Şimdi Ara

Raised by Wolves (HBO Max) - 3 Eylül 2020 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
6.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2. sezon ilk bölümü bitiremedim, bıraktım diziyi.
    ridley scott 'un bundan sonraki yapımlarina önyargılı bakacağım. malesef kalite düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 11 Şubat 2022; 23:50:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

ittire katırra son 5 dakikaya kadar gelip sonra bakarım dedim kapadım, koca bolum hava cıva boş muhabet

• Ridley Scott ne yapmaya çalışıyor?

Prometheus filminden beri acayip bozdu.

filmde ve dizide sürekli bir yaratılış, yaratıcı, dini mistik öğeler,

gerçeği bulma, öğrenme vs... yaratıcı ile irtibat, karşılaşma....

böyle garip şeylere odaklanıyor.

bilim kurgu - uzay - uzaylı temalarından uzaklaşıyor.

acaba kendi içindeki arayış çabasını, filmlerine falan mı yansıtıyor.

• s2e2

Hiç fena değildi, ilk sezona göre daha oturaklı gidiyor bence dizi.

• Bu dizi inanılmaz. 2. sezonun ilk 3 bölüm sönük başladı ancak 4 ve 5 eski temposuna geri döndü. Bu tarz dizi bulmak bu günlerde zor, kıymetini bilmek gerek.

• Dodge kullanıcısına yanıt

hocam ben geçen gün başladım ilk 2 bölümü izledim ama biraz sıktı beni hemde sıkı bir bilim kurgu sever olarak. İlerde açılıyor mu dizi? Beni bir türlü içine çekemedi

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    İlk sezonun ortasına gelmeden vermiştim bunun notunu. Çok matah bir şey değildi. Sezon finalini görenler de sövüp duruyordu. Şu bollukta vakit kaybı bence. Türün özel hayranı değilsen başka şeylere bak derim hocam.

• İlk sezon sonlarda saçmalamıştı.
    2.sezon ilk iki bölümü izledim biraz ağır ilerliyor yine de bu tarz diziler kıt olduğu için izlenmeli.

Amanda pandemide çok yıpranmış yaşlanmış gibi görünüyor ya da ışık ekibi işini düzgün yapmıyor.

• 2x4 oldukça iyiydi. Konulari güzel bağlayabilirlerse dizi çok farklı yerlere gidebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci sezonda bitti umarım 3. sezon onay alır ve devam eder. Dizinin atmosferine ve bilinmezliğine hayranım.

• Ya seviyorlar ne nefret ediyorlar. Ortasını göremedim pek ne ekşide ne buradaki yorumlarda. Ben sanırım dördüncü bölümde falan bırakmıştım. İkinci sezonda dini zırvalıkları bir kenara bıraktığı falan söyleniyor aslında tekrar mı göz atsam diyorum. Alien evreniyle alakası var mı dizinin izlemek lazım mı o filmleri? Prometheus falan özellikle.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Diziyle çok alakalı olduklarını düşünmüyorum hocam o filmlerin bende 4. bölümde kaldım en son bazen sıkıcı bir hal alabiliyor dizi, Lakin Prometheus filmini izlemeni öneririm gayet güzel bir filmdi bence.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Çıktığı yıl bakmıştım o filme iyiydi diye hatırlıyorum ama çok oldu unuttum açıkçası. Dizinin kontrastı itiyor beni çok kötü görünüyor açıkçası niye böyle bir tercih yapmışlarsa. Yoksa gene iyi kötü izleniyordu. Bir de dini referanslara sırtını çok dayamış galiba. The Expanse bitirmem lazım çok uzattım onu bitirince muhakkak bakacağım bu diziye.

• İptal edilmiş. Yeni bir kanal/platform arayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 3 Haziran 2022; 17:25:34 >
  • 1.bölümü şimdi izledim. Dizi mi film mi anlamadım. Soluksuz izledim. Diziye adeta film tadında bir emek verilmiş. 1. bölüm gibi devam edebilirse feci bir dizi olur. Bakalım.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    dizinin sonlara doğru batırdığını ve sonradan da iptal edildiğini biliyorsun di mi hocam ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum, heyecanı kaçmasın diye bir diziyi izlemeden önce bilgi edinmiyorum.

• Diziyi bitirdim. Güzel diziydi. Fantastik bir bilim kurgu dizisi. Dizi çok ileri bir tarihte geçiyor. Düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.