Şimdi Ara

Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
5
Favori
31.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!]

Tür: Yarış

Yapımcı: Codemasters Racing Studios

Yayıncı: Codemasters

Platform: PC,Xbox 360,PS3

Grafik Motoru: EGO 2.0

Çıkış Tarihi: 31 Mayıs 2013

Videolar

Görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 5 Haziran 2013; 2:33:33 >

• Çok isterim GRID 2'nin çıkmasını fakat yeni nesile değilde bu nesile çıkacağını düşünüyorum.
  • Çok bekledim bu oyunu.
    İlk duyurusu yapılalı 1 seneyi falan geçti sanırım.
    Dirt 3le birlikte duyurulmuştu GRID 2 de çıkacak diye ama ardından ne bi ses seda ne bi haber.
    Umarım olabildiğince yakın bi tarihte çıkar.
    İlkinin tadı hala damağımda.
  • Oyun resmi olarak hiçbir zaman duyurulmadı hepsi söylentiden ibaret.
  • Çıkan söylentiler hep 2012 de çıkacak yönünde ama ben bu sene içinde pek ihtimal vermiyorum en iyi ihtimal
    Q1 2013 gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyun resmi olarak hiçbir zaman duyurulmadı hepsi söylentiden ibaret.

Resmi ağızdan ilk defa yukarıdaki Dirt Showdown videosunda yapımı doğrulandı.
  • Süper haber yav dirt serisinden kusasım gelmişti 1'in tadını vermedi hiçbiri, Grid'i ne oynardık zamanında live'da arkadaşlarla olsun single olsun ne günlerdi be...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Süper haber yav dirt serisinden kusasım gelmişti 1'in tadını vermedi hiçbiri, Grid'i ne oynardık zamanında live'da arkadaşlarla olsun single olsun ne günlerdi be...

O gunler mazide kaldi genc simdi grid 2 de size tur bindirmek icin sabirsizlaniyorum.:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Süper haber yav dirt serisinden kusasım gelmişti 1'in tadını vermedi hiçbiri, Grid'i ne oynardık zamanında live'da arkadaşlarla olsun single olsun ne günlerdi be...

aynen. dirt serisi gridin tadını vermiyor.

grid 2'nin kesin çıkış tarihi belli oldu mu acaba?
  • İlk oyun gerçekten iyiydi.Hala oynarım Xbox 360'ta.İkinci oyunda çok iyi olur,net bir çıkış tarihide gelir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

O gunler mazide kaldi genc simdi grid 2 de size tur bindirmek icin sabirsizlaniyorum.:D

Biz eskiciyiz malesef. Eski yılları özlüyorum hala ama artık önümüzde ki günlere bakıcaz. Hayat ileriye akıyor. Güzel gelişmeler oluyor. Allah bereket versin. Durduk yere gözümden yaş geldi. O derece güzel.

-----------

Bu arada Nişantaşı'nda az kalsın kafama beton tuğla iniyordu. Verilmiş sadakam varmış. Fena fırtınaydı varya, .... yoluna gidiyorduk. Gerçi forumdan sevinenler olmazdı değil hani.

• ilk oyun gerçekten çok iyiydi.ikincisinin de öyle olacağına inanıyorum.çıksa da oynasak.
  • 'Codemasters aktif olarak GRID 2 üzerinde çalışıyor'.

Race Driver: GRID, 2008 yılında çıktı ve gerçekten çok sevildi. Öyleyse serinin devamı nerede diyenler için, resmi Xbox dergisi raporuna göre, yolda. Hayranların talebi üzerine GRID tekrar gündeme gelince Codemasters ile iletişime geçildi ve GRID takımının serinin devam oyunu üzerinde çalıştıkları söyleniyor. Daha da iyisi, oyunun F1 2012'nin çıkışından sonra piyasaya düşeceği söz konusu. F1 2012'nin eylül ayında geleceği tahmin ediliyordu, ama henüz duyurulmamış serinin 2012 çıkışının ertelenebileceği de ihtimaller arasında.

2010 senesinden beri beklenen GRID 2'den açıkçası çoğu kişi ümidi kesmişti. Ama Codemasters'ın tekrar proje için stüdyoya dönmeleri raporundan sonra oyun hakkında ilerde daha fazla ayrıntı alabileceğimizi düşünüyoruz.

http://oyungezer.com.tr

• GRID 2 resmi olarak duyuruldu.

http://n4g.com/news/1051864/the-race-returns-grid-2-official-announced

http://ve3tro.com/2012/08/03/grid-2-the-race-returns-teaser/

Videonun sonunda da 8 Ağustos 2012 tarihi verilmiş.Sanıyoruz,oyunla ilgili daha detaylı bilgiler verilecek.

• Gözünüz aydın beyler geliyor!! :D

http://youtu.be/oWKbNFuONig
  • İlk oyun tam bir efsaneydi en kısa sürede duyurulur umarım.
  • Sadece pistlere odaklanmasa su oyunlar daha iyi olacak
  • 2013 yaz aylarında pc,ps3,x360 icin cikar kesin belki vita da olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Çok bekledim bu oyunu.
    İlk duyurusu yapılalı 1 seneyi falan geçti sanırım.
    Dirt 3le birlikte duyurulmuştu GRID 2 de çıkacak diye ama ardından ne bi ses seda ne bi haber.
    Umarım olabildiğince yakın bi tarihte çıkar.
    İlkinin tadı hala damağımda.

Benim yazacaklarımı sen yazmışsın. Duyuruldu duyurulmadı karışık işler vardı, resmileşmesine sevindim.
  • ps3 ü aldığımda (2009) grid ilk oyun keyifi aldığım yapımlardan bir tanesiydi... demosunu indirmiş hayran olmuş her dışarı çıkmadan önce ''ulan artık alıyım su oyunu'' diyip dışarı çıktığımda hep unuttuğum bir oyundu 2 side şüphem yokki muhteşem olacak.. özellikle duvara çarpmalardaki ses ve görsel efektleri olsun beni aşırı etkilemişti GT5 de bile olmayan bazı efektler vardı. bu arada Grid'in serverları kapandı diye birşey duymuştum? şimdi eğer bula bilirsem alsam oyunu online oynaya bilirmiyim acaba varmı bilgisi olan?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.