Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşe yaradı, teşekkürler.
  • Eline emegine saglik oyun yatiyordu öyle, Turkce yama ile yaklasik 4.5 saat oynadim yama harika olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle teşekkür ederim ama save lerinizin ismi aynı oluyor dikkat edin dk lar görünmüyor orjinal oyun
  • Bu yamalar konsollara uyarlanamıyor değil mi:/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    sen supersin. geri dönüşlere böylesine hızlı cevap verebilmen çok güzel. eline sağlık. akşam eve geçince test edeceğim bende.
  • hem yamayı gönüllü yapıyor hem de bağışları kendisine değil haytapa yapılmasını istiyor adam görün adam

paragözler kudurmaya devam etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
    -

Çok kral hareket, eline emeğine sağlık. Saldırmaları çok normal kim bilir kaç para kaldıracaklardı mani oldun, iyi de yaptın.

Hiç bir beklentin olmadan ve sadece küçük dostlarımıza yardım amaçlı böyle bir paylaşım yapman, çok ince ve nazik bir hareket teşekkür ederim.

Yamayı çeviren diğer kişiler ise işi ticarete dökmüş sadece para kazanmak için çeviri yapan insanlar. Zaten ücretli yamaları sadece onlarda gördüm.

Ben olsam o yaptıkları hakaretlerden sonra hangi projeye el attılar onu da çeviririm ki iyice anlasınlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeaNPauL -- 19 Şubat 2019; 17:0:4 >
  • Yama boyutu 6mb mi ? Yamayı herhangi bir klasöre açıp baktığımda message ve ui klasörlerinin içinde hiç bir şey görünmüyor. Türkçe olmadı bende ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 19 Şubat 2019; 10:58:50 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:35:11 >
  • kanka setubun icine server.exe falan gommedin dimi

o deilde bu oyunun crackide cikmisti 400tl fiyati var steamde bosa steamdenn almayin

• Bir yamayı hem de tek başına da değil bir ekiple iki senede ancak beta sürümüne getirip parayla satan, para ödeyen insanları da yarım yamalak yamalarında beta tester olarak kullanan yüzsüzlerin olduğu bir dönemde böyle adamların alnı öpülmez de ne yapılır. Emeğine yüreğine sağlık.
  • Bir teşekkürü borç bildim eline sağlık,tebrikler.
    Türkçe oldu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 19 Şubat 2019; 13:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

pc herhangi bir virüs algılamadı yama içinde.Dediğim gibi yamanın içeriği boş görünüyor. Setup ile de olmadı kendim manuel attım dosyaları yine olmadı ?
  • Süper bence
  • Eline emeğine sağlık çok teşekkürler süper olmuş.
  • Boş tenekeler nasıl da kuyruk acısı gibi ses çıkarmaya başlamış.

Bağış altında para toplayan tenekelere tokatlamaya devam kardeşim helal olsun sana. South Park çevirisi de harikaydı.

Gelecek yamalarına da bekliyorum darısı Metro Exodus başına herkese keyifli oynamalar.
  • Codex sürümünde oyunu açamayanlar vardır elbet. Oyunu başlattığınız zaman pencere açılıyor ve kapanıyor, crackfix çıkartılar ama o da çözüm olmadı. Açabilen var mı ve nasıl yardımcı olur musunuz?
  • Hazımsız Türkçe yama tüccarları tek tek damlamaya başlamış konuya, Qnoops fena tokatlamış anlaşılan hepinizi
  • SeaNPauL kullanıcısına yanıt
    Codex sürümü var bir problem yok.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.