Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
182.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selcuktunc55

Ortalama 4.5 saat sürüyor bitmesi uyarı veriyor sonra önce sağ sonra da sol bitiyor ama sol kapanmadan taktım geri
    Ben dün 5 saate yakın kullandım ama bitmedi. En son o bitme alarmını verdi, orda şarja taktım. İyi gidiyor o zaman şarjı.
  • Evet TV box kullanıyormusun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuktunc55

Evet TV box kullanıyormusun
    Yok sadece telefon ve iPad'de kullanıyorum zaten kulaklığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar , bende T5 var, kulaktan bazen kolay düşüyor mu sizlerinde ?
    Birde telefon görüşmelerinde bazen sorun yaşiyorum, sesim karşiya hiç gitmiyor, yani mic devre dışı oluyor , sebebi nedir nasil çözebilirim acaba ?

• Bu kulaklığı kullanıp da mi TV box kullanan yok mu forum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

Merhabalar , bende T5 var, kulaktan bazen kolay düşüyor mu sizlerinde ?
    Birde telefon görüşmelerinde bazen sorun yaşiyorum, sesim karşiya hiç gitmiyor, yani mic devre dışı oluyor , sebebi nedir nasil çözebilirim acaba ?
    Ses kesilmesi bluetooth ile alakalı olabilir. Kullandığınız cihaz nedir acaba? Kulaklıklar benim kulağıma tam oturuyor. O daha çok kulağın yapısıyla ilgili bir sorun.
  • merhaba t5 kulaklığım bugün geldi. Hepsiburada'dan 159 tl ye alanlardanım ben de. Yalnız bir sorum olacak, sağ kulaklıkta sürekli bir çınlama bir tınlama gibi cok az cızırtılı bir ses geliyor. bu normal midir? bu sesi başka yaşayan oldu mu?

teşekkürler
  • t5 aldim ses filan sorun yok sadece oyunda 5 10 dakika sonra microfon kopuyor bunu neden yapar baglanti sorunu olsa sesde kesiklik yapmasi lazim oyle birsey yok ses karsiya gitmiyor resmen cozemedim . kullananlar yazmamis hic bisi oyun moduda aktif

• Merhaba, QCY T3 kulaklığım mevcut telefonda konuşurken sorun yok fakat müzik dinlerken ses yetersiz kalıyor çok az ses çıkıyor. Bu sorunu düzeltebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Ses kesilmesi bluetooth ile alakalı olabilir. Kullandığınız cihaz nedir acaba? Kulaklıklar benim kulağıma tam oturuyor. O daha çok kulağın yapısıyla ilgili bir sorun.

Alıntıları Göster
    Cihaz iphone x, ses sorunu her zaman olmuyor ilginç biçimde bazen yapiyor, oda sadece mikrofon da, sesim karşiya gitmiyor...
    Resetliyorum bağlantiyi, düzeliyor, birkaç gün sonra tekrarliyor

• T5 ve t1 pro arasinda kaldim muzik dinlemek icin istiyorum ses kalitesi ve yuksekligi onemli sizce hangisi

• Arkadaşlar lütfen yardim edin. Ben sürekli cafelerden falan iş görüşmesi yapıyorum. Dolayısıyla şu anki kablolu kulakliktan karşıya çok ses gidiyor. Qcy alayim diyorum. Ilk önceliğim mikrofon dış ses yalitiminin iyi olması. Internette ses yalıtımı falan yazınca hep kulaklık çıkıyor. Bu konuda bi tecrübesi olan var mı? Tabi müzik dinlenebilirse de süper olur. Ona ayrı kulaklık almak istemiyorum

• Arkadaşlar bu markanın en iyi TWS kulaklık modeli hangisi T1, T3, T5...vs
  • merhabalar kulaklığın birini kaybettim nereden talep edebiliriz?

• isteyen olursa elimde gunluk t5 var.

• Arkadaşlar bugün Qcy t5 aldım her şeyi denedim fakat sol kulaklık normal çalışırken sağ kulaklıktan ses gelmiyor ne yapabilirim (kulaklık açılıyor fakat mavi ve kırmızı ışık yanmaya devam ediyor) lütfen yardımcı olur musunuz?

• Qcy t5 dokunmatiğini beceremedim. 10 kere dokunuyorum anca işliyor

• alalı 3 ay oldu bozuldu. kulaklıklar değil kutusu.

maalesef benim salaklığım telefon şarjına takıp unutmuştum ondan yandı sanırım içindeki kartı.

benim yaptığım hataya düşüp hızlı şarja takmayın sakın sadece bilgisayardan gelsin usb.

Bir şey olmaz daha önce şarj ettim olmadı demeyin ben de etmiştim olmamıştı sonunda pert oldu.

ne yalan söyleyeyim kablolu kulaklık şimdi inanılmaz yük geliyor...

kutuyu edinebileceğim bir yer yoktur sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockfatal -- 9 Mart 2020; 19:51:30 >
  • rockfatal kullanıcısına yanıt
    Normalde adaptörle de sorun olmuyor. Kaç watt adaptör kullandınız?

• Samsung'un hızlı şarjı bilmiyorum kaç watt.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.