Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
388
Cevap
32
Favori
42.159
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    681 Mesaj

İşe yaradı, teşekkürler.
    |
    |
    Team NINJA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1) 2011 Citroen C4 II 1.6 Confort Plus M/V2) 2013 Peugeot 208 1.4 HDi Urban Soul M/V3) 2010 Citroen DS3 1.6 156HP DSport M/V4) 2014 Peugeot 308 1.6 eHDi Allure M/V 5) 2014 Mercedes Benz CLA180d 1.5 Urban O/V 6) 2013 Peugeot RCZ 1.6 THP Evolution O/V7) 2017 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V

AMD Ryzen7 1700x 3.7@ ✦ MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 ✦ Akasa A10 Water Cooler ✦ G.Skill Trident Z 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED ✦ MSI GeForce RTX2080 Duke 8GB ✦ Corsair Spec Alpha Red Case ✦ WD Blue 1TB M.2 SSD ✦ WD 4TB Blue HDD ✦ Logitech G213 Prodigy RGB LED Keyboard ✦ Alienware Elite RGB Gaming ✦ Gamepower RGB Mousepad
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    öncelikle teşekkür ederim ama save lerinizin ismi aynı oluyor dikkat edin dk lar görünmüyor orjinal oyun
    |
    |
    2297 Mesaj
    Bu yamalar konsollara uyarlanamıyor değil mi:/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1170 Mesaj

sen supersin. geri dönüşlere böylesine hızlı cevap verebilmen çok güzel. eline sağlık. akşam eve geçince test edeceğim bende.
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HDD: Kingston HyperX Savage 480GB SSD / PSU: EVGA SuperNOVA 1000W G3 PSU
    CASE: Phanteks Enthoo Evolv ATX Tempered Glass / COOLER: Corsair H115i
    GAME EQ: Logitech G633 Artemis Spectrum - Logitech G502 Proteus Core - Logitech G410 Atlas Spectrum
  • Teğmen
    192 Mesaj
    hem yamayı gönüllü yapıyor hem de bağışları kendisine değil haytapa yapılmasını istiyor adam görün adam

paragözler kudurmaya devam etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qnoops

Yayınladığım yama birilerini kudurtmuş olacak ki, ağzından salyalar saçarak bana saldırıyor ve hakaretlerde bulunuyor. Açıkçası bu durum beni içten içe mutlu ediyor. Suçluluk psikolojisinin birebir canlı örneğine şahit oluyorum.
    Yamamın kalitesiz ve hatalı olduğunu ima ediyor ve yamamı kötülüyor. Bunun kararını öfkeden ne söylediğinin farkında olmayan biri değil de oynayan ve yamayı deneyen kişiler versin bence.

Bu yamayı ve diğer yamalarımı kalabalık bir ekiple değil, tek başıma yaptım ve yapmaktayım. Yayınladığım tüm yamalara bakarsanız, türkçe yama olayını hobi olarak yaptığımı ve bunu bir iş olarak görmediğimi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Hata varsa düzeltilir, sorunlar çözülür ancak senin herkesin önünde düştüğün bu aciz durum hiçbir zaman düzelmez, baki kalır.

Herkes istediği oyuna yama yapabilir, istediği an istediği yamayı yayınlayabilir ve istediği şekilde bağış isteyebilir. (Bu işin hukuki yönünü bilmiyorum, bağış adı altında satış yapmak yasak olabilir de olmayabilir de.)
    Ben şahsen bu yamayı paylaşırken zaten uzun süredir çalışmalarını takip ettiğim ve imrendiğim HAYTAP'ın son günlerde haberlere konu olan, kanyonda mahsur kalan köpek için yaptıkları uğraşları görünce bağış için onların linkini koymaya karar verdim ve böyle bir farkındalık yaratmaya çalıştım.

Bu arada bana hakaret eden arkadaş benim yüzümden kendinin yapmakta olduğu yamayı ücretsiz paylaşmaya karar verdi veya verilmesine sebep oldu sanırım. Böyle bir amaca hizmet ettiğim için kendimle gurur duyuyorum. Oyuncular 2 farklı yamaya kavuşacak ve istediğini seçip, istediğiyle oynayacaklar. : - D

Kişiliksiz insanlarla ikili diyaloga girmemeyi tercih ettiğim için bu açıklamayı kendi konu başlığım altından yayınlıyorum. İstediğin kadar zırlayabilirsin beklediğini alamayacaksın, içten içe kudurmaya devam edeceksin.

Ek olarak;
    Yeni çıkan DLC'lerin "ilaç"lı sürümü çıkmadığı için çevirisini yapamadım, "ilaç"lanana kadar da yapamayacağım. Zaten oyunun orijinal versiyonuna ve DLC'lerine sahip olan çok kişi olduğunu da düşünmüyorum, "ilaç"lanana kadar bekleriz sonrasını hallederim.
    Japonca yazı sorununu da bir sonraki yama güncellemesinde halletmiş olacağım diye düşünüyorum.

HAYTAP'a bağış yapanlara başta olmak üzere herkese teşekkür ederim.
    -

Çok kral hareket, eline emeğine sağlık. Saldırmaları çok normal kim bilir kaç para kaldıracaklardı mani oldun, iyi de yaptın.

Hiç bir beklentin olmadan ve sadece küçük dostlarımıza yardım amaçlı böyle bir paylaşım yapman, çok ince ve nazik bir hareket teşekkür ederim.

Yamayı çeviren diğer kişiler ise işi ticarete dökmüş sadece para kazanmak için çeviri yapan insanlar. Zaten ücretli yamaları sadece onlarda gördüm.

Ben olsam o yaptıkları hakaretlerden sonra hangi projeye el attılar onu da çeviririm ki iyice anlasınlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeaNPauL -- 19 Şubat 2019; 17:0:4 >
    |
    |

• Yarbay
    6193 Mesaj
    Yama boyutu 6mb mi ? Yamayı herhangi bir klasöre açıp baktığımda message ve ui klasörlerinin içinde hiç bir şey görünmüyor. Türkçe olmadı bende ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 19 Şubat 2019; 10:58:50 >

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj

@skull35
    Özel mesajlarına yanıt veremiyorum mesaj alımını kapatmışsın, HAYTAP'a olan bağışın için çok teşekkür ederim, harikasin. Ayrıca istersen ben haber verene kadar bekle, indirme oyunu boşuna:) Tekrar teşekkürler

@Gwynbleidd. Virüs programın engellemişse veya oyun arka planda çalışıyorsa yüklenmemiş olabilir. Yine olmazsa TeamViewer'la bağlanıp yardımcı olabilirim akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 19 Şubat 2019; 12:45:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör skull35

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 14 saat 15 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    kanka setubun icine server.exe falan gommedin dimi

o deilde bu oyunun crackide cikmisti 400tl fiyati var steamde bosa steamdenn almayin

|
    |
    Bir yamayı hem de tek başına da değil bir ekiple iki senede ancak beta sürümüne getirip parayla satan, para ödeyen insanları da yarım yamalak yamalarında beta tester olarak kullanan yüzsüzlerin olduğu bir dönemde böyle adamların alnı öpülmez de ne yapılır. Emeğine yüreğine sağlık.
    |
    |
    Bir teşekkürü borç bildim eline sağlık,tebrikler.
    Türkçe oldu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 19 Şubat 2019; 13:31:13 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qnoops

@skull35
    Özel mesajlarına yanıt veremiyorum mesaj alımını kapatmışsın, HAYTAP'a olan bağışın için çok teşekkür ederim, harikasin. Ayrıca istersen ben haber verene kadar bekle, indirme oyunu boşuna:) Tekrar teşekkürler

@Gwynbleidd. Virüs programın engellemişse veya oyun arka planda çalışıyorsa yüklenmemiş olabilir. Yine olmazsa TeamViewer'la bağlanıp yardımcı olabilirim akşam.
    pc herhangi bir virüs algılamadı yama içinde.Dediğim gibi yamanın içeriği boş görünüyor. Setup ile de olmadı kendim manuel attım dosyaları yine olmadı ?
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Er
    2 Mesaj
    Süper bence
    |
    |
    |
    |
    Boş tenekeler nasıl da kuyruk acısı gibi ses çıkarmaya başlamış.

Bağış altında para toplayan tenekelere tokatlamaya devam kardeşim helal olsun sana. South Park çevirisi de harikaydı.

Gelecek yamalarına da bekliyorum darısı Metro Exodus başına herkese keyifli oynamalar.
    |
    |

Amazon Prime Video | Netflix | Apple TV+ | Disney+

Sony 55XF9005 55" 4K UHD Smart TV | Samsung 43NU7400 43'' 4K UHD Smart TV | Playstation 4 PRO | Logitech Z-506 Surround 5+1 Speaker | Apple TV 4K 64 GB | Apple iPad 6.Nesil 32GB 9.7" Gold
  • Er
    10 Mesaj
    Codex sürümünde oyunu açamayanlar vardır elbet. Oyunu başlattığınız zaman pencere açılıyor ve kapanıyor, crackfix çıkartılar ama o da çözüm olmadı. Açabilen var mı ve nasıl yardımcı olur musunuz?
    |
    |
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Yarbay
    2070 Mesaj

Codex sürümü var bir problem yok.

|
    |
    SeaNPauL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.