Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
398
Cevap
34
Favori
45.761
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14595 Mesaj
    Bu ucrew de ki şahıslar insanların akılları ile alay ediyorlar resmen neymiş biz de ücretsiz çıkaracaktık diyorlar Oldu oldu tabi biz de yedik..Ne kadar komik duruma düşüyorlar yahu hepimiz biliyoruz ki bu yamayı en az 20 liradan satacaklardı. Şimdi ise sinirden kudurmuşlar bu yamayı yapan arkadaşa hakaret ediyorlar merak etmesinler bu forum kimin ne olduğunu çok iyi biliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 18 Şubat 2019; 19:45:51 >
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 7 saat 48 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Hocam birilerin tekerine çomak soktun kurdurmuş it gibi nereye saldıracaklarını bilmemeleri normal

Giriş sert oldu lakin "teşbihte hata olmaz" konunun aslına DH forumda Türkçe yamalar bölümü birileri gelsin Başlığa "TR yamaya başladım IBAN ekledi", yada bağış diye kişilerden para yatırmaya zorlamak için değil

Forumun bu kısmında TR yama paylaşımı yapılır, Kişinin isteğine bağlı olarak bağış talep etmek içindir...

TR yama ticareti yapacaksan (GG-N11) vs.. satış siteleri var. Fatura kesmesen, Maliye şikayet edildiğinde geriye dönük kazandıklarında hesaplanır, cezası ile vergiyi çatır çutur alırlar korkusundan bunuda yapamazlar

Burda anca millete efelik yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 18 Şubat 2019; 14:49:58 >
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

• Yarbay
    3908 Mesaj
    10 tl bağışladım hayvan haklarına böyle projelere can kurban
    |
    |
    Oyunu dün bitirdim fakat çok teşekkür ederim bu paragöz adamları sinir etmen bile beni mutlu etti.

Dedim ya, hayırlısı ile kırılsın hallederiz. Qnoops arkadaşımıza yazmanıza gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    humble mumble kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ero abacıı

quote:

Orijinalden alıntı: Crashlone

Hala sitelerinde RE7 yamasını 10TL bağışla satıp RE2 Remake için başta söylemiştik bedava olacak diye yalan söylüyorlar.
    Oyunu dün bitirdim fakat çok teşekkür ederim bu paragöz adamları sinir etmen bile beni mutlu etti.
    Cok haklisin.yapmak istedikleri ortada

|
    |

Textlerin birçoğunu açıp baktım. Pc de oyun oynamıyorum ama çeviri şahane olmuş diyebilirim.

Bizim yamamız iyi, onun yaması kötü demeye getiriyorlar. Sizi nereden vuracaklar? Tool kısmından vuracaklar. Takındıkları üslup hiç hoş değil. Gerçekten yazık.

Tool'a gelirsek; Enis çelik, tool'u sadece ingilizce dilini çıkartacak ve paketleyecek şekilde ayarlamış. Oynayan ve bitiren arkadaşlar geri dönüş yaparlarsa iyi olur.
    Tool da sorun mu var? Oynayan arkadaşlar bilgi versin size. Delutto'nun aracı ile 1, 2 günde düzeltir atarım size. Benim için kolay iş.

Tekrardan elinize emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 18 Şubat 2019; 16:26:37 >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    346 Mesaj

Objektifliğiniz için çok teşekkür ederim.
    Evet ilk işim tüm textleri diğer toola aktarıp deneme yapmak olacak. Eminim ki bu Japonca karakter sorununu çözecektir. Çözmezse de tool makerlarla görüşüp rica eder düzelttiririz. : - )

Siz hiç kendinizi yormayın benim için, düşünmeniz yeter. Akşama hallederim. : - )

Beni destekleyen @herkese teşekkür ediyorum.

Castellanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Rica ederim
    Kolaylıklar dilerim. Tekrardan elinize, emeğinize sağlık

|
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Öncelikle eline emeğine sağlık kardeşim en kısa zamanda bağışımı yapıcam. Sana yapılan hakaretlere hiç aldırma kötü söz sahibine aittir. Onlar zaten yandaşlarıyla beraber kendi pisliklerinde boğulup gidecekler. Neyse Konuyu fazla baltalamak istemiyorum.Yama için tekrardan teşekkür ediyorum. Ayrıca unutmadan ileride umarım Seçkin Sefa Durası ile beraber ortak projelerde sizleri görmek isteriz.
    |
    |

|
    |
    Ryzen 5 2600//ASUS B450 TUF PLUS GAMİNG//2X8=16 GB CORSAİR 3000 MHZ DDR4 2400//MSİ RTX 2060 VENTUS 6 GB OC //ADATA 240 GB 3D NAND SSD//2TB TOSHİBA HDD//BOOST GAMİNG KASA //CORSAİR CX 750M/REGAL 40U6080U 4K TV//XBOX 360 CONTROLLER//PS4 5.05 PS4 FAT
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Birilerine güzel kapak olmuş tebrikler ellerine sağlık.
    |
    |
    merhaba

kurdum ama herhangı bır tepkı yok ? aynı ıng metın

ero abacıı

quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Nasil hallederiz ? Oyunun oldugu klasor sectim yine olmadi
    Yama sorunsuz kuruldu bende.oyunu yukledigin klasoru sectigine emin ol.yama kurulduktan sonra kendisi programi kapatiyor ovakte kadar progromi kapatma

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
google reklamları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,389
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.