| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar
noir06 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 04:39:11)
İşe yaradı, teşekkürler.

ezicioyuncu => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 05:43:07)
Eline emegine saglik oyun yatiyordu öyle, Turkce yama ile yaklasik 4.5 saat oynadim yama harika olmuş

gktg06 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 07:50:40)
öncelikle teşekkür ederim ama save lerinizin ismi aynı oluyor dikkat edin dk lar görünmüyor orjinal oyun

matador_mirkhan => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 08:34:31)
Bu yamalar konsollara uyarlanamıyor değil mi:/

mageji => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 09:03:15)
sen supersin. geri dönüşlere böylesine hızlı cevap verebilmen çok güzel. eline sağlık. akşam eve geçince test edeceğim bende.

Boreman Lames => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 10:13:16)
hem yamayı gönüllü yapıyor hem de bağışları kendisine değil haytapa yapılmasını istiyor adam görün adam

paragözler kudurmaya devam etsin

SeaNPauL => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 10:44:08)
quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Yayınladığım yama birilerini kudurtmuş olacak ki, ağzından salyalar saçarak bana saldırıyor ve hakaretlerde bulunuyor. Açıkçası bu durum beni içten içe mutlu ediyor. Suçluluk psikolojisinin birebir canlı örneğine şahit oluyorum.
Yamamın kalitesiz ve hatalı olduğunu ima ediyor ve yamamı kötülüyor. Bunun kararını öfkeden ne söylediğinin farkında olmayan biri değil de oynayan ve yamayı deneyen kişiler versin bence.

Bu yamayı ve diğer yamalarımı kalabalık bir ekiple değil, tek başıma yaptım ve yapmaktayım. Yayınladığım tüm yamalara bakarsanız, türkçe yama olayını hobi olarak yaptığımı ve bunu bir iş olarak görmediğimi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Hata varsa düzeltilir, sorunlar çözülür ancak senin herkesin önünde düştüğün bu aciz durum hiçbir zaman düzelmez, baki kalır.

Herkes istediği oyuna yama yapabilir, istediği an istediği yamayı yayınlayabilir ve istediği şekilde bağış isteyebilir. (Bu işin hukuki yönünü bilmiyorum, bağış adı altında satış yapmak yasak olabilir de olmayabilir de.)
Ben şahsen bu yamayı paylaşırken zaten uzun süredir çalışmalarını takip ettiğim ve imrendiğim HAYTAP'ın son günlerde haberlere konu olan, kanyonda mahsur kalan köpek için yaptıkları uğraşları görünce bağış için onların linkini koymaya karar verdim ve böyle bir farkındalık yaratmaya çalıştım.

Bu arada bana hakaret eden arkadaş benim yüzümden kendinin yapmakta olduğu yamayı ücretsiz paylaşmaya karar verdi veya verilmesine sebep oldu sanırım. Böyle bir amaca hizmet ettiğim için kendimle gurur duyuyorum. Oyuncular 2 farklı yamaya kavuşacak ve istediğini seçip, istediğiyle oynayacaklar. : - D

Kişiliksiz insanlarla ikili diyaloga girmemeyi tercih ettiğim için bu açıklamayı kendi konu başlığım altından yayınlıyorum. İstediğin kadar zırlayabilirsin beklediğini alamayacaksın, içten içe kudurmaya devam edeceksin.

Ek olarak;
Yeni çıkan DLC'lerin "ilaç"lı sürümü çıkmadığı için çevirisini yapamadım, "ilaç"lanana kadar da yapamayacağım. Zaten oyunun orijinal versiyonuna ve DLC'lerine sahip olan çok kişi olduğunu da düşünmüyorum, "ilaç"lanana kadar bekleriz sonrasını hallederim.
Japonca yazı sorununu da bir sonraki yama güncellemesinde halletmiş olacağım diye düşünüyorum.

HAYTAP'a bağış yapanlara başta olmak üzere herkese teşekkür ederim.
-

Çok kral hareket, eline emeğine sağlık. Saldırmaları çok normal kim bilir kaç para kaldıracaklardı mani oldun, iyi de yaptın.

Hiç bir beklentin olmadan ve sadece küçük dostlarımıza yardım amaçlı böyle bir paylaşım yapman, çok ince ve nazik bir hareket teşekkür ederim.

Yamayı çeviren diğer kişiler ise işi ticarete dökmüş sadece para kazanmak için çeviri yapan insanlar. Zaten ücretli yamaları sadece onlarda gördüm.

Ben olsam o yaptıkları hakaretlerden sonra hangi projeye el attılar onu da çeviririm ki iyice anlasınlar :)

Gwynbleidd. => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 10:58:34)
Yama boyutu 6mb mi ? Yamayı herhangi bir klasöre açıp baktığımda message ve ui klasörlerinin içinde hiç bir şey görünmüyor. Türkçe olmadı bende ?

Qnoops => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 12:43:25)
@skull35
Özel mesajlarına yanıt veremiyorum mesaj alımını kapatmışsın, HAYTAP'a olan bağışın için çok teşekkür ederim, harikasin. Ayrıca istersen ben haber verene kadar bekle, indirme oyunu boşuna:) Tekrar teşekkürler

@Gwynbleidd. Virüs programın engellemişse veya oyun arka planda çalışıyorsa yüklenmemiş olabilir. Yine olmazsa TeamViewer'la bağlanıp yardımcı olabilirim akşam.

since2002 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 12:46:52)
kanka setubun icine server.exe falan gommedin dimi

o deilde bu oyunun crackide cikmisti 400tl fiyati var steamde bosa steamdenn almayin

Zebercet => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 13:02:12)
Bir yamayı hem de tek başına da değil bir ekiple iki senede ancak beta sürümüne getirip parayla satan, para ödeyen insanları da yarım yamalak yamalarında beta tester olarak kullanan yüzsüzlerin olduğu bir dönemde böyle adamların alnı öpülmez de ne yapılır. Emeğine yüreğine sağlık.

RaymonD7 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 13:29:48)
Bir teşekkürü borç bildim eline sağlık,tebrikler.
Türkçe oldu oyun.

Gwynbleidd. => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 14:06:43)
quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@skull35
Özel mesajlarına yanıt veremiyorum mesaj alımını kapatmışsın, HAYTAP'a olan bağışın için çok teşekkür ederim, harikasin. Ayrıca istersen ben haber verene kadar bekle, indirme oyunu boşuna:) Tekrar teşekkürler

@Gwynbleidd. Virüs programın engellemişse veya oyun arka planda çalışıyorsa yüklenmemiş olabilir. Yine olmazsa TeamViewer'la bağlanıp yardımcı olabilirim akşam.
pc herhangi bir virüs algılamadı yama içinde.Dediğim gibi yamanın içeriği boş görünüyor. Setup ile de olmadı kendim manuel attım dosyaları yine olmadı ?

enerjix22 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 14:17:32)
Süper bence

SychoMind => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 14:40:33)
Eline emeğine sağlık çok teşekkürler süper olmuş.

Sic Parvis Magna => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 14:45:03)
Boş tenekeler nasıl da kuyruk acısı gibi ses çıkarmaya başlamış.

Bağış altında para toplayan tenekelere tokatlamaya devam kardeşim helal olsun sana. South Park çevirisi de harikaydı.

Gelecek yamalarına da bekliyorum darısı Metro Exodus başına herkese keyifli oynamalar.

SeaNPauL => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 14:59:03)
Codex sürümünde oyunu açamayanlar vardır elbet. Oyunu başlattığınız zaman pencere açılıyor ve kapanıyor, crackfix çıkartılar ama o da çözüm olmadı. Açabilen var mı ve nasıl yardımcı olur musunuz?

Witcher3 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 15:55:46)
Hazımsız Türkçe yama tüccarları tek tek damlamaya başlamış konuya, Qnoops fena tokatlamış anlaşılan hepinizi

RaymonD7 => | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19.2.2019 16:05:11)
Codex sürümü var bir problem yok.

Sayfa: << < önceki 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14   sonraki >     >>