Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
397
Cevap
34
Favori
45.501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14585 Mesaj
    Bakıyorum ucrew in fake elemanları damlamış gene buraya, qnoops ne acıtmış sizleri be feryadınızı bütün memleket duyuyor

Gerçi senin gibileri muhattap alacak halim yok bloklayıp geçiyorum. ucrew i face den takip ediyorum yorumların altına yama ücretlimi olacak diye sorduğumuzda evet yanıtını almıştık. Bütün forum biliyor bunu ücretli çıkaracaklardı, bu yüzden yalancılığın kıvırmanın alemi yok geç bu işleri...

Tabi ne kadar tesadüf değil mi, qnoops un yaması yayınlana kadar facebook, donanım haber ve kendi sitelerinde en ufak bir ücretsiz olacak yazısı, başlığı vs yoktu. Yalandan kim ölmüş değil mi, vay efendim biz de ücretsiz yapacaktık he canım he oldu biz kalkalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 19 Şubat 2019; 22:51:37 >
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple

• Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Eline sağlık hocam

oyunun incelemesi için
    https://subuza.com/resident-evil-2-remake-incelemesi
    |
    |

Ben takip ediyorum bunları ücretsiz olacak diye en ufak birşey yazılmadı çizilmedi. Bunların bu forumda ki sözcüleri var bir tane diablo mudur nedir bu şahıs aynı zamanda qnoops a bu yamayı çıkardı diye hakaret etti. Bunların forumdaki re2 yama konusunu okuyun ücretsiz olacağı ile ilgili hiçbir şey yazmıyor orada. Sonuç olarak her şey ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 19 Şubat 2019; 22:50:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: skull35
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Onbaşı
    19 Mesaj

aynen bende görmedim ücretsiz olacak diye hadi demiş olsalar da onu geçtim bu arkadaşa edilen hakaret gerçekten çok iğrençti ama qnoops arkadaşımız güzel cevap vermiş o kişiye umarım böyle tatsızlıklar tekrardan yaşanmaz
    |
    |
    Witcher3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: obscurhomme

Zamunda'da 9 DLC li sürüm çıkmış.Onları ne zaman çevirebilirsin kardeşim?
    Bu yama zaten 9 DLC'yi de kapsıyor. DLC dediklerine bakmayın. DLC'nin içinde diyalog falan yok. Bir tek yükleme ekranında beş on satırlık bir yazı var o kadar.
    Yani şu an crackli olarak piyasada olan sürüm %100 çevrilmiş durumda. Cracklenmeyen yeni DLC'leri cracklenince çevireceğim.

@Witcher3 Aman bırak eğlensinler:D

Bu arada şu "Domur" şarkısını kim paylaştıysa dilime dolandı, söylemeden duramıyorum:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 19 Şubat 2019; 22:50:17 >

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Kardeş Onu bunu boşverde şimdi bu iki kafadarlar( Çakallar ) ismi lazım değil, Türkçe yamanın içine utanmadan REKLAM döşemişler REKLAM. Milletten bağış ayağına topladıkları para yetmedi.Şimdide reklamlar üzerinden milleti sömürecekler.Bunların zavallı yandaşlarıda reklama tıklayıp tıklayıp abi Oyunun açılmıyor diyorlar. e tabi açılmaz adam reklamları bir güzel sana geçirmiş. Birde arka planda ne idüğü belirsiz exeler mi dersin artık benim bilgisayarımda arka planda ne yapıyorsa neyse gülermisin ağlarmısın.
    |
    |
    Witcher3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yamayı nasıl geri alabiliyoruz? Save game olayında çok kötü patladım. Save leri göremediğim için oynadıklarımı load edemiyorum. Mouse la aşağı, yukarı vs.. olayını denedim ama bende işe yaramıyor.
    |
    |

Normalde alt tab yapınca oyunun otomatik aydınlanması kilitleniyor, oyun sabit bir ışık yoğunluğunda kalıyordu. Yamadan sonra oyuna girer girmez yapmaya başladı bunu. Oyun hep karanlık sanki aydınlanması dibe çekilmiş gibi. İndirdiğim günden beri fix iydi ıvırıydı zıvırıydı deli etti zaten oyun beni. Epey bi zaman düzelmesini bekleyeceğim anlaşılan.
    |
    |
    |

Teşekkür ederim dostum oyun açıldı. Sadece ingilizce yapmak yeterli, sorun yaşayan arkadaşlara duyurulur.
    |
    |
    residentevil5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Bunlar çete çete. Adamların dini imanı hayatları para, reklam olmuş. Böyle kişiler delikanlı gibi ücretsiz yama paylaşınca da kuduruyorlar.
    |
    |

PSN ID: Ghosty-tr
    The Last of Us (Metacritic: 95) • God of War (Metacritic: 94) • Uncharted 4: A Thief's End (Metacritic:93) • Persona 5 (Metacritic: 93) • Bloodborne (Metacritic: 92) • Shadow of the Colossus (Metacritic: 91) • Horizon Zero Dawn (Metacritic:89) • Marvel's Spider-Man (Metacritic:87)
    En Sevdiğim Japon Oyunları: Devil May Cry (Serisi) • Resident Evil (Serisi) • Metal Gear Solid (Serisi) • Silent Hill (Serisi) • Final Fantasy XV & XIII • Persona 5 • The Evil Within (Serisi) • Dark Souls (Serisi) • Nier: AutomatA

• Yarbay
    8327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Beter olsunlar;

günlük dozumu almaya geldim.

Parayla satanlar kuduruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solomun -- 19 Şubat 2019; 23:22:51 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    787 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Bu yama zaten 9 DLC'yi de kapsıyor. DLC dediklerine bakmayın. DLC'nin içinde diyalog falan yok. Bir tek yükleme ekranında beş on satırlık bir yazı var o kadar.
    Yani şu an crackli olarak piyasada olan sürüm %100 çevrilmiş durumda. Cracklenmeyen yeni DLC'leri cracklenince çevireceğim.

@Witcher3 Aman bırak eğlensinler:D

Bu arada şu "Domur" şarkısını kim paylaştıysa dilime dolandı, söylemeden duramıyorum:D

Alıntıları Göster
    kayıtla ilgili fix ne zaman gelir ?
    |
    |

• Teğmen
    202 Mesaj
    emegıne saglık kardesım güzel yama olmuş biraz inceledim bu arada diger yama ne kadar iyi olursa olsun senin yaman ile oyunu bitiricem emegine saglık sorun 10tl vermek değil sorun birbirimize saygımızkalmadı bu arada umarım metro nun yeni oyunu içinde yama çalışması başlar
    |
    |

@aminoasit
    İşin içinde ki kişi yazmış

quote:

diablero-de @ 17 Şubat 2019 03:21:56

20tl ye gelince onun kararını ben veremiyorum bağış, kota, ücret, bedava artık meşrebine göre adına ne diyorsanız bunu belirleyen U-Crew'de Murat GÜNDOĞAN.

Bağışla ilgili şeyleri U-crew'den ona sorun, kalite ile ilgili bir sıkıntı olursa hepinizi sabaha kadar seve seve dinlerim.

İyi geceler diliyorum.

1 Bataklığa battılar debelendikçe iyice batıyorlar
    1 Deyim vardır.. Hak eden, Hak ettiğini bulunca "Beter Olsunlar" deriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 20 Şubat 2019; 3:12:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: aminoasit
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    Herkese iyi geceler!

celixeins'in de yardımıyla kayıt ekranında görünen çince karakter sorununu çözdüm ve yamayı güncelledim. Tek yapmanız gerekenwww.qnoops.xyz adresinden güncellenmiş yamayı (Versiyon 1.2) indirip tekrar kurmak.

Yama linkini sitemden bulabilirsiniz. Güncellenmiş yamayı indirmek için tıklayın. (Sitemde herhangi bir reklam bulunmamaktadır.)

Oyunu yeniden yüklemenize gerek yok. @skull35

Diğer yamayı kurduktan sonra benim yamamı kurarsanız, çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum denemedim ancak çalışacağından eminim.
    Neden denemediğimi söylememe gerek yok heralde... diablero-de tarafından "özenle hazırlanmış" ve bana yetiştirme telaşından dolayı yarım yamalak yayınladığı o yamayı bilgisayarıma kurarak, bilgisayarımı reklam üssüne çevirmeye hiç niyetim yok açıkçası... =)

Kayıt yükleme ekranında görünen Çince karakter sorunu çözüldü.

Herhangi bir sorusu olan varsa gün içinde cevaplayabilirim:)

İyi oyunlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 20 Şubat 2019; 3:39:56 >
    |
    |

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Yarbay
    3807 Mesaj
    Elinize sağlık :) oyunu indirip kurmamıştım hazır TR yama gelmiş şimdi kurup oynarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 20 Şubat 2019; 2:59:59 >
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yüzbaşı
    797 Mesaj
    Ücretsiz hikaye DLC'leri Türkçe mi?
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
son dakika
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.