdonk ile paylaşan bir oyuncu.

Webo ise takıma alınabilecek en iyi alternatifti ve de aynen öyle oldu. Emenike bu saatten sonra yarar değil zarar sağlar. Türkiye'ye dönerse bizim medya 7/24 adamla uğraşır. Faydadan çok zarar sağlar.

• Sportif kariyer anlaminda yaziyorum, Emenikeden ZERRE kadar beyin varsa bi daha Türkiyeye dönmez zaten.. Önü çok açik bi oyuncu.. Sene sonu, 2014 sezonun sonunda daha büyük bi klübe kesin gider..
  • Adamın 22 maçta 5 golü var Rusya da . Şl dede 6 maçta 3 gol .Offfff da denilecek bir performansı yok .
  • Bu da 2013 performansı
  • Bu da 2013 performansı

• quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Adamın 22 maçta 5 golü var Rusya da . Şl dede 6 maçta 3 gol .Offfff da denilecek bir performansı yok .

burak yılmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.