Şimdi Ara

Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
5
Favori
31.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitsin şu lanet nesil artık ya uzadı gerçekten.

""One final point to make is that we're at the tail-end of the current console generation. We're now incredibly familiar with the current hardware and have reached the point that we're getting EVERYTHING possible from it. We're dedicated to pushing Grid 2 to the next level, making it the definitive racing game on this generation of hardware. Dropping a lesser-used feature such as interior cam frees up the memory and processing power to push the more prominent systems to the next level is a tough decision but it's one we felt had to be made, for the benefit of the majority of players."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Kokpit açıklaması:

"Kokpit kamerasından elde edilen sistem belleği sayesinde çok daha çarpıcı yarış grafikleri elde ediyoruz."

http://www.eurogamer.net/articles/2012-08-08-codemasters-responds-to-criticism-about-loss-of-in-car-view-in-grid-2

Yemişim kokpiti.

Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!]

Yeni sayfada.

•  Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!]

• Aynen,kimse oynamıyorsa,boşuna koymuşlar şu zamana kadar zaten.
    mevcut nesil yüzünden,ondan bundan kısıp,başka şeyleri artırıyorlar.
    Bi an evel gelsin şu yeni nesil,yeni Xbox mıdır,Xbox 720 mi midir nedir.
  •  Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!]

• Ben bütün yorumlarımı PC diye yapmıştım konunu xbox olduğunu görmemişim.

Yaptığım yorumlar PC için geçerlidir.
  • 2009 da bi grid 2 başlıgı hatırlıyorum

tipik codemasters gine blur katıp kakalayacaklar, oynanışı zevkli olmasa çekilmez artık codemastersin grafikleri 2006-2007 den beri aynı ufak geliştirmeleri hariç
  • ridge race 4 den beri oynadığım tek oyun pc oyunlarını sevmem ama bu oyun bana direksion seti aldırmıştı
  • Ridge Racer'ı ülkemizde pek seven yok gerçi ama dehşet seridir. Son oyunu ile düşüşe geçti bence. Grid 2 gelsin bakarız ileride...
  • merakla beklediğim oyunlardan biri
  • Oyun çıkmadımı GRID gıttım aldım ancak öyle 50-60 tl lık dıreksıyonları felan kabul etmıyor katologunda g27 felan ıstıyor :S en aşşağı 100 -150 tl lık dıreksıyon almak lazım yokmudur bunu bılen uygun fıyatlı dıreksıyonla calısmıyormu direksiyonu olmayan hiç kimseye tavsiye etmem direksiyonsuz oynanmıyor kesınlıkle bilen varsa yardımcı olabılırmı hangı dıreksıyonu alabılırım
  • Bal gibi de oynaniyor hayatinda hic gamepad kullanmadin sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Bal gibi de oynaniyor hayatinda hic gamepad kullanmadin sanirim.

Klavyeyle oynanmiyor yaris ve drift modunda skntı oluyor hangi gamepadmis bu merak ettim grid gamepadlledemi destekliyor link koyarmisin ?

• Burası xbox bölümü ne klavyesi dostum ayrıca PC de illa gamepad ile oynamak istiyorsan xbox 360'ın game pad ini kullanabilirsin en yaygın olanı da o zaten.
  • Peki gamepad yerne 50 100 civarinda destekleyen direksiyon yokmu pc icin

• Grafikler özellikle çevre ve yansımalar.

• lan herıfler salak kandırıyo sankı yok kokpıt olmadan daha ıyı grafık alıyolarmıs mıs kufur edıcem valla oyun sektorundekı en aptal saptal kararlardan bırını almıslar hıc aklımın ucundan bıle gecmezdı grıdde kokpıt olmaması bu oyunu at cope gıtsın buyun heycan kokpıttte zaten dısardan avel gıbı sursen ne olur surmesen ne olur neysekı saglam sımler gelıyo grıd 2yı kurmam bıle artık
  • Bu tarz arcade oyunlar kokpit kameradan oynanmaz,bence gereksizdi iyi olmuş,oyun süper gözüküyor,dış kamera'dan yok mu gameplay ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Grafikler özellikle çevre ve yansımalar.

Muhteşem gözüküyor gerçekten..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.