Şimdi Ara

R9 380 CS GO KASIYOR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
26
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Çözüm bulabildiniz mi acaba hocam

Yok reiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

linkteki programi kur calissin altta cs go'ya bir daha girip dene.

http://www.comroestudios.com/ClockBlocker/ClockBlocker_Setup.exe

bu nedir diyorsan bu program 380 serisindeki mhz dusmelerini engelliyor kart oyunda tam hizi neyse onda calisiyor.cs go hafif bir oyun oldugu icin kart adam yerine koymadigi icin 400 mhz filan calisiyor muhtemelen senin kart cs go'da.sorunun kaynagi bu olabilir.crysis3 ise agir bir oyun oldugu icin kart son hizinda calisir.ben programi denedim masaustunde calismiyor tam ekran oyuna girersen calisiyor ama tam ekran film izlersen de son hiza cikariyor o yuzden lazim oldugunda kullan.

Ustam bu program tum kartlarda calisir mi ?

• Er
    9 Mesaj
    Yazlimda sorun olabilir
    Psuda sorun olabilir
    Yada işlemcide GPU varsa bilgisayar CS go hafif diye onlada çalıştırıyor olabilir

|
    |

Orijinalden alıntı: H@$@N

quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

linkteki programi kur calissin altta cs go'ya bir daha girip dene.

http://www.comroestudios.com/ClockBlocker/ClockBlocker_Setup.exe

bu nedir diyorsan bu program 380 serisindeki mhz dusmelerini engelliyor kart oyunda tam hizi neyse onda calisiyor.cs go hafif bir oyun oldugu icin kart adam yerine koymadigi icin 400 mhz filan calisiyor muhtemelen senin kart cs go'da.sorunun kaynagi bu olabilir.crysis3 ise agir bir oyun oldugu icin kart son hizinda calisir.ben programi denedim masaustunde calismiyor tam ekran oyuna girersen calisiyor ama tam ekran film izlersen de son hiza cikariyor o yuzden lazim oldugunda kullan.

Ustam bu program tum kartlarda calisir mi ?

linki aldigim forumda butun amd kartlarla calisir diyor ama gtx970 kullanan bir arkadas da denemis calisti diyor ama bilemiyorum kendim denemedim nvidia'da.
    |
    |
    Ryzen 2700x - Asus x570 Strix-E - MSI Aero GTX1070 TI - G.Skill Trident Z 4400mhz - Adata S50 1tb gen4 - Evo970 250gb - Evo860 500gb - Seagate 2TB Sshd - WD Green 2TB - Seasonic Focus GX 750w - Corsair Obsidian 650D - Noctua 200mm x2 - Noctua 120mm - Noctua NH-D15 SE - AOC AG241QX 144Hz 2K - Bose Companion 50 2+1 - Sound Blaster Z - Logitech G930 - Logitech G502 - Asus Strix Flare RGB Blue Switch - Cougar Armor S

Ryzen 3700x - Asus x470 Prime Pro - MSI Aero RTX 2080 - Adata SpectrixD41 3600mhz - Adata 256gb m2 - Adata 480gb ssd - Aerocool Strike-x 1100w - Dark N5 - Arctic P12 x4 - Arctic Esports 34 Duo - AOC 24G2U IPS 144Hz - Philips Spa9300 2+1 - Zowie EC1a - APC Le1200I

• Yüzbaşı
    519 Mesaj
    ClockBlocker, crimson driverların downclocking denen bir hatası ile saçma sapan yerlerde frekans düşürmesi ile gelen fps düşüşleri, siyah ekran sorunları gibi şeyler için yapılmış bir yazılım. Açtığınızda kartınızı son frekansında çalıştırmaz. Belli bir yüzdenin altına indirmez sadece. Bu da crimson downclocking sorunu için kısmen çözüm oluyor. Onun haricinde kullanıma ekstra bir faydası olmaz.

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/40zjwj/crimson_black_screen_no_signal/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 10 Şubat 2016; 23:16:14 >
    |
    |
    |
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,386
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.