Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
9.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 inde 90 tl ye satacam almak isteyen pm atıp rezerve ettirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Bence mutlaka ..steam,e gelecektir.yoksa satış anlamında pek memnun kalmazlar diye düşünüyorum.

Oyun en baştan sadece xbox platformuna özel çıkacaktı zaten. Satış yapmak isteselerdi multi platform olarak çıkarırlardı. Burada amaç sadece windows 10 reklamı. Ama altyapı olmadan böyle oyunları satamaz microsoft pcde. İleride PS4'e falan çıkarsa o zaman gelir belki Steam'e.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Yorumuna katılıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Why do Microsoft want to kill PC gaming whilst keep reporting to the press that they love PC gaming and want to improve and support it.
    UWP is a terrible idea for Games. No full screen, no crossfire / SLI, no VSYNC. Poor FPS, with no optimisations and no modding.

Şaka mı bu,yoksa??
  • Timeshift bile bu oyundan daha başarılıydı..
  • windows store key var elimde almak isteyen pm atsın
  • Oyun an itibariyle kırılmış. Boyutu 67 gb.

Edit: Oynayabilmek için bir kaç windows ayarı değiştirmek gerekiyor ve Windows 10 harici işletim sisteminde çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 8 Nisan 2016; 11:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Oyun an itibariyle kırılmış. Boyutu 67 gb.

Maşallah boyuta bak hele. Telekom Hadise'ye Ronaldo'ya para yedireceğine şu kotalara bir çare bulsun. Milletin altına Ferrari verip sadece bakkala ekmek almaya gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Oyun an itibariyle kırılmış. Boyutu 67 gb.

Maşallah boyuta bak hele. Telekom Hadise'ye Ronaldo'ya para yedireceğine şu kotalara bir çare bulsun. Milletin altına Ferrari verip sadece bakkala ekmek almaya gönderiyorlar.

2016 yılında 3 mbps kullanan bizden başka ülke olduğunu düşünmüyorum. 1 ay için 50 gb kota koyanlara ve adına adil kullanım diyenlere günümüz oyunlarının, dizilerin, filmlerin boyutu girsin. Gözlerine.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    67 gb nedir yahu

Bu arada denuvo koruma sistemi kullanmamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: akpnar1905

Oyunu şuan indiriyorum arkadaşlar 42.1Gb boyuta sahip indirdikten sonra her türlü deneyimleri sizlere aktaracağım.

Daha inmedi mi hocam quantum. Bekle bekle ağaç olduk. Shuttering sorunu var diyorlar oyunda.
  • arkadaşlar cross buy özelliğinde oyunun pc için key kullansak Xbox ı başka arkadaş kullanabilirmi
  • steam candır: Vpn degıstırsende sorun etmez, En azından benım kullandıgım sure boyunca (3 yıl) sorunsuz gozukuyor
    Orıgın: Arada bır sapıtır.. Vpn gırınce oflıne moda atar.. Kpatır tekrar gırersın.. Bu tarz sıteler ıcınde en uyuz olanı..
    Uplay: Onceden rezalettı.. The Dıvısıon yuzunden yenıden kullanıyorum.. Fakat sıstem bu sefer harıka ıslıyor.. Vpn degıstırsende sorun etmıyor.. Onlıne hıc bekletmıyor.. Ubısoft sonunda ogrenmıs.. Yalnız oncekı oyunlarım gozukmuyor.. Acaba farklı bır nıcklemı gırdım. 3 gundur onu dusunuyorum
    Mıcrosoft market: Wındows 10 orjınal olmasına ragmen marketıne bır turlu ısınamadım. En azından 1 sene daha oyun satın almam bu sıteden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 8 Nisan 2016; 16:59:07 >
  • şu oyunu malum yerlerden edinenler kurulum hakkında özelden yardımcı olurlarsa bana sevinirim.
  • 63 gb fazla değil mi ?
  • 980ti ile 55'lerden 37'lere çok rahat düşüyor Titan X bile 50 FPS civarlarında sürünüyor. Aynı zamanda ayaları düşürmek pek bir şey ifade etmiyor. AMD kartlar biraz daha iyi idare etse bile 60 verebilen bir kart yok. Windows Store SLI desteklemediği içinde Dünya da 60FPS alabilen bir kişi yok diyebiliriz.

Phil Spencer'in açıklamaları falan derken bravo demiştim ve Gears of War UD çok uygun bir fiyata çıkmıştı o da rezalet diyenler vardı ama ben sorunsuz oynamıştım o yüzden pek bir tepkim olmamıştı. Daha sonra Killer Instinct çıktı onda da bir sorun yaşamadım ama 60hz üstü monitör sahibiyseniz ve 60 üstü FPS de oynayayım derseniz oyun sapıtıyor. Kısacası adam meğersem PC oyunculuğunu pek önemsemiyormuş zaten konsol oyunu fiyatlarından çıkardı ki sırf Türkiye için değil tüm Dünya da bu fiyat politakası geçerli.

• Quantum Break - Övgü Fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 9 Nisan 2016; 16:01:16 >
  • İzlediğim gameplay videolarından ve yorumlarından anladığım kadarıyla Remedy nin bugüne kadar ki en başarısız oyunu olmuş.

Kötü mü derseniz değil ama Remedy den bir Max Payne bir Alan Wake gördükten sonra bu oyun olmamış gibi duruyor.
  • uzun uğraşılar sonucu kurmayı başardım bikaç dakika oynadım. grafikler gayet iyi.

dx12 de fps test programı bulamadığım için test yapamadım fakat herşey ultrada takılmadan kaymak gibi oynuyorum. 50 fps den fazladır sanırım.

4670k

8gb ram

r9 290
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.