Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
54
Favori
183.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yurtdışından aldınız sanmıştım ondan sordum :)
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    ben gearbest den aldım 18 günde elime ulaştı.
  • Qcy T1 kullanıyorum. Bu kulaklıkları kullanmadığımız zaman hep kutularına koymak mantıklı mıdır? Mesela yarım saat kullandık kutuya koyduk hemen şarj oluyorlar. Her seferinde pil gerekli gereksiz şarj oluyor. Pili belli bir seviyeye inmeden sürekli şarj etmek pillerin ömrünü kısaltmaz mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QCY T2C NE MALI ÇİN malı mı bunun da sahtesi çok mu redmi gibi
  • QCY T2C kullanıcısıyım;
    İki önemli kusuru dışında gayet güzel bir kulaklık.
    Maalesef ses seviyesi çok düşük!

Bağlantı, ses kalitesi, şarj ömrü, ergonomisi konusunda fiyatı baz alındığında harika bir ürün ama ses seviyesine benim gibi takılanlardan iseniz uzak durun. Müzik keyif işidir ve yüksek sesle o keyfi alabiliyorum. Fakat bu kulaklık ses seviyesi konusunda maalesef beklentime uzak.

Herkesin 2. plana attığı başka bir problemi ise telefon görüşmelerindeki mikrofon sıkıntısı. Telefonla eğer sessiz bir yerdeyseniz sorun yok ama dışarıdaysanız maalesef karşı taraf sizi pek anlayamıyor. Diğer kulaklığı çıkarıp onu da ağzınıza doğru götürseniz (mikrofon olarak kullanmak için) deseniz de çözüm olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technologin -- 20 Aralık 2019; 12:0:52 >
  • Ben Amazon dan ayin altisinda aldığım Qcy T1 Pro  Dan gayet memnunum aldigimdan beri 15 gündür yaklaşık her gün 45 dk kullanmamaragmen yeni pil yarıya düştü pili süper sadece kutusu aynı cepte metal olursa çiziliyor. Bir kauçuk . Seside iyi o kadar profesonel değilim bana göre iyi telefon görüşmesi her iki kulaklık takılı olursa kulağımda basınç yapıyor sol kulaklığı çıkarıp konuşuyorum ama biraz zor yoksa benim için 10 numara

• redmi aldım sahte çıktı şimdi QCY T2C almayı düşünüyorum n11 deltabilgisayar gönül rahatlığiyla alabilir miyim
  • sunshines35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mikroofnu iyi ve oyun moduyla gecikmsi yok doye t5 dusunuyordum ama kafami karistirdiniz.
    Blitzwolfun mikrofonu filan daha kotu youtubeda gordugum kadariyla.
    Soz ne onerirsiniz bir de t5 in farkli versiyonlari mi var?

• elano68 kullanıcısına yanıt
    Benim takildigim nokta kulağa oturması ergonomi konusunda. Şöyle ki kulagina taktin 5-10 dk sonra ufak bir mimik konusma vs de kulaklik hop çıkıyor ve düşecek gibi oluyor.

Ses konusunda üzmez, idare eder kötü değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sunshines35 kullanıcısına yanıt
    Sony wi-xb400 veya t 5 alacagim da karsrsizim.
    Xb400 blutoothlu da olsa kablosu var.

• Qcy t2c kulaklığım var ve xiaomi 8 telefonum ile kullanırken ses kısık geliyor ama ıpad e başladığım zaman seviye epey iyi. Telefonda başka kulaklık denedim onda da ses güzel çıkıyor. Qcy ve mi8 arasında bir sorun var belli ki. Çözümü var mı veya benzer sorun yaşayan?

• Merhaba qcy t2c model almış olduğum ve 2 aydır sorunsuz kullandığım kulaklığımda şimdi şöyle bir sorunum oldu sol kulaklık sağ kulaklığa bağlanmıyor sürekli parlak ışığı yanıp sönüyor kaç kez sıfırlayıp yeniden tekrarladım malesef aynı şey tekrarlanıyor acaba bir çözüm olan varsa dönüş yapabilir mi?
  • qcy t5 aldım ses olarak gayet yeterli. Kendi kullandığım kaliteli bir slikon uç vardı. Onu takınca yalıtım, bas vb biraz daha arttı. Kulaklıktan bahsedecek olursam; ses olarak beklentimi karşıladı, baslar kararında, mid ve tizler de güzel boğulmuyor bas ile. Kulaklığı aldığım gibi kullanmaya başladım yani oyun modu açık mı kapalı mı geldi bilmiyorum ancak iphone safari youtubeden latency test videosunu açtım ve sıfır gecikme vardı. İphone youtube uygulamasından açtım. Çok çok az bir gecikme vardı. Yani gecikme açısından da baya iyi.
    Mikrofon olarak da ortamda çok gürültü yoksa ses iyi bir şekilde gidiyor ama müzik vb gürültü varsa yakında ses net gitmiyor.
    Sonuç olarak mikrofon performansı da başarılı genel olarak. Zaten alırken birçok mikrofon testi videosu izlemiştim. 100-350 TL arasındaki kulaklıklardan ve t5 den iyisi yoktu. İncelemelerde de bu şekilde söyleniyor zaten.
  • Arkadaşlar ikisini senkron hale getirdikten sonra sadece sol kulaklığı kullanamıyor muyuz?
    İkisi takılı iken çalıyor. Ama sağ kulaklığı kutusuna koyunca sol da kesiliyor. Sol kulaklığı da ayrıca mı eşleştirmem gerekiyor?

• Merhabalar,
    T1 pro modeline sahibim ancak birkaç gündür yaşadığım bir sorun var. Sol kulaklık şarj olmuyor. açılıyor telefonada bağlanıyor eşleşme sıkıntısıda yok ancak şarj olmuyor. Var mı çözümünü bilen birisi ? Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Arkadaşlar ikisini senkron hale getirdikten sonra sadece sol kulaklığı kullanamıyor muyuz?
    İkisi takılı iken çalıyor. Ama sağ kulaklığı kutusuna koyunca sol da kesiliyor. Sol kulaklığı da ayrıca mı eşleştirmem gerekiyor?
    Kendi soruma kendim cevap vereyim, belki başkalarına faydası olur.
    Sol kulaklığı da ayrıca eşleştirince sorun düzeldi. İkisini kullanınca senkron şekilde çalışıyor. Herhangi birini tekli olarak çıkardığım zaman da eşleşme sağlanıyor.

• Merhaba

Qcy T1 Pro kullanıyorum fakat şuanda şarj kutusu ihtiyacım var kulaklığım mevcut ama şarj ünitesi kayboldu aranızda kulaklığı bozulan yada bir şekilde sadece şarj ünitesini alabileceğim yer var mıdır?

• Arkadaşlar bizim çocuklarla qcy T5 kutu açılışı videosu yaptık izlemek isterseniz
    https://www.youtube.com/watch?v=O9FoEMy_s_A&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

Arkadaşlar bizim çocuklarla qcy T5 kutu açılışı videosu yaptık izlemek isterseniz
    https://www.youtube.com/watch?v=O9FoEMy_s_A&feature=youtu.be
    Selam T5 sahibi Arkadaşlar,

Sol tarafındaki mikrofon çalışıyor mu kontrol etme şanısınız oldu mu? Ben test ettiğimde sadece sağ taraf çalışıyor konuşurken vb.

Elinize sağlık, ufaklıklar baya hevesli görünüyor. :)
  • Qcy T2C 155tl, iyi mi? qcy nin bir sürü modeli var bluetooth daha modeli var mı buna yakın fiyatta?
    Kulağımdan düşer mi?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.