Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
183.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar haylou gt 1 ile t1 arasında kaldım ama t1 galiba bt 4 destekliymiş. Aynı ayarda bassı güçlü dokunmatik hangi modeli önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T5 ve T2C arasında kalmıştım T2C siparişi verdim beğenmezsem T5 alırım.

Kulaklık elime ulaştı bugün beni tatmin etti ses seviyesi düşük demişti bazıları gayet yeterli bangır bangır için kulak üstü alcan bunla işin ne son seste zaten dışarıya ses veriyor kulağında değilken yeterli yani sondan 1-2 kademe altta kullanıyorum ben.

Teknik detaytan anlamadığım için kulaklığı yorumlayamam bass şarkılarında güzel performans veriyor ses netliği olarakta elimde philips she9105 kablolu kulaklık var ona yakın kalitede ses verdi benim için yeterli.

Tek sıkıntı sol kulaklık tam oturmuyor kulağa sağ tam oturdu sıkı yani bunda düşcekmiş hissiyatı var kulak pedlerini değiştircem ondan olabiliyor philipsin kablolu kulaklıkları tam oturmuyor mesela neden silikondan dolayı sony nin silikonları tam oturuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 7 Şubat 2020; 16:33:42 >
  • qcy t1 şarj kutusunu kaybettim alınıktır arkadaşlar bilginize
  • kulaklıkların ergonomisi genelde kişinin kendi kulak yapısıyla alakalı. o yüzden denemeden bilemezsiniz. ben de qcy t5 almayı düşnüüyorum. iphone 8 ile uyumlu mu? 170 liraya satılıyor şu an n11'de. aliexpress falan ugrasmak istemiyorum direk n11'den alıcam. önerir misiniz? ya da önerdiginiz baska kulaklık var mı? t2c gibi nokta şeklinde değil, t3, t5 gibi saplı kulaklık arıyorum. tercihen beyaz istiyorum ama hep siyah modeller var.
  • Qcy t3 aldim 2 haftadır kullanıyorum
    Mikrofon gürültü önleme yok, dış sesi aynen karşıya veriyor
    Şarj kutusunun mıknatıs ve vidaları çok iyi değil, fit oturmuyor, oynatınca hareket ediyor
    Xiaomi malzemesi ile kıyasladığımda plastik parçalar daha kalitesiz
    Büyük bir problemi yok ama beklentimi karşılamadı

• Ya beyler şu kulaklığı (QS2) windows 10 a nasıl bağlayabilirim ? Yardım edebilen birisi var mı ?

Ben QS2 yi beğenmedim açıkçası. Spor yapmak istesem kulağımın için terleyince düşüyor.
  • izzetege1453 İ kullanıcısına yanıt
    En aşağıda Service altında Security Check var. Orayı tıkladıktan sonra kutunun arkasındaki etiketi kazıyınca çıkan numarayı girip kontrol edebiliyoruz.
  • arkadaslar t5 aldım bugün geldi kulaklıktan memnunum ses fln beni tatmin etti ancak ses yükseltip azaltınca milisaniyelik bir cızırtı oluyor normal mi? bir de kutunun üstündeki iki ışık yeşil ancak kulaklıkları kutuya koyunca kırmızı yanıyorlar bu ne demek oluyor?

bir de kulağımızda patlama ihtimali var mıdır bunların arkadaşlar?
  • qcy t5 ve airdots pro arasında hangisini önerirsiniz
  • Qcy t1 modelinden sol kulaklıktan çok az ses geliyor arkadaşlar sebebi nedir acaba birde sol kulaklığı satmak isteyen olursa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mezunadam12

Ya beyler şu kulaklığı (QS2) windows 10 a nasıl bağlayabilirim ? Yardım edebilen birisi var mı ?

Ben QS2 yi beğenmedim açıkçası. Spor yapmak istesem kulağımın için terleyince düşüyor.
    Bu sorunuzun cevabını internette bulabilirsiniz.

Fakat ben özellikle her şeyi denediğim halde windows 10 laptopuma bağlanamadım. Bağlanmayı geçtim bilgisayar görmedi kulaklığı. (t2c)
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende internette araştırdım ama bulamadım. Sizin dediğiniz gibi bilgisayar görmedi bile.
  • Ben muzik dinlemek icin kablosuz kulaklik bakiniyorum, reno 2z telefon aldim htc one m9da aldigim verimi kablolu sennhaiser kulakligimda reno 2zde alamamadim kablosuz kulaklikta verimin daha yuksek oldugunu soylediler muzik dinlemek icin kablosuz ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izzetege1453 İ kullanıcısına yanıt
    http://www.cn12365.org adresinden yapabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m1 pro için kulaklığın kulakta durmasını sağlayan silikonlardan nerede bulabilirim?
  • Arkadaşlar Qcy T5 aldım ürünü genel olarak beğendim fakat evde Xiaomi mi box var ona bağladım ama eşleşmesine rahmen ses gelmiyor kulaklıktan kullanan var mı veya çözüm ?

• QCY T5 kullanıyorum bir süredir ancak malzeme kalitesi aşırı dandik gibi. Kutunun zaten kapağı her an düşecek gibi hissiyat veriyor yani sağlamlık hiç yok. Kulaklıklar 2-3 kere yere düştü ama bir sıkıntı yaşamadım, dokunmatik kısımlar da sıkıntısız çalışıyor ama malzeme çok dandik hissettiriyor. Umarım bir sıkıntı yaşamayız ama özellikle kutu konusunda sıkıntı yaşayacağım gibi. Halbuki oldukça titiz kullanmıştım ama hemen gevşeme yaptı.

Bir de kulaklığı bazen 30 dakika falan kullanıyorum, tekrar kutuya koyuyorum şarj olsun diye ama yeşil ışık yanıyor sanki şarjı varmış gibi. 30 dakikada hiç mi şarjı gitmedi anlamıyorum.

• Ben sonuna kadar bitirdim bugün ve 1,5 saat filan sürdü yeniden dolması 30 dk fazla şarj yemez zaten gibi fazla kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuktunc55

Ben sonuna kadar bitirdim bugün ve 1,5 saat filan sürdü yeniden dolması 30 dk fazla şarj yemez zaten gibi fazla kullan
    Sonuna kadar bitirdiğinizde otomatik kapandı mı? Ben bitirmeye çok yaklaştım bir keresinde hatta çın çın çın diye uyarı sesi verdi ama ondan kaç dakika sonra kapanır diye riske giremedim, tekrar şarja taktım. Ne kadar süre sonra kapandı sizinkisi?
  • Ortalama 4.5 saat sürüyor bitmesi uyarı veriyor sonra önce sağ sonra da sol bitiyor ama sol kapanmadan taktım geri

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.