Şimdi Ara

FİFA 09-- YENİ UPDATE GELDİ 1.02 ( Trophies & Ultimate team )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FİFA 09 un yeni update i gün itibari ile çıkmıstır. Sürüm 1.02 boyut 32 mb. Oyunu açın indirmeye başlayacaktır.

TROPHY ler eklendi.. Trophy Listesi

ULTİMATE TEAM özelliği eklendi.( ana menüde cıkıyor. 5 ücretsiz maca imkan veriyor.)
    Şu an ben açamadım .Menüden geri atıyor.Sebebi henüz UK ve US store ingilizce UT paketinin gelmemiş olası sanırım.EA forumlarından ogrendıgım kadarıyla.Bu akşam büyük ihtimalle gelmiş olacak yaklaşık 1.5 bg lık bır paket olacağı söyleniyor.Bazı kişiler bu paketin japon psn den indirilebilğini belirtmişler.Sabırsızlananlar bu jp store dan deneyebilirler.

Fifa 2010 daki muhtemel özellikler için TIKLAYIN..!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer1857 -- 19 Mart 2009; 14:01:46 >

• Trophy gelmesi çok iyi olmuş
  • trophy geldiğini duyar duymaz shoptodan siparişi verdim :) artık online turnuvalara bende katılırım arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzy83

trophy geldiğini duyar duymaz shoptodan siparişi verdim :) artık online turnuvalara bende katılırım arkadaşlar

Al tabi geç bile kaldın
  • Arkadşlar evesinizi kırmak istemem ama ultimate teame heralde bız satın alamayız cunku uk store ızın vermıyo bızım türk kredi kartlarına yanı en azından ben 10 adet farklı kart denememe ragmen uk storeden 2006 dan berı her hangı bırsey satın alamdım su yuzden soyluyorum galıba benım gıbı hepımızın fıfa09 u pal yanı 2 bolge.
  • benimki 4.bölgeama bi sorun yok tabi
    trophy nin gelmesi iyi olmuş.uzaktan gol sıkıntısı olmaz herhalde 3.sn de orta sahadan gol takk...böyle bir trophy varsa bir tane bronz cepte
  • X360da baya achivements almıştım fifadan
    Arenade bilmem kaç gol atarsan veriyodu penaltı kurtarınca veriyodu vsvs Zor değil yani baya bi trophy gelicek anlaşılan
  • baktımda sımdı trophy listesine oyundan kolay ya hemncık 2 tane kaptım bıle
  • trophy gelmesi süper olmuş yaa bide bişe sorcam bu orta sahadan nası oluyor gol
  • ben direk pas verir vermez r1 ile şuta abanıyorum sonuna kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

ben direk pas verir vermez r1 ile şuta abanıyorum sonuna kadar

santradaki ilk pastan sonra mı? yoksa orta sahada herhangi birine pas verip mi şut çekiyorsun? şimdiden öğreneyim oyun gelince lazım olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 19 Mart 2009; 16:50:43 >
  • santra da daha ilk başlangıçta ve gol yedikten sonra başlarken pası veriyorum.fakat fazla yapmıyorum gol olunca insan gıcık oluyor o yüzden tanıdıklarla oynarken anca dk 45 te gol yediysem yaparım onun dışında yapmıyorum
  • quote:

santra da daha ilk başlangıçta ve gol yedikten sonra başlarken pası veriyorum.fakat fazla yapmıyorum gol olunca insan gıcık oluyor o yüzden tanıdıklarla oynarken anca dk 45 te gol yediysem yaparım onun dışında yapmıyorum

Hocam zaten onu yapınca karşı takımdaki oynıyan iyice bi kulağını çınlatıyor
  • ok anladım sağol.
  • herkese merhaba, dün italyadan gelen fifa 09 u actım ps3 ümde.. birde ne göreyim oyunun baslangıcında dil seciminde ingilizce yok italyanca rusca, ispanyolca almanca hatta portekizce bile var ama ingilizce yok.. PS3 konusunda da acemiyim hediye geldi 2 hafta önce.. ne yapabilirim bu konuda fikri olan var mı oyunu nasıl ingilizceye ceviricem?
  • fifa'nın ntsc versiyonunu kullananlar US PSN'den ultimate team'in full sürümünü satın alabilirmmi?
  • alınabılır dostum . sahsen bende ntsc-u yanı 1. bolge fıfa var ve ultımate team ı satın aldım. ama ntsc-j hakkında bı fıkrım yok .sanırım ona alamazsın us psn den
  • quote:

santra da daha ilk başlangıçta ve gol yedikten sonra başlarken pası veriyorum.fakat fazla yapmıyorum gol olunca insan gıcık oluyor o yüzden tanıdıklarla oynarken anca dk 45 te gol yediysem yaparım onun dışında yapmıyorum

Ben klas bi golle gereken cevabı verip, celebration da R3 ü sağa çekip bunu yapan arkadaşları susturuyorum genelde
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafer1857

alınabılır dostum . sahsen bende ntsc-u yanı 1. bolge fıfa var ve ultımate team ı satın aldım. ama ntsc-j hakkında bı fıkrım yok .sanırım ona alamazsın us psn den

bendeki PAL fifa ile takaslarmısın

ilk defa PAL oyun aldıgıma lanet ediyorum
  • maalesef dostum. cunku bende de 2. bolge vardı onu sattım gıttım 1. bolge fifa aldım ozellıkle sırf bu UT ıcın.ama ılerde satmayı dusunursem neden olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer1857 -- 30 Nisan 2009; 3:46:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.