Şimdi Ara

R9 380 CS GO KASIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşük ayarlarda bile kasıyor nedendir? Crysis 3 full bu böyle

• burakko9 kullanıcısına yanıt
    işlemci, ram ve anakartınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huoralcarin

işlemci, ram ve anakartınız nedir?

8gb ram ballistix mi oyle bisiydi corsairin

msi h97 pc mate

i5 4590
  • Ramler crucial'dır.
    Ekran karti sürücüsünü kurdunuz mu?
    Arka planda donanım gereksiz yere kullanan programlar olabilir. Kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Ramler crucial'dır.
    Ekran karti sürücüsünü kurdunuz mu?
    Arka planda donanım gereksiz yere kullanan programlar olabilir. Kontrol edin.

hatırladım crucial

driver 16.1 crimson en sonuncusu
  • linkteki programi kur calissin altta cs go'ya bir daha girip dene.

http://www.comroestudios.com/ClockBlocker/ClockBlocker_Setup.exe

bu nedir diyorsan bu program 380 serisindeki mhz dusmelerini engelliyor kart oyunda tam hizi neyse onda calisiyor.cs go hafif bir oyun oldugu icin kart adam yerine koymadigi icin 400 mhz filan calisiyor muhtemelen senin kart cs go'da.sorunun kaynagi bu olabilir.crysis3 ise agir bir oyun oldugu icin kart son hizinda calisir.ben programi denedim masaustunde calismiyor tam ekran oyuna girersen calisiyor ama tam ekran film izlersen de son hiza cikariyor o yuzden lazim oldugunda kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

linkteki programi kur calissin altta cs go'ya bir daha girip dene.

http://www.comroestudios.com/ClockBlocker/ClockBlocker_Setup.exe

bu nedir diyorsan bu program 380 serisindeki mhz dusmelerini engelliyor kart oyunda tam hizi neyse onda calisiyor.cs go hafif bir oyun oldugu icin kart adam yerine koymadigi icin 400 mhz filan calisiyor muhtemelen senin kart cs go'da.sorunun kaynagi bu olabilir.crysis3 ise agir bir oyun oldugu icin kart son hizinda calisir.ben programi denedim masaustunde calismiyor tam ekran oyuna girersen calisiyor ama tam ekran film izlersen de son hiza cikariyor o yuzden lazim oldugunda kullan.

hocam mhz yükseldi fakat hala 25fps filan programda bi ayar yapıcakmıyım yükleyip direk girdim sağ altta programın sarı bi kkutucugu var

• tam hızda 380 gibi bir kartın o oyundan 25 fps almaması lazım başka bir sorun var.burada Mouse dpi ayarını değiştirince düzeldi demiş enteresan bir oyun demek ki.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezueldue-counter-strike-global-offensive-fps-sorunu.54400/

burada da başlığın sonunda video var dikey yenilemeden bahsediyor buna da bakabilirsin.ayar sorunu olabilir seninki.

http://forum.donanimhaber.com/m_100093366/tm.htm

• Dahili grafik ile başlamadığından emin misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Dahili grafik ile başlamadığından emin misin?

Islemcininkiyle basliyo olabilir onu nasil cozerim bakicam pcye gecince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nvidia panelinden programa göre ayarlanabiliyordu. Amd'de durum nasıl bilmiyorum ama illa ki vardır. Csgo'yu seçip ekran kartını seçmen gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece cs go dami oluyor farkli oyun acip en az yarim saat test edermisin ? 5-6 tane oyun dene.

Son olarak MSI afterburne kurup sicaklik gpu ve cpu kullanimlarina bak oyun oynarken bi degerleri gozden gecir.

Buna benzer sorunum vardi. Islemci isindigi icin kaynaklaniyordu. TPC 612 kullaniyorm islemcim bosta 20-25 GTA V max 43. (4 GHZ)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarqSWorD

Sadece cs go dami oluyor farkli oyun acip en az yarim saat test edermisin ? 5-6 tane oyun dene.

Son olarak MSI afterburne kurup sicaklik gpu ve cpu kullanimlarina bak oyun oynarken bi degerleri gozden gecir.

Buna benzer sorunum vardi. Islemci isindigi icin kaynaklaniyordu. TPC 612 kullaniyorm islemcim bosta 20-25 GTA V max 43. (4 GHZ)

sadece cs go da oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

tam hızda 380 gibi bir kartın o oyundan 25 fps almaması lazım başka bir sorun var.burada Mouse dpi ayarını değiştirince düzeldi demiş enteresan bir oyun demek ki.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezueldue-counter-strike-global-offensive-fps-sorunu.54400/

burada da başlığın sonunda video var dikey yenilemeden bahsediyor buna da bakabilirsin.ayar sorunu olabilir seninki.

http://forum.donanimhaber.com/m_100093366/tm.htm

hocam bende gaming ayarları filan yok arayüz filanda daha yeni aradım ama bulamadmı 16.1 boyle heralde

Crysis 3 ac. Oyuna gir. Masaustune don cs go ac oyuna gir. Bekalim ise yariyacakmi :) ekran karti kendini kisiyormu kismiyormu dest etmis olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarqSWorD

Crysis 3 ac. Oyuna gir. Masaustune don cs go ac oyuna gir. Bekalim ise yariyacakmi :) ekran karti kendini kisiyormu kismiyormu dest etmis olursun.

afterburner la baktım mhz seviyesi aynı
  • quote:

hocam mhz yükseldi fakat hala 25fps filan programda bi ayar yapıcakmıyım yükleyip direk girdim sağ altta programın sarı bi kkutucugu var

hayir programin ayari yok amaci zaten karti son hizda calistirmak ve calistirmis.bir sey kisitliyor olabilir vsync'de 60'da takildigi gibi.oyuna komut filan giriyor musun max fps su olsun gibisinden?kartinda sorun olsa crysis3'te de olurdu oyunla alakali bir sıkıntı var.
  • Oyunun ayarlarini default yap. Rest at ayarlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

hayir programin ayari yok amaci zaten karti son hizda calistirmak ve calistirmis.bir sey kisitliyor olabilir vsync'de 60'da takildigi gibi.oyuna komut filan giriyor musun max fps su olsun gibisinden?kartinda sorun olsa crysis3'te de olurdu oyunla alakali bir sıkıntı var.

deniyim hocam teşekkür ederim tavsiyelerin için olmazsa araştırırım ben
    Çözüm bulabildiniz mi acaba hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.