Şimdi Ara

Race 07: Official WTCC Game (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
1
Favori
28.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür:Yarış
    Yapımcı:SimBin
    Dağıtımcı:Atari
    Web:http://www.race-game.org/
    Platform:PC
    Çıkış Tarihi:Çıktı
    Demo:http://www.gamershell.com/download_20923.shtml
    Screenshots:http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=11766
    Alternarif:GTR 2
    Multiplayer:Var

SimBin firması GTR 2 ve Race'dan sonra RACE 07 oyununu duyurdu! Bu sefer Formula yarışlarına
    el atan firma, Formula 3000, Formula BMW gibi yarışlar dahil WTCC 2007 sezonunun lisanslı tüm
    arabaları ve yolları da bulunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 27 Eylül 2007; 8:07:53 >

• formula 1 de olacak mıymış içinde?
  • f1 in isim hakkı sony de ve onlarda malesef sadece ps için oyunlar çıkarıyo.bu yüzden f1 yarışlarını içermesi imkansız.gp2 araçlarına benzettim ben çok güzel görünüyo gerçekten.pinky arkadaşa teşekkürler
  • Oyunda sadece F1 arabaları olmayıp WTCC nin bütün arabalarıda olucakmış, ayrıca daha çok şehir içi pistleri olucakmış.

SR3 ve SR4 de olucakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 22 Şubat 2007; 18:45:34 >

• Bu SimBin i çok seviyorum ya.Hep bize göre oyunlar yapıyo.Şimdi de formula 3000,bmw ve wtcc.Bundan sonraki oyunu inşallah F1 olur.
  • f1e paraları henüz yetmez
    ancak race 07 gibi ticari kazanca yönelik oyunlar çıkarırlarsa ileride belki olur;)
  • valla oyun güzele benziyor. ama keşke f1 hakları da olsaydı da kariyer yapsaydık sıfırdan. karting ten f3 efalan avrupada olduğu gibi. ne güzel olurdu yaw. şimdilik sadece hayal gibi görünüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şeffaf Kasa

valla oyun güzele benziyor. ama keşke f1 hakları da olsaydı da kariyer yapsaydık sıfırdan. karting ten f3 efalan avrupada olduğu gibi. ne güzel olurdu yaw. şimdilik sadece hayal gibi görünüyor.

ohhho harika olurdu gerçekten araç geliştirme gibi seçenekler olurdu süper bir şey ortaya çıkardı.
  • Nitrogliserin anlamadım neden yetmez dedin..Ama yıllardan beri oldukça sıkı yarış oyunları çıkmasına rağmen hiç bir F1 oyunu çıkmadı..GTR2 grafikleri tadında bir F1 ne güzel olurdu bea..
  • f1 oyunu yapmak için yani f1 ismini kullanmak için belli bir para ödemeleri gerekiyor ondan yetmez paraları
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Nitrogliserin anlamadım neden yetmez dedin..Ama yıllardan beri oldukça sıkı yarış oyunları çıkmasına rağmen hiç bir F1 oyunu çıkmadı..GTR2 grafikleri tadında bir F1 ne güzel olurdu bea..

sonuna kadar katılıyorum.
  • F1 oyunu daha uzun bir süre çıkmaz boşuna beklemeyin isim hakları Sony de.
  • Sony bir şeyi doğru dürüst yapsa içim gam yemeyecek. Dandinik dandinik oyunlar yapıp F1'in adını da kirletiyor. Simbin gibi bu işi bilen firmaların bu işe el atmaları lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Nitrogliserin anlamadım neden yetmez dedin..Ama yıllardan beri oldukça sıkı yarış oyunları çıkmasına rağmen hiç bir F1 oyunu çıkmadı..GTR2 grafikleri tadında bir F1 ne güzel olurdu bea..

Bernie Amca lisans için uçuk fiyatlar istiyor.
    F1 lisansı almak simbinin harcı değil tek başına anca EA bünyesine falan geçerse belki.
    ama simbin için bu bile büyük bir başarı çünkü oyun programcılığı hayatlarına f1 2001 oyununa fia gt modu yaparak başladılar. yani oyunlara mod yaparken artık başkaları kendi oyunlarına mod yapıyor helal olsun demek lazım.
  • Arkadaşlar 2 yeni ekran görüntüsü ve yeni özellikler açıklandı

Yeni özellikler
    *Tamı tamına 11 farklı araç çeşidinde 200 den fazla araç varmış
    *20 tane pist varmış(yine şehir pistleri varmış)
    *yeni kokpit kamerası eklenmişaction camera cockpit view

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=42663&mode=thread&order=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 8 Mayıs 2007; 22:43:31 >

• Ben ce en azından f1 arabalarıyla yarışabilmek güzel olur hem kesin buna özel bir kariyer moduda çıkarırlar
  • mod kesin cıkarırlar f1 isimleri ve arabaları olan ps2 hak almaya dvm etsin sonucta modu yapan ticari bir kuruluş değil para karşılığı gütmediği için f1 modu yasaklanamıcakta
  • iyice aştılar bunlar, güzel, benim gibi araba yarışı tutkunları sevinicek
  • En üsteki SSlerden 4. ye dikkat!!!
    Kamera kaskın içinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: erulu

En üsteki SSlerden 4. ye dikkat!!!
    Kamera kaskın içinde

+1
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.