Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyunun crack'i hala çıkmadı mı arkadaş yav? Oyunu indirdik kaç zaman önce ama açamıyoruz siyah ekrandan öteye geçmedim. Bileniniz varsa lütfen aydınlatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 18 Şubat 2019; 23:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noir06

Şu oyunun crack'i hala çıkmadı mı arkadaş yav? Oyunu indirdik kaç zaman önce ama açamıyoruz siyah ekrandan öteye geçmedim. Bileniniz varsa lütfen aydınlatsın
    windiwos dili inglizce yap
  • 2 saat oynadım hiçbir sıkıntı yok gerçekten güzel kaliteli bir çeviri olmuş
  • Steam de sıkıntısız. Çeviri için teşekkürler çok güzel olmuş.
  • yamayı deneme fırsatım oldu sonunda oyunu yama için bekletiyordum, 2 saat başından hiç kalkamadım, oyunda yamada çok harika olmuş elinize sağlık
  • tebrikler. elinize sağlık
  • Elinize sağlık.
  • emeğine sağlık teşekürler

yamayı kurduktan sonra save dosyasında rakamlar değişmeye başladı özellikle mause yukarı aşağı yapınca ayrıca yinede save deki dosyalar çince oldu bilginize
  • sıkıntısız oynuyorum save sayıların karışması çok ta öneli değil boş slota kayıt yapın devam edin.
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:35:4 >
  • Hem çeviririyi yapıp ücretsiz yayınlıyor hem de bağışı Haytap için istiyor, helal olsun kardeşime.
    Paragözler feyz alsınlar bundan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline emeğine sağlık hocam.
  • teşekürler bu sorunuda çözdüğün için
  • Sizin gibi bu işe karşılıksız gönül adayan insanlar çok az.Elinize emeğinize sağlık. Müthiş bir iş çıkartmışsınız.
  • Bence dosya sorunu önemsizdi her şekilde son saveden devam ediyorduk zaten ama arkadaş uğraşmış düzeltmiş. Helal olsun vallahi umarım hayatta her istediğin olur en güzel yerlere gelirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Elinize, emeğinize sağlık. celikeins'e, ve programlama konusunda yardımcı olan herkese biz de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 19 Şubat 2019; 2:2:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğine sağlık hocam, yama hoşuma giderse, translate çeviri olmadığını anladığımda, isteğin doğrultusunda HAYTAP kendimce bağışda bulunucağım.
  • elinize emeğinize sağlık , çok teşekkürler
  • Yama bayağı farkındalık yaratmış, 1 taşla 2 kuş misali

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.